Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co irytuje zespoły i DJ najbardziej, a co trochę mniej..?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 23:21    Temat postu: Co irytuje zespoły i DJ najbardziej, a co trochę mniej..? Odpowiedz z cytatem

Temat założyłem w celu poprawienia komfortu pracy.
Proszę o wpisywanie przykładów zachowań, lub stosowania sprzętu utrudniającego Wam pracę. Mam na myśli, kelnerów, fotografów, kamerzystów, gości pragnących zagrać i.. zaśpiewać oraz wszystkich innych.
Piszcie o wszystkim, czego nie lubicie..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy wątek. Ja w ciągu tych ponad 20 lat pracy na weselach jakoś nie napotkałem się z jakimiś trudnościami we współpracy z DJ lub zespołem. Ale w tych latach powiedzmy 90-tych to najczęściej to były problemy ogólne z zasilaniem elektrycznym.Lokale są niezbyt dobrze przygotowane do pewnych podłączeń.Przeważnie jest to zrobione na jednym zabezpieczeniu, a tak nie powinno być. Obecnie w tych nowych lokalach robi się tzw. podział energii, gdzie obsługa muzyczna i ekipa filmowa ma odrębne zasilania. Luxusem jest podłączenie siłowe, i coraz częściej można już takowe spotkać.
Jeżeli chodzi o współpracę merytoryczną- nie napotkałem jakiś trudności. No, kiedyś pod Kraśnikiem miałem taki zespół, gdzie po północy szła co trzecia nuta, bo chłopcy sobie za dużo wypili, wówczas i mnie robota się nie kleiła.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DrugaStrefa
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tol racja,współpraca merytoryczna raczej dobrze się układa,ale gorzej jak jest środek imprezy i każdy z gości życzy sobie dedykacje,lub też sam chce śpiewać. Wtedy zespół musi umieć nad tym wszystkim zapanować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że bardzo ważne jest omówienie dokładnie z zespołem- jak młodzi chcą całe wesele rozplanować. Nie zostawiać tego na zasadzie- już graliście tyle wesel, sami wiecie , co ma być.
Często zespołowi nie mówi się o porach posiłkow, kiedy ma być podany tort, kiedy życzenia. Grałam jedno takie wesele- koszmarnie mi się pracowało. A jak już młodzi podeszli,że teraz będzie zaraz tort, żeby coś pogadać w ten deseń- no i zapowiadamy, a okazuje sie,że kuchnia ma problemy i z tortu nici- dwie takie zapowiedzi zrobiliśmy - a Restauracja Malinowa w Grand Hotelu w Łodzi, więc sądziłam,że potrafią się troszkę lepiej ogarnąć wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 15:39    Temat postu: weselne irytacje Odpowiedz z cytatem

My w czasie ustaleń prosimy Młodych by bronili nas przed natrętnymi gośćmi, którzy niestety po kilku godzinach zabawy zawsze się znajdą. Z reguły interwencja taka pomaga. Czasami też nie da rady przetłumaczyć gościom, że akurat nie śpiewamy jego ulubionej piosenki.
Jeżeli chodzi o współpracę z lokalem nie mieliśmy do tej pory żadnych problemów. Zawsze przed weselem rozmawiamy z obsługą i ustalamy co trzeba.
Dziwię się natomiast czasami kamerzystom. Kiedy dostajemy po wszystkim film z wesela okazuje się, że w czasie dwugodzinnego nagrania nie ma ani jednej klatki z zespołem. Goście tańczą, tańczą, a kto im gra nie wiadomo.
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to chętnie zaznaczę temat pt. daj pograć. Nie wiem skąd ludziom to się bierze w głowie, że jak grali przez pół roku w świetlicy osiedlowej na gitarze 30 lat temu, to spokojnie mogą sobie podotykać skrzypiec i jeszcze będę się z tego cieszyć. A jak grzecznie odmawiam, to zachowują się jakbym im krzywdę zrobiła.
Także postuluję o to, żeby wszyscy zdali sobie sprawę z tego, że to nie jest takie proste i prosząc o możliwość spróbowania możecie spotkać się z odmową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat klasz: Dziwię się natomiast czasami kamerzystom. Kiedy dostajemy po wszystkim film z wesela okazuje się, że w czasie dwugodzinnego nagrania nie ma ani jednej klatki z zespołem. Goście tańczą, tańczą, a kto im gra nie wiadomo
A bo widocznie z takimi ,,fachowcami'' macie do czynienia.
Ja w swoich reportażach zawsze pokażę zespół w różnych sytuacjach, np na podeście, potem jak grają przy stołach itd, ponadto na końcu filmu w napisach jest zawsze ich wizytówka.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Cytat klasz: Dziwię się natomiast czasami kamerzystom. Kiedy dostajemy po wszystkim film z wesela okazuje się, że w czasie dwugodzinnego nagrania nie ma ani jednej klatki z zespołem. Goście tańczą, tańczą, a kto im gra nie wiadomo
A bo widocznie z takimi ,,fachowcami'' macie do czynienia.
Ja w swoich reportażach zawsze pokażę zespół w różnych sytuacjach, np na podeście, potem jak grają przy stołach itd, ponadto na końcu filmu w napisach jest zawsze ich wizytówka.


Znowu będziemy się licytować z profesjonalizmem? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna licytacja, to jest faktem, co napisał klasz.
Szkoda,że takie rzeczy mają miejsce.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:

Znowu będziemy się licytować z profesjonalizmem? oczko

Myślę, że dyskusja w tym temacie może być pożyteczna.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Czw 26 Lip 2012, 18:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group