Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wady teściowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy moja teściowa też mi życzeń nie składała, chociaż parę dni wcześniej komuś mówiła kiedy mam. Później tłumaczyła mojemu mężowi, że nie pamiętała..

Ja to o swoich teściach nawet się nie wypowiadam bo wiele musiałabym pisać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, moja też mi nie składa. Very Happy Teściu mi za to złożył w tym roku. Surprised
Szwagier życzenia złożył mi przez fb... a o szwagierce pisać nie muszę (chociaż po naszym spotkaniu w celach ugodowych może coś się zmieni w tej materii, w co wątpię język)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa jest fajna, czuje się jakby była niewiele starsza ode mnie. Jednak wyznaje zasadę "Ja tylko powiem co myślę, a wy zrobicie po swojemu". Niby fajnie, ale nie jak się mówi 5 razy dziennie;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahh.. te teściowe, ostatnio obie rodzicielki stwierdziły, że pierwsze święta u nas będą, a ja się tak zastanawiam, po pierwsze od ręki wykopują nas i nie chcą w domu po ślubie - zarówno moja mama jak i teściowa, ale wprosić się do nas jak najbardziej.
ale niech marzą, każdy ma prawo w końcu do ich snucia oczko
No tak zapomniała je uświadomić, że mamy zaplanowany wyjazd w ramach miesiąca miodowego w grudniu i przy okazji pierwsza rocznica będzie w trasie uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę, bo się uduszęwykrzyknik! Dzisiaj ciśnienie mi pięknie podskoczyło, a wszystko zaczęło się przez podanie małej, przez teściową, murzynka (wczoraj przed kolacją). Niezbyt dobrze wytarła buźkę, więc zauważyłam. Dzisiaj zjechała się rodzinka i szwagierka znowu zaczęła o słodyczach mówić, że ona da, jak mama nie daje itp. Co mnie już okropnie wkur... . I mąż nawiązał do wczorajszego incydentu. Teściowa zaczęła tłumaczyć, że wie, że nie może dawać, ale ona tak chciała, a tylko troszkę jej dała. Na co ja już nie wytrzymałam i powiedziałam jej, że jakby nie jedli przed jej oczami to by nie chciała. My też jemy słodkości, ale tak, żeby Lenie ślinka nie ciekła, albo nie widzi, albo dostanie wtedy piętkę. I, że przez takie dawanie jej słodkiego kiedyś kolacji mi nie zje, bo powie, że babcia daje lepsze. Skończyła się wymiana zdań tym, że teściowej ciśnienie skoczyło i chyba się obraziła. Ja nie wiem już co robić, co mówić. Czy kurde nie ma innych tematów i form zabawy, tylko jedzenie? Szlak mnie trafia, odechciewa mi się wszystkich imprez rodzinnych, bo zawsze są słodkości i zawsze poruszany jest ten temat. Mam dość...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkamy na nowym mieszkaniu od piątku a ja już zostałam zirytowana.. Ł przyszedł do mnie do sklepu kiedy pracowałam z jego mamą a ta do niego "ale obiadu jeszcze nie ma" nosz k*** to chyba mój mąż?! Albo "po jutrze robię fasolkę " ja jej na to że my sobie sami będziemy gotować a ona " I (jej córce) też gotowałam" a ja jej na to "ale ja nie jetem I" no tak, córeczce gotowała bo ta nigdy nie miała czasu choć siedziała w domu non stop. kuźwa jak tak dalej będzie to mnie chyba zerzrą nerwy smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej teściową. Niech miesza w swoich garach a nie w Twoich uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, tylko ten foch..masakra. Powinna też chyba zrozumieć.. ja wiem że ona chce dobrze ale chyba troszkę za dobrze.. zgodziłam się na przeprowadzkę tylko pod warunkiem że nie będzie zmian..i Ł to rozumie i tłumaczy jej to zamiast mnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
No tak, tylko ten foch..masakra. Powinna też chyba zrozumieć.. ja wiem że ona chce dobrze ale chyba troszkę za dobrze.. zgodziłam się na przeprowadzkę tylko pod warunkiem że nie będzie zmian..i Ł to rozumie i tłumaczy jej to zamiast mnie


Albo złośliwie jej stwórz jadłospis na cały miesiąc i niech gotuje uśmiech (rozumiem, że razem mieszkacie?)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nas jak teściowa przychodzi to narzeka na płytki w łazience. No ileż można mówić że jej się te twarze nie podobają na ścianie. Olewam już to. Męczące. Także Kasia i ty olej sprawę. uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 36 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group