Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wady teściowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Bo tu większość dziewczyn podejmuje rozsądnie decyzję o ślubie, myśli o swoim kącie itd. Ale często widzę wypowiedzi dziewczyn na innym forum z narzekaniami na teściowe - zazwyczaj są młode, ślub na szybko z powodu ciąży i mieszkanie z teściami. I wcale się nie dziwię.. Mimo, że na mamę czy teściową narzekać nie mogę, ale np. 3 dni w ich domach są męczące. Więc jak jeszcze dochodzi jakieś wścibstwo, czy gorszy kontakt to nie dziwię się, że może zmienić się w koszmar.

Dokładnie tak i takie co już wiele w życiu przeszły. Nie pchają się na chama, tam gdzie ich nie chcą.
A takie szybkie śluby, to później wiele nieporozumień, kłótni i niepotrzebnych łez.

Teściowa też człowiek i trzeba ją zrozumieć.
Same kiedyś też będziemy teściowymi. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl pociesze Cie, ze obawiam sie ze u mnie moze byc podobnie

a czy Twoj małż jest jedynakiem ?uśmiech ze takie fochy ?
i w ogole jak teraz z ta tesciowka pytajnik? nie namawiala syna zeby sie nie zenil ? i jak to ogarneliscie pytajnik? W ogole jak to przezyliscie pytajnik? nie zepsula Wam humoru na rok po czyms takim na slubie pytajnik

podziwiam, ja bym dostala chyba ataku szału ... i to doslownie

ciekawa jestem, bo moja przyszla tesciowa, nie sprawia wrazenia palajacej sympatia do mnie i ogole chcaca mnie zaakceptowac yyyy|||
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na swoją teściową za bardzo narzekać nie mogę. Pogada, pomoże, problemów nie sprawia Wink Połówek nie jest jej "ukochanym synusiem (puci puci)", a wręcz raczej żyją obok siebie niż ze sobą. Przeszkadza mi tylko to, że jest wszechwiedząca hehehe Jak np. gotujemy to zawsze przyjdzie i 'musi' pomóc, bo ona wie lepiej, a według mnie wcale dobrze nie gotuje lol Poza tym uważa, że Połówek nic nie robi w domu - przed sylwestrem jak sprzątaliśmy, bo znajomi mieli do nas przyjść to było "o jejku, ja muszę to gdzieś zapisać, w ogóle mnie tu powinno nie być, niech on wie jak to ciężko sprzątać wszystko", itp. Heh.. gdyby tylko wiedziała jak my wszystko szorujemy jak ich w domu nie ma, bo teściowa niby się nasprząta, ale syf zawsze zostaje i musimy poprawiać po niej. Poza tym oboje z teściem na wszystkim oszczędzają Very Happy Teściu chodzi po mieszkaniu i wszystkie sprzęty wyłącza z kontaktów (dobrze, że lodówki nie wyłącza Wink), zakręca nam zawsze kaloryfer w ciągu dnia (on się dziwi, że nam zimno, jak sam nosi na sobie 2 podkoszulki, koszulę, sweter i polar i "jemu jest ciepło" Wink ), nie może być czajnika elektrycznego 'bo prąd ciągnie' i jeszcze najgorsze co może być - wiecznie kapie woda z kranu, tzn leci takim ciurkiem, że liczniki tego nie odnotowują, a tak nalecieć może cała garnek - bo to taniej Wink Niby to nieszkodliwe, ale strasznie denerwujące lol

Ogólnie źle nie jest Wink

PS. Ha! Mój 1000 post! Trzeba to opić: lol Cool


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK to ja dorzucam finger foody co by nie na pusty zoładek pić język

