Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla świadków

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 15:16    Temat postu: prezenty dla świadków Odpowiedz z cytatem

Czy szykujecie coś specjalnego dla świadków w ramach podziękowania? Za trud, jaki przeżyli? Very Happy Bo my mysleliśmy o tym... świadkową będzie moja przyjaciółka od bardzo, bardzo dawna i jednocześnie kuzynka mojego narzeczonego, a świadkiem mój kuzyn... uśmiech Chcielibyśmy dać im coś fajnego, tylko nie wiem co... Słyszałam o koszulkach z napisem "Najlepszy świadek/świadkowa na świecie" uśmiech Co o tym myslicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesunęłam temat do innego działu.

A co do podziękowań dla świadków to nie wiem, nie wydaje mi się, żeby to było konieczne, choć na pewno byłoby im miło. Jeżeli świadkowie faktycznie przez cały okres przygotowań do wesela w 100% w tym uczestniczyli i zaangażowali się to ok, pewnie, że można im podziękować oficjalnie. Ale często rola świadków zaczyna się w dniu ślubu i wtedy nie widze powodu, żeby ich jakoś specjalnie nagradzać.

Ja wiem na pewno, ze zapowiem naszym świadkom, że nie chcę od nich prezentów, kasy itp, ewentualnie coś symbolicznego, bo wiem ile kasy kosztuje takie świadkowanie (2 razy byłam druhną).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nic nie dawaliśmy świadkom... i szczerze nawet nie pomyślałam żeby im coś dawać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że zrobimy im dedykację i fajną piosenkę zamówimy. I tyle.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po prostu podziękowaliśmy i daliśmy wódkę.. Teraz szczerze mówiąc trochę żałuje. Sporo nam pomagali i byłam przekonana, że kiedyś będziemy mogli się odwdzięczyć tym samym. Mam nadzieję, że naszej świadkowej pomożemy - też powoli szykuje się do ślubu. Świadkowi niestety nie zdążyliśmy i jak sobie pomyślę, to ta wręczona wódka w stosunku do pomocy jaką uzyskaliśmy to naprawdę niewiele..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatt dzięki za przesunięcie uśmiech
Chodzi mi właśnie o świadków, którzy sprawują swoją funkcję nie tylko w sam dzień wesela, ale już wcześniej - pomagając, doradzając, przygotowując uśmiech świadek jak świadek - to facet więc w ogóle mało się tym interesuje, ale moja przyjaciółka ciągle coś doradza i chciałam jakoś jej i świadkowi jakoś to wynagrodzić uśmiech Są dyplomy, ale to takie popularne... i dostała od swojej siostry, jak była u niej swiadkową... uśmiech Potrzebuje czegoś bardziej oryginalnego oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam tutat,nie powielajmy tematów Wink:

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1991
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group