Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wady teściowej
Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 10:28    Temat postu: Wady teściowej Odpowiedz z cytatem

Temat zaczerpnięty z innego forum.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Maja_82 dnia Sro 2 Maj 2012, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja przyszła teściowa rozpuściła i cały czas rozpuszcza swojego Ptysia. Taaaak to jest jej największa wada
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.





Ostatnio zmieniony przez Pralinka dnia Pon 2 Sty 2012, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 20:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
moja przyszła teściowa rozpuściła i cały czas rozpuszcza swojego Ptysia. Taaaak to jest jej największa wada




DOKŁADNIE też tak uważam język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyszła teściowa żadnych numerów nie robi.
Jest osobą w ciągłej depresji i - powiedzmy- intelektualnie daleeko za swoim mężem czy dziećmi...... Tak mi kobieta nie pasuje do Piotrka czy jego ojca, który chociaż mrukliwy złośliwy choleryk nienawidzący całego świata- to jednak ciekawy człowiek.
Nie lubi mnie, a otóż i powody, dla których jestem nielubiana
- nie mam ambicji zachodzić w ciążę od razu po ślubie
- słabo gotuję, nie szyję, zadaniem P jest pranie (cóż za zgroza język )
- liczę pieniądze, mam nadzieję na lepszą przyszłość- zamiast poddać się swojemu życoiwemu powołaniu kobiety- czyli poświęcenie, ubóstwo, robienie i poświęcanie wszystkiego dla innych.

Generalnie jest bardzo rozczarowana, ale ścięłyśmy się tylko raz i chyba było to po raz ostatni- nie kopie się leżącego, więc nie będę pokazywać, że kłocić się umiem i umiem wygrać tę kłótnię. Twisted Evil

Czasem walnie jakiś komentarz....ale, niech sobie ma....co jej w życiu zostało...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa to dobra kobieta, nie można raczej nic złego o niej powiedzieć. Jedyna jej "wada" to to, że to prawdziwa mamuśka - synkowi talerz pod nos podstawi i z rączek zabierze do zmywania, jej wnuczka jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. No, to jest jej wada (no ale do wybaczenia, bo kobieta przecież to wszystko z miłości). Nie lubię w niej jeszcze jednej rzeczy, ale to bardziej związane jest z tym, co ja wyniosłam w domu. Nie znoszę jak mnie przytula, głaszcze itp (ona bardzo to lubi, a ja aż sztywnieję).

A tak to bardzo dobra kobieta. Wiele cierpienia w życiu przeszła ale zachowała pogodę ducha.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na moją za bardzo narzekać nie mogę. Szczególnie, że mieszkamy daleko od siebie, więc nie ma czasu na jakieś spory czy spięcia. Ale przesadza z kościołem, wciskaniem nam dewocjonaliów i całym tym kościelnym gadaniem - troszkę za mało akceptuje to, że mamy trochę inne poglądy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa też posiada wady. Doprowadza mnie do szału, jak zaczyna biadolić, że jaka to jej córka jest biedna, bo ciągle jest sama. Mad No i oczywiście najlepiej, żebyśmy z G. jakoś jej pomagali itp. (np. zabierali ją zabierali na nasze wypady we dwoje Evil or Very Mad )
Tak jak u ewelinki89 przesadza z całym tym gadaniem kościelnym itp. Rolling Eyes
To takie dwie wady, które mi najbardziej przeszkadzają uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak te nasze teściowe nie takie złe,jak w kawałach opowiadają Twisted Evil
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tu większość dziewczyn podejmuje rozsądnie decyzję o ślubie, myśli o swoim kącie itd. Ale często widzę wypowiedzi dziewczyn na innym forum z narzekaniami na teściowe - zazwyczaj są młode, ślub na szybko z powodu ciąży i mieszkanie z teściami. I wcale się nie dziwię.. Mimo, że na mamę czy teściową narzekać nie mogę, ale np. 3 dni w ich domach są męczące. Więc jak jeszcze dochodzi jakieś wścibstwo, czy gorszy kontakt to nie dziwię się, że może zmienić się w koszmar.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 1 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group