Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrada
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 0:52    Temat postu: zdrada Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny, zjawiam się tu dość późną porą gdyż dzisiaj dowiedzialam się ze mój narzeczony mnie zdradza...
a wczoraj zamówiłam zaproszenia ślubne smutny
mam potwierdzenie jego zdrady, wszystkie fakty się zgadzają, spotkalam się z dziewczyna z która mnie zdradza,

mój świat w jeden dzień obrócił się do góry nogami,
na razie nie powiedziałąm mu że o tym wiem
spię dziś u kolezanki pod przykrywką wspólnego piwa
nie mam się gdzie podziać...
nie mam nic smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj......... nie potrafię w to uwierzyć, że coś takiego mogłoby mnie spotkać.
Czyli ... teraz co....... Zdrada- taka pełną gębąpytajnik Czemu pytam- często dziewczyny robią wielkie halo z paru spotkań czy niewinnego zauroczenia.... Które zdarzyć się może zawsze i każdemu.
Co powiedziała to dziewczyna- wiedziała,że ma kogoś.........
Powiedz,że wiesz. Po co czekać, dogodnej chwili na coś takiego nigdy nie będzie........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz cos wiecej o tym
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram dziewczyny... napisz coś więcej. Może to tylko tak strasznie wygląda, moze w rzeczywistości jest zupełnie inaczej... Wiecie jakie są niektóre baby - potrafią namieszać... Może te dowody, które Ci pokazywała wcale nie sa prawdziwe, moze kłamała... A może jest tak, jak pisze Karolina - zwykłe rozmowy, chwilowe zauroczenie...
Przede wszystkim jednak TRZYMAJ SIĘ!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny,
wszystko zaczelo sie od teo ze moj kolega z pracy poznal na uczelni dziewczyne która bardzo mu sie spodobala i z która chcial sie spotkac ale byla niedostepna, w koncu udalo mu sie zdobyc jej nr tel i zaczeli pisac, a ona mu pisze czy nie zna <i tu podala imie i nazwisko mojego chlopaka> i napisala ze spotykala sie z nim poltora tygodnia temu i ze nie ma ochoty na randki bo ten koles <moj chlopak> okazal sie byc zwyklą swinią,
ja stojąc obok zaczelam sie smiac nie podejrzewajac niczego i mówie mojemu koledze ze tak sie nazywa moj chlopak....
ale spokojna wtedy bylam jeszcze,

nastepnego dnia mialam wolne i okolo 14 zadzwonil moj klega i zaczal sie wypytywac czym w pracy jezdzi moj M, gdzie pracuje, w sumie to nie zaczal sie wypytywac tylko podawal fakty i pytal sie czy to prawda i wszystko bylo prawda, a potem przyslal mmsa z zdjeciem mojego M.......
myslalam sobie ze moze to jakies zarty poprostu dalej są....
tego samego dnia pytalam mojego m czy ma mi sie do czego przyznac, odpowiedzial ze nie razy chyba z pięc i na koniec się obrazil smutny

następnego dnia w pracy moj kolega powiedzial mi dalej o czym rozmawial z kolezanką, zaczelam wypytywac o nią, poprosilam zeby zapytal z jakiego nr d niej pisal i okazalo sie ze ze sluzbowego.... poprosilam kolege by powiedzial kolezance by przyszla ze mną pogadac do sklepu,
no i przyszla.... smutny
powiedziala mi o wszystkich szczegółach o których niewiele osób ma pojęcie.... powiedziala ze poznali sie na znanym portalu randkowym króego nazwy wole tu nie wypowiadac, ze zaczarowal ją, zapraszal do kina, i ze spedzili noc w hotelu.... smutny
dalej nie chcialam w to wierzyc, nie docieralo to do mnie.....
ale balam sie spojrzec mu w oczy wiec nocowalam u koleznki pod pretekstem piwa.... nad ranem zadzwonil i zapytam czy dzis wracam czy tez spie poza domem, powiedziałąm ze wracam na co on: ale po co skoro juz wiesz........ wiem wszystko, widzialam nawet ich wiadomosci na tym portalu, smutny

dzisiaj bylam wziac najpotzrebniesze rzeczy, chcial porozmawiac, ja stwierdzilam ze nie ma o czym, wiec mnie wyrzucil....

smutny

ehhh....
znów spię u kolezanki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najgorsze jest to ze podobno nie byla jedyną i ze sponsorowal dwie inne dziewczyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 3:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdajesz sobie sprawę z tego, jak dziwnie to brzmi?
Twój kolega z pracy poznaje dziewczynę i ni w pięć ni w dziewięć ona go pyta o Twojego chłopaka? Niby z jakiej racji? Co to ma do rzeczy? Skąd wzięła założenie, że Twój kolega i rzeczona osoba się znają?
Dalej - niby dlaczego ich wspólne kontakty znienacka sprowadzają się do śledztwa, czym jeździ i gdzie pracuje Twój narzeczony? Łącznie z przesyłaniem zdjęć i identyfikowaniem numeru telefonu?
Do tego ona się poczuwa, żeby na prośbę dopiero co poznanego faceta, któremu do tego ciężko było się do niej dostać, udostępniać zapisy rozmów, przychodzić do Ciebie do pracy cokolwiek wyjaśniać? Znowu - po co i dlaczego?
Nie wspominając już o tym, że postawa osoby, którą identyfikujesz jako swojego narzeczonego od dwóch lat, wygląda zaiste dziwnie. Wszystko wiesz, nie mamy o czym rozmawiać, wyrzucam Cię z domu.
Naprawdę, wygląda to dziwnie i obawiam się, że w świetle ostatnich wydarzeń na tym forum i pojawiających się tutaj fikcyjnych tożsamości musisz postać się bardziej, żeby nas przekonać, iż mówimy o rzeczywistym dramacie, a nie kolejnej kreacji.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie zgadzam się z tym, co napisała deina.
Cała ta historia jest zastanawiająca, tym bardziej, że najpierw odbita założyła ten temat:
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=234119&highlight=#234119

Poczekam na wyjaśnienie, bo jestem w łagodnym, świątecznym nastroju, jeśli go nie będzie zamknę oba tematy z hukiem, bo dość mam trolli, które od pewnego czasu grasują po forum.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli macie rację i to jest zmyślone to zaczynam wątpić w ludzi :/ po co siedzieć na forum i wymyślać takie rzeczy? :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna, najlepszym przykładem, że ludzie się nudzą i wymyślają androny jest wątek TicTac. Jeśli nie widziałaś, obejrzyj, poczytaj. Sfrustrowanych ludzi pełno i czasami trafią na forum. Dlatego uważam, że mamy prawo wątpić i zadawać pytania. Nikt nie lubi być robiony w przysłowiowy bambus.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group