_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to ja zazdrosze wszystkim co maja dobre tesciowe, bo ja ani na tesciowa ani na tescia dobrego slowa nie moge powiedziec, mimo szczerych checi i wielu prob zjednania sie z nimi niestety nie przynioslo zadnych skutkow, sa poprostu nie do ogarniecia ani przeze mnie ani przez nikogo kogo znam, sami sobie zapracowali na swoj los bo nawet znajomych nie maja... Dzwonia do nas i caly czas sie pytaja czy my przypadkiem dziecka nie ´robimy´.. zebysmy sobie tylko zycia nie zniszczyli,no ludzie jakby moja mama kiedys powiedziala ze posiadanie dziecka to niszczenie zycia to poczulabym sie bardzo zle, bo przeciez ma mnie, a ona tak do swoich synow mowi... wtracaja sie we wszytsko, a to za duzo na mieszkanie placimy, a to za drogi samochod, a to po co do szkoly chodzic, jakby mogla to by nam w konta zajzala bo przeciez pieniadze to dla niej wszystko, ale najbardziej mnie bolalo jak kiedys powiedziala ze nie mam co liczyc na nia bo mam swoich rodzicow i dla niej jestem obca, a przy znajomych mowi do mnie corciu ehhh jak ja tego nie cierpie... Na szczescie jestem z nimi oddalona o 1200 km i zyje sobie w spokoju bo kazdy ich telefon przyprawia mnie o palpitacje serca... Moj maz to ma opor zeby odebrac telefon bo nie zadzwonia jak ludzie zeby pogadac tylko odrazu rozliczanie i niekonczace sie pretensje... trafilam jednym slowem, jak to moja mama mowi bo do moich rodzicow oczywiscie tez maja zastrzezenia ze mamy z nimi lepszy kontakt i wszytsko mamie mowie ...
ale sie wygadalam, bo ten temat to rzeka, ilez ja bym nie starala sie to ciagle dostaje po twarzy, wiec niestety odpuscilam i teraz sa mi obojetni...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie później pomyślałam jeszcze o temacie.. I stwierdziłam, że u nas większym problemem jest chyba teść. Stara się, pomaga, ma dobre chęci. Ale charakter ma taki, że czasami mam ochotę zacząć wyć przy nim, albo wyjść.. Człowiek, który myśli że każdy ma wysprzątane mieszkanie i czeka o 8 rano w weekend na niezapowiedzianych gości; który nie przejmuje się, że ktoś czeka na ważną korespondencję z banku, tylko OTWIERA!wykrzyknik i odkłada na bok. (Po kilku tygodniach będąc w domu mąż zauważył, że po kuchni wala się jego karta!! Dzięki czemu był przez miesiąc bez karty i musiał 10 razy biegać do banku bo przez pomyłkę wysłali na zły adres) Który nie potrafi normalnie rozmawiać, tylko od razu mówi z pretensjami, tonem takim, że odechciewa się wszystkiego..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przyszły teść- jak pisałam, ciężki człowiek- ma jeden super zwyczaj- jak tylko u nas jest to na jakiś mój żart czy inne słowa zwraca się do Piotrka niby-żartem- Piotrek, ty jeszcze masz pół roku, ty się zastanów, ja na twoim miejscu bym sie zastanowił.

K...a! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przyszły teść wkurza mnie tym, że co mnie widzi, to męczy o wnuki, bo ON chciałby już być dziadkiem i ON w wieku mojego narzeczonego, a swojego syna miał już dwójkę dzieci... Nieważne, że ślub brał z wpadki :/ I że teraz ma koło 45 lat, on chce być dziadkiem i koniec! ja wiem, że my decydujemy o takich rzeczach, ale jak mnie takie gadanie wkurza... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa jest pedantką, a do tego ma różne dziwne zwyczaje (po prostu nie jest zbyt nowoczesna), wymyśla dziwne potrawy, których nikt nie chce jeść i je w nas wmusza (mówię Wam niektóre są wstrętne po prostu - jak np. śledzie z surowymi czerwonymi burakami i pokrojonymi na cztery plasterkami cytryny i to ze skórką - co to miało być?), chodzi i gada, że M. nie sprząta a sama to robi zanim on w ogóle wróci z pracy (wróciłby to by sprzątnął, jak pojechała do sanatorium to jakoś brudem nie zarósł przez te 3 tyg., a przeciwnie - posprzątane zawsze było). A w dodatku M. jest jedynakiem i ciężko się będzie od mamusi uwolnić bo mimo, że M. ma prawie 27 lat to jak gdzieś wyjedziemy to ona dzwoni zawsze przynajmniej raz dziennie (kiedyś go nie zastanawiając się - wyśmiałam, że jest maminsynek i chyba coś jej powiedział bo trochę zbastowała z tymi telefonami). Generalnie NO RISK - NO FUN. Na razie mnie to bawi, po ślubie będę walczyć jak lwica, żeby dała nam żyć Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group