Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co przeszkadza troszkę, a co rujnuje efekt naszej pracy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 25 Gru 2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:

Profesjonalista,który ma bagaż doświadczeń zawodowych może ustrzec parę przed popełnieniem pewnych błędów,uczulić ich na rzeczy ,które mogą wpłynąć na zmniejszenie atrakcyjności filmu/zdjęć.

Bardzo się cieszę, że zabierają głos osoby myślące rozsądnie, dzięki takim poglądom, będziecie miały pamiątki, których zazdrościć Wam będą dziewczyny o podejściu "płacę i wymagam"
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy już umowy podpisane z fotografem oraz kamerzystą. Na każdym spotkaniu usłyszeliśmy nie scenariusz ślubu ale dobre rady jak sprawić by fotografie bądź film nas zadowolił.

Min. taka błahostka jak bukiet ślubny. Fotograf zasugerował, by nie brać go do zakładania obrączek bo dużo zasłania.

Albo biegające dzieci podczas pierwszego tańca, które wbiegają znienacka. I nie mówię u nawet o utrudnieniu pracy kamerzyście, który czegoś nie uchwyci ale mam na myśli Parę Młodą, która chce by pierwszy taniec był wyjątkowy, ale w między czasie musi się zastanawiać nad tym by nie rozdeptać dziecka.
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku ku mojemu zdumieniu zaczęto na ślubach filmować tabletami. Na jednym było kilku młodych ludzi zafascynowanych ich możliwościami. Wyglądało to zabawnie, do czasu jak objawili się z tymi bądź co bądź sporymi urządzeniami przy ołtarzu w czasie ślubowania..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2012, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwię się, że jako profesjonalista wysokiej klasy na takie coś pozwoliłeś.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubazowsik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebijam wszystkich .. czasami naprawdę trudno się fotografuje...



[/url]
_________________
www.zowsik.com
www.fotoblog.zowsik.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było wesele jakiegoś celebryty?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kubazowsik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było wesele osób znajomych osób i to takie wesele, na którym dajesz z siebie wszystko aby wyszło jak najlepiej. Ale przy 3 kamerzystach i to ze statywami naprawdę się nie da swobodnie fotografować ..
_________________
www.zowsik.com
www.fotoblog.zowsik.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, na tak nieduży lokal 3-osobowa ekipa wideo?pytajnik
Ja tu chcę ruszyć inny problem na tych zdjęciach- mianowicie wygląd i ubiór kamerzystów. Przypatrzcie się dokładnie spodnie, koszula itd.
Widać, że impreza na poziomie, a tu mamy ludzi do pracy jak na budowie.
Dziwię się,że nikt z gospodarzy wesela w tym wypadku rodzice nie zareagowali na to.
No i sama praca -wszystko ze statywówpytajnik? Oj, widzę tu kiepski profesjonalizm.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM, jeżeli ujęcia mają być w zamyśle statyczne, to według mnie jak najbardziej powinien być użyty statyw i nie widzę w tym przypadku żadnego braku profesjonalizmu. Przecież statyw eliminuje nieestetyczne poruszenia, które pojawiłyby się w przypadku trzymania kamery w dłoniach.

Na załączonych zdjęciach widać, że kamerzyści stoją po tej samej stronie (chyba, że było ich więcej i dookoła tortu), więc była możliwość zrobienia takich zdjęć, na których nie byłoby widać żadnego z nich. Według mnie profesjonalny fotograf powinien dać sobie radę także w niesprzyjających okolicznościach Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kubazowsik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mimi" - ja nie załączyłem wszystkich zdjęć... to tylko jeden motyw (tort) z wielu... Nie wspomnę o syt. gdzie ustawienie było takie że bez względu na sposób kadrowania, zawsze jeden bądź dwóch był w kadrze. Radziłem sobie tak jak tylko mogłem, ale rzeczywiście w tak małej sali 3 zawodników to po prostu za dużo.

". Przecież statyw eliminuje nieestetyczne poruszenia, które pojawiłyby się w przypadku trzymania kamery w dłoniach. "
- a od czego są steadycamy i inne systemy stabilizowania ? W tym przypadku notoryczne "statywowanie" wynikało po prostu z lenistwa bo system mocowania steadycam (wraz z całą uprzężą) mieli ale nie używali.

A strój - no cóż, wystarczyłoby aby mieli jasne uprasowane koszule i już inaczej by to wyglądało.
_________________
www.zowsik.com
www.fotoblog.zowsik.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group