Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknie - nie mogę się zdecydować! II
Idź do strony 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 20:18    Temat postu: Suknie - nie mogę się zdecydować! II Odpowiedz z cytatem

Kontynuacja tematu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 16 Sty 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dla ciągle szukających - Alvina Valenta - znalezione podczas przekopywania neta - wklejam link ponieważ fotki nie chcą dać się skopiować...

http://kobieta.interia.pl/raport-slub-i-wesele/galerie/panna-mloda-jak-z-bajki-zdjecie,iId,478448,iAId,29039#478448
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abcd
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 105

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 21:47    Temat postu: Kupowac czy nie pomozcie. Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny co sadzicie o tej sukni musze w poniedzialek dac odpowiedziec. W tej chwili suknia jest bez halki wiec jest dosc oklapnięta z halka jest duzo lepszy efekt. Doradzie mi zostawic ja czy szukac czegos innego?

Ostatnio zmieniony przez abcd dnia Pon 26 Mar 2012, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abcd -sama musisz zdecydować - moim zdaniem powinnaś to COŚ poczuć. uśmiech jeśli tak nie było, to chyba nie ma się co na siłę uszczęśliwiać. Choć leży moim zdaniem bardzo dobrze.uśmiech Ale nawet jak 100 osób Ci będzie tak mówić, a TY się nie czujesz właśnie tak wyjątkowo i wspaniale - to na Twoim miejscu nie zdecydowałabym się. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abcd
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 105

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra- jak zobaczylam tą suknie to własnie bylam pewna ze to ta. Ta jedyna. Jednak gdy jedna "zyczyliwa" osoba powiedziala mi ze wstyd w takiej sukni sie pokazywac to jednak mam watpliwosci. Mama caly czas mi powtarza ze nie powinnam zwracac uwagi na opinie innych jednak nie bylo to zbyt mile uslyszec az takie slowa... Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje i kazdemu moze sie cos innego podbac ale tymi slowami ta osoba narobila mi metlku w glowie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, to Twój ślub, Twoja uroczystość, więc nie ma się co przejmować komentarzami "życzliwych" osób. Zawsze komuś coś się nie spodoba - normalne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abcd napisał:
jedna "zyczyliwa" osoba powiedziala mi ze wstyd w takiej sukni sie pokazywac

A sprecyzowała czemu niby wstyd?
Dziwny komentarz Evil or Very Mad
Suknia ładnie leży, ja bym się bała, że troszkę za bardzo na brzuchu się opina, ale jak nie masz problemów z "krągłościami", to nie masz się czego bac uśmiech
Ale zgadzam się z arsandrą - musisz poczuc to COŚ Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abcd
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 105

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wstyd poniewaz jest uzywana... Przynajmniej tak mi się wydaje ze to jest powod dla ktorego tak zostal oceniona. W salonie w miescie oddalonym o 30 km od mojego domu ta sama suknia jest prawie 3 razy drozsza od ceny jaka zaproponowala mi obecna włascicielka sukni . Ta "zyczyliwa" osoba to siostra mojej mamy ona musi miec zawsze wszystko jak najlepsze i jak najdrozsze. Uwaza ze na weselu nie moge oszczedzac a tym bardziej oszczedzac na sukni. Kasztanowa suknia ma z tylu wiązany gorset wiec w kazdej chwili moge ja poluznic. Napisałam na foru bo jednak chcialam poznac Wasze zdanie na jej temat.

Ostatnio zmieniony przez abcd dnia Pią 27 Sty 2012, 23:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pffff, durne gadanie! Nie słuchaj takich "życzliwych komentarzy", zwykle dyktowane są zazdrością.

Faktycznie dość opięta na brzuchu, ale może to kwestia zdjęcia. Spróbuj się w niej pogimnastykować (jak do zbierania jednogroszówek bądź tańczenia Razz ), jeśli ok i to TA to nie ma co się zastanawiać Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wygląda normalnie, to ja bym się nie przejmowała tym, że jest używana uśmiech Po co płacić 3x tyle za to samo?? Ciotce może żal, że Ci się okazja trafiła... Zresztą, możesz zawsze jej powiedzieć, że nową kupiłaś, to się może przymknie język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Następny
Strona 1 z 186

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group