Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna = kicz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Candy
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 43

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście rozwalił mnie atlas z klimatyzatorem Very Happy Karoca też oryginalna, natomiast przerażające są te obrazy z arlekinami, strasznie mroczne wnętrze, brrr. Ale moim faworytem jest Srebrny Świerk, za pierwszym razem z rozpędu przeczytałam Srebrny Świrek xD

Widzę, że znalezienie odpowiedniej sali będzie trudniejsze, niż myślałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 3 Paź 2012, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, czasem mimowolnie człowiek musi się zniżyć do poziomu rozmówcy... Ale to i tak niewiele daje, gdy ten ostatni ma problemy ze zrozumieniem zdań pisanych w jego ojczystym języku.
Pozdrawiam i życzę bardziej udanej kampanii reklamowej!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak uwazam. Dlatego zorganizowalismy bardzo , bardzo skromne wesele dla kilku najblizszych znajomych, ktore trudno nawet nazwac weselem. Event udalo sie przeprowadzic w restauracji Pieprz i Wanilia https://bistropieprziwanilia.pl/imprezy-okolicznosciowe gdzie dodatkowo , co najwazniejsze, moglismy liczyc na niezmiernie smakowite potrawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam na sali wesele. Pszczyna to moje miasto i nie uważam, żeby moje wesele było kiczowe. Wręcz przeciwnie. Było dostojnie i elegancko oczko Miałam świetne atrakcje jak fontanna czekoladowa, stół słodki. Wszyscy goście byli zadowoleni. Ja robiłam tutaj https://bistro70.pl/sale-weselne-pszczyna wszystko było na 6 z +!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze tak uważałam. Dlatego poszliśmy o krok dalej, organizując nietypowe, wielkie wesele ze stalową sceną. W celu wybudowania i stworzenia takiej konstrukcji zdecydowaliśmy się na zgłoszenie do firmy Piasecki i Syn https://piaseckiisyn.pl/zamowienia-specjalne/ . Na zlecenie wykonali kawał konkretnej roboty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blindgren
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to miejsce ma potencjał i to spory. Wystarczy odpowiednio je ozdobić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korek16
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 19

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest uzaleznione od sali, jaką wybierzemy. Może warto oprzeć się na swoim guście? Warto również poświęcić nieco czasu na poszukiwanie miejsca, które faktycznie będzie nam odpowiadało. Tak też było i w naszym przypadku, gdzie postanowiliśmy o wyborze Zajazdu Jonatan https://zajazd-jonatan.pl/oferta/wesela/ . Mieści się tam sala weselna wraz z opcją noclegową, do tego mogliśmy liczyć na szerokie menu i profesjonalną obslugę. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam u swojej najlepszej przyjaciółki na weselu. Serdecznie polecam wesele w pszczynie https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczynie/ . Pełen profesjonalizm, pyszne, świeże jedzenie, pięknie udekorowana sala, atrakcyjne otoczenie i przytulność tego miejsca sprawiły ze się świetnie bawiłam i nie tylko ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaduła888
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również tak uważam! Dlatego poszliśmy o krok dalej a na miejsce imprezy wybraliśmy wesele w ogrodzie w Zakopanem . Umożliwiła to tamtejsza, fantastyczna restauracja Kraina Smaku. Wszyscy wybawili się w tym oryginalnym otoczeniu i byli niezmiernie zadowoleni z przebiegu imprezy, jak i pomysłu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda_178
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy decyduje sie na to co jest zgodne z jego gustem. ja osobiscie mysle o przyjeciu w bardziej nietypowym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group