Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile wcześniej na próbną fryzurę i makijaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 18:43    Temat postu: ile wcześniej na próbną fryzurę i makijaż Odpowiedz z cytatem

tak się zastanawiam, kiedy umówić się na próbną fryzurę i makijaż? czy np. 2 dni przed ślubem czy wcześniej? co o tym sądzicie? Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na razie zupełnie nie mam pomysłu na swoją fryzurę, więc chyba wolałabym zrobić najpierw próbę. poza tym, będę mniej więcej wiedzieć ile czasu zajmie jej zrobienie (na którą umawiać się w dniu ślubu) i jak długo wytrzyma (mam włosy jak "druty" i rzadko która fryzura trzyma się na nich dłużej niż 2 godziny smutny ).

masz rację, że lepiej trochę wcześniej niż 2 dni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na próbny makijaż iść chyba nie będę, ewentualnie parę dni wcześniej pójde do tej babki i pogadamy o kolorystyce, ustalimy coś. Malowała mnie już na wesele i byłam bardzo zadowolona z efektu, więc teraz też na pewno będzie ok uśmiech A co do fryzury to chyba pójdę na próbną. Chyba, że wcześniej przy okazji jakiegoś innego wesela zapiszę się właśnie do tej fryzjerki i uczesze mnie podobnie jak w dniu ślubu, zeby mniej więcej zobaczyć.

Zobaczymy jeszcze uśmiech
A co do czasu to myślę, że jakieś 2 tyg przed bym szła na próbną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 6:58    Temat postu: Re: ile wcześniej na próbną fryzurę i makijaż Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a już myślałam, że tylko ja nie miałam próbnego makijażu lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie polecam malować sie i robic fryzury do slubu bez próby. W dniu ślubu zawsze moze cos sie nie spodobać, nie wyjść, jest mało czasu i nie ma wtedy możliwości zmian, a Pani młoda musi byc pewna rewelacyjności swojego wyglądu w tym dniu.
A tak, jesli wczesniej bedzie próba, nie ma mowy o jakichkolwiek nie porozumieniach.



a próba 2 dni przed slubem to nie wiem czy nie za pozno troszke... ale lepsza taka niż zadna.
moim zdaniem tydzien-3 tyg to taki optymalny termin przed ślubem
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja makijaż próbny robię pod koniec stycznia, czyli jakieś 3mies przed ślubem, a to dlatego ze akurat w tym terminie mam urlop, więc na spokojnie się z makijażystką mogę umówić. Co do próbnej fryzury to nie wiem czy nie zrezygnuję z niej. Fryzjer którego mam wybranego robi bardzo dobre fryzury i póki co nigdy nie widziałam żeby coś spartaczył, więc chyba zaoszczędzę na tym (tym bardziej ze do najtańszych nie należy)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jednak polecam makijaż próbny.. Nawet jeśli wizażystka świetnie maluje, to może my mamy inną wizję na swój makijaż, a co innego nam pasuje? W dniu ślubu nie będzie czasu na zmiany, poprawki.. A też szkoda nerwów na myślenie jaki makijaż wybrać.. Ceny wprawdzie są mało zachęcające, ale z drugiej strony każda chce ślicznie wyglądać. I wydaje mi się, że 2 dni przed to za późno.. Zdarzało się, że dziewczyny nie mogły się dogadać z makijażem, coś im nie pasowało a w takim terminie to już nie będzie czasu na zmiany. Ja miałam jakoś miesiąc przed robiony.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 20:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group