Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/makijażysta w domu czy w salonie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba zdecyduję się na pójście do salonu. W jednym miejscu mam fryzjerkę i kosmetyczkę. Salon jest 10min autem ode mnie, a korków nie ma, bo to również na obrzeżach miasta. Jakoś wolę salon. Tam się potrafię zrelaksować. W domu nie do końca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JózefinaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 31 Gru 2014, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus makijażu w domu jest taki, że nie stresujecie się dodatkowym dojazdem w dniu ślubu, gdzie Wasz grafik i tak jest już bardzo napięty uśmiech Poza tym, jeśli makijażystka przychodzi do was, z usługi mogą skorzystać również inne osoby za jednym razem. Pielgrzymka 4-5 osób do salonu mogła by być nieco kłopotliwa Smile
_________________
Galeria makijaży, porady kosmetyczne i dużo więcej oczko

www.wizaz-jozefinag.pl

Makijaże, stylizacja paznokci ŚLĄSK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
Ja chyba zdecyduję się na pójście do salonu. W jednym miejscu mam fryzjerkę i kosmetyczkę. Salon jest 10min autem ode mnie, a korków nie ma, bo to również na obrzeżach miasta. Jakoś wolę salon. Tam się potrafię zrelaksować. W domu nie do końca.



Ja chyba też bym wolała w salonie przez chwilę odpocząć od tego zgiełku pytanie jak się umówić tzn. na którą godzinę. Ja mam ślub na 14:00 Pan młody pewnie będzie po mnie jakoś 13:00
O której się umówić do fryzjera i na makijaż żeby nie było za szybko ani za późno... Samo ubieranie chyba nie trwa długo...( wiem co ubiorę więc nie powinno być problemu uśmiech )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:


Ja chyba też bym wolała w salonie przez chwilę odpocząć od tego zgiełku pytanie jak się umówić tzn. na którą godzinę. Ja mam ślub na 14:00 Pan młody pewnie będzie po mnie jakoś 13:00
O której się umówić do fryzjera i na makijaż żeby nie było za szybko ani za późno... Samo ubieranie chyba nie trwa długo...( wiem co ubiorę więc nie powinno być problemu uśmiech )

Ja Ci nie pomogę, bo dostosowałam się do fryzjerki, żeby jeszcze po mnie zdążyła inną PM uczesać.
Ja mam ślub o 12, wykupiny o 11. Także o 10 muszę być w domu gotowa do ubrania i do ostatecznych spraw. Mam zamówione na 7, ale idę z mamą i siostrą więc z 3 h nam zleci. Jak masz na 13 być gotowa to myślę, że ok 9/10 powinno być ok - zależy od odległości jaką masz pokonać, czy korki są, czy pieszo itp;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że dużo zależy od tego gdzie masz tego fryzjera, jak skomplikowaną fryzurę itp. My ślub mieliśmy na 13.30, na 12 było błogosławieństwo. Ja fryzjera miałam na 10 bo miałam do niego 5 min samochodem. Przyjaciel mnie podwiózł i odebrał, chwilę po 11 byłam w domu.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mam nic jestem na etapie szukania fryzjera i makijażystki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na spokojnie masz czas - a fryzjer do którego zazwyczaj chodzisz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ślub będę miała o 15 a makijażystka zacznie ok 12.
Przyjedzie do mnie do domu z czego bardzo się cieszę, bo będę u siebie się czuła o wiele bardziej komfortowo i np deszcz mi nie zmyje makijażu heh:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam fryzjera o 9 w salonie. Makijażystkę o 11:30 w domu. Będzie malować mnie i świadkową, więc nie wiem czy zacznie od niej czy ode mnie. Ślub o 15 uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klosinska_makeup
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wykonywanie makijażu - tylko w domu!
To przede wszystkim daje Wam pewność, że cały czas będzie poświęcony wyłącznie Wam i nikt nie będzie przeszkadzać uśmiech
Nie ma czekających w kolejce innych kobiet, nie ma 5 innych osób które przyszły w tym samym czasie na jakiś zabieg czy do fryzjera w tym samym salonie. Możecie usiąść, na spokojnie odetchnąć i mieć chwilę dla siebie w tym na ogół mocno stresującym czasie przygotowań uśmiech
_________________
Profesjonalny makijaż na każdą okazję - zapraszam zarówno osoby indywidualne jak i firmy! www.facebook.com/Klosinska.makeup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group