Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/makijażysta w domu czy w salonie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię, gdy wizażystka do mnie przyjeżdża. Wygodniej, szczególnie, gdy mamy zapracowany dzień, a wieczorem imprezę. Czasem, gdy mam więcej czasu, dojeżdżam do mojej wizażystki. Ale w dniu ślubu chciałabym mieć wszystko w domu, bo nie mam pojęcia, czy będę się stresować, a wiadomo, że w stresie czas szybko ucieka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 16 Mar 2014, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja laska od fryzu i mejkapu przyjedzie do mnie od rana - i pomaluje mamę, teściową itp. a na koniec ogarnie mnie Very Happy nie chciałoby mi się gdziekolwiek w ten dzień jechać.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze myślę, gdyż dojazd do fryzjera i kosmetyczki może sporo czasu zająć, natomiast przyjazd do domu nie jest mi bardzo na rękę.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadę jedynie do fryzjera makijażystka przyjeżdża do domu. Będzie malować mnie i mamę uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja idę i tu i tu uśmiech ale to obok siebie więc spoko uśmiech i blisko domu
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do fryzjera musiałyśmy jechać, jednak w salonie ma do dyspozycji więcej sprzętu, natomiast makijażystka przyjechała już do nas do domu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wizażystka, prócz fryzu i mejkapu dla mnie, musi zrobić mejkap jeszcze 4 pań (mojej mamy, teściowej, siostry narzeczonego i dziewczyny świadka), więc od 10 rano będzie siedziała uśmiech
Dla mnie to bardzo wygodne, że mi jedna osoba ogarnie wszystko, przynajmniej będzie spójne i nie będę się stresować, że nie zdążę czy coś.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwa_malwa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie lepiej zamówić ich w ten dzień do domu, nie wyobrażam sobie, że mam jechać przez pół miasta do fryzjera, a potem jeszcze na drugi koniec do kosmetyczki
w tm wypadku większość salonów oferuje wykonanie fryzury oraz makijażu u panny młodej
z resztą takie salony w swojej miejscowości możesz znaleźć tutaj
http://urodamemo.pl/
_________________
carpe diem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 8 Lip 2014, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam koło siebie kilka kosmetyczek wizażystek i fryzjerów planuję wybrać któryś z tych salonów ale jak mówię mam blisko. Nie wyobrażam sobie żeby "mi obcy po domu chodzili". Przy takich wielkich przedsięwzięciach gdzie makijaż robiony jest tez mamie , siostrom ciociom to przyjazd fachowców brzmi wygodniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadziab
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 2

PostWysłany: Wto 8 Lip 2014, 22:18    Temat postu: makijaż permanentny Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
makijaż permanentny przed ślubem to świetny pomysł . To pełen komfort, że na ślubie nie zostaniecie na pewno bez makijażu i będziecie się jako zony o wiele lepiej później czuły! Moja przyjaciółka doradziła mi abym zrobiła sobie taki prezent i jestem jej bardzo wdzięczna. Przed ślubem wykonałam makijaż permanentny ust, brwi i kreskę i muszę przyznać, że na zdjęciach nawet pod koniec wesela – nad ranem wyglądałam super. Zauważyłam, że chyba najważniejsze (bo najbardziej widoczne) w makijażu są usta!! Odpowiedni ich kolor potrafi naprawdę niewiarygodnie rozświetlić twarz. Fundując sobie taki prezent dokładnie sprawdźcie komu powierzacie swoją twarz, ponieważ nieprawidłowo wykonany makijaż może Was naprawdę oszpecić, dlatego polecam profesjonalne gabinety. Ja swój makijaż wykonałam w Klinice Urody firmy Szwedo Group (adres ich strony gdzie znajdziecie dane kontaktowe to: www.klinikaurody.net.pl.) i jestem bardzo zadowolona. Makijaż wygląda w 100% naturalnie a twarz świeżo i promiennie, Az miło przeglądać się w lustrze o poranku. Przyznam szczerze, że dawno nie czułam się tak dobrze we własnej skórze. To naprawdę prawdziwi profesjonaliści i można im zaufać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group