Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze sposoby na relaks :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na relaks jest masaż. Mam swój ulubiony salon masażu w Gdyni, gdzie chodzę systematycznie. Wcześniej miałem zaufaną masażystkę, ale wyjechała do pracy do Włoch. Sprawdzałam różne salony masażu, jednakże większość potrafiła mocno rozczarować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stonkapl
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię wieczór z dobrym winem i lekkim filmem. Ostatnio oglądałam Facet (nie)potrzebny od zaraz.

Kapitalna komedia w sam raz na Relaksujący wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez bardzo lubię masaże, ale nie w salonach a w gabinetach, bo mają tam specjalistów po fizjoterapii a nie po kursach. Polecam Fizjobalance Gdynia. Chodzę do nich od kilku lat i czuję się znacznie lepiej nie tylko fizycznie, ale też psychicznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxdanielek
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebny jest spory relaks to ja zawsze udaję się do spa radom, by zniknąć na jakiś dłuższy czas w jaccuzi, ewentualnie pójść na masaże i jakoś się odstresować, ładując jednocześnie baterie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na wyciszenie jest dobra książka. Obecnie czekam na wydanie tej pozycji https://www.taniaksiazka.pl/siec-reykjavik-noir-tom-2-lilja-sigurdardottir-p-1182162.html bo zapowiada się bardzo ciekawie. Polecam się zapoznać także z pozostałą ofertą sklepu bo jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami naprawdę nie trzeba daleko szukać uśmiech ja jestem ze śląska i tutaj przy granicy z czechami w Bohuminie jest super hotel Pod zielonym dębem i oni mają takie piwne SPA - relaks do potęgi, a można sobie tez do tego np masaż dobrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 29

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio odkryliśmy galerię sztuki "Monopol" w Warszawie. Chodzimy tam, żeby się odprężyć i podziwiać sztukę. Znajdują się tam piękne rzeźby zrobione na przykład przez panią Maria Pinińska-Bereś. Ostatnio również odkryliśmy świetnego malarza jakim jest Leon Tarasewicz. Polecam każdemu się udać w to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam dużo dobrego o tym zabiegu https://mimari.com.pl/pl/p/Wapozon/867
Myślę, że warto go sprawdzić bo czasami w życiu różnie bywa, więc dobrze jest mieć jeden sprawdzony sposób na zrelaksowanie się i odprężenie. Generalnie takie zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej naprawdę mogą bardzo poprawić nam wygląd i samopoczucie więc warto z nich korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aprilx
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy relaks zapewnia mi masaż. oczko Uwielbiam w ten sposób wypoczywać, ponieważ czuję wówczas, że w tym samym czasie regeneruje się nie tylko moje ciało, ale i umysł. Salon masażu, który staram się odwiedzać regularnie, oferuje rozmaite techniki masowania ciała, które narodziły się w różnych zakątkach świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izaura91
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kąpiel, lampka wina i weekendowe wypady za miasto. To mnie relaksuje.
_________________
ślesin noclegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 5 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group