Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/makijażysta w domu czy w salonie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 10:21    Temat postu: fryzjer/makijażysta w domu czy w salonie? Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nigdzie ten temat się nie pojawił, przynajmniej nigdzie go nie spotkałam... jeśli tak to proszę moderatorów o przeklejenie albo zaknięcie uśmiech co by nie nabrudzić na forum uśmiech
Zastanawiałyście się nad przyjazdem fryzjera/makijażystki do domu? Bo ja tak, ale nie wiem czy to lepsze wyjście, żadna z moich koleżanek tak nie robiła, ale to chyba staje się coraz popularniejsze... Można by dzięki temu wyeliminowac stres związany z drogą, obliczeniem "o której mam wstać żeby się ubrać i dojechać do fryzjera" oczko w domu to zawsze jednak w domu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 20:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt jest taki, że o dużo wygodniej jeśli makijaż i fryzura beda robione w domu - po pierwsze szybciej, po drugie pogoda nie zepsuje nam nic, no i przede wszystkim wygoda uśmiech


ja zawsze dojezdzam do klientek na makijaż w dniu ślubu. niestety fryzjera który dojedzie ejst bardzo cięzko znaleźć.
No a jeśli chodzi o kolejne plusy i munisy - bez dojazdu do domu klientki usługa może być ciut tańsza... ale i tak to samo sie wyda na dojazd do salonu
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie w domu. Fryzury nie robiłam (miałam wyprostowane, rozpuszczone włosy z wpiętym kwiatkiem), więc salon był mi obojętny.. Chciałam tylko, żeby ktoś ładnie wyprostował i utrwalił porządnymi kosmetykami dlatego wybrałam fryzjerkę kilka kroków od domu. Jednak jak się robi jakąś fryzurę to patrzy na jakość, sposób wykonania, więc może nie być tak blisko. W dniu ślubu nie chciałabym marnować czasu na jeżdżenie po mieście, stresować się korkami czy martwić o trwałość fryzury. Makijaż miałam już w domu, więc wszystko załatwiłam szybko i sprawnie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fryzjera miałam na mieście. jechałam do salonu.
koleżanka która mnie malowała przyjechała do domu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale myslicie, że taka fryzura robiona w domu będzie tak samo dobrze wyglądala? niby wszystkie potrzebne rzeczy może fryzjerka zabrac ze sobą... ale jednak... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra fryzjerka na pewno sobie poradzi Wink na pewno dla niej mniej wygodnie, ale jak ktoś się na tym zna, to tak samo wykona swoją pracę uśmiech

mam kolezanke, ktora na wesele brata zamowila fryzjerke do domu - i wyczesala wszystkie dziewczyny Wink wszyscy zadowoleni- i cena o ile mniejsza..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna.a
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią 3 Lut 2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem bywa że fryzjerki dojeżdżające do domu biorą więcej.. ale pewnie nie ma reguły. Natomiast z tego względu że makijaż robi się już na samym końcu, moim zdaniem lepiej jest go wykonać w domu, potem na spokojnie się ubrać i przygotować, a nie martwić np. staniem w korkach czy dojazdem przez całe miasto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BasiaJ
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno wizażysta i fryzjer na miejscu w domu oszczędzają pannom młodym wielu stresów w tym i tak najczęściej zabieganym, nerwowm czasie tuż przed.. uśmiech Myślę, że dla własnej wygody i ułatwienia sobie całego etapu upiększania, lepiej zdecydować się na zaproszenie fachowców do siebie. Z reguły dojazd do klientki albo już jest wliczony w cenę makijażu ślubnego, albo dolicza się go na pods.ustaleń co do miejsca wykonania. Tak jak już ktoś wspomniał, różnicę w cenie wyda się na dojazd do salonu.

Pozdrawiam, oczko
_________________
~ Barbara ~
Wizażystka Makijaż ślubny Wrocław
www.BeautyKey.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group