Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relaks dla ciała, czyli pielęgnacja, zakupy & co.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 143, 144, 145  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
didiana636
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 4 Mar 2019, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relax dla SPA, polecam IBD PEDI SPA, przepięknie pachną. Paczuszka do mnie leci już z www.mk-cosmetics.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetyki to mi sie spodobała ostatnio bardzo ciekawa oferta na stronie https://www.zapachymarzen.pl/ jest tutaj bardzo dużo ładnych zapachów wśród markowych perfum. Na pewno warto sie zainteresować tymbardziej że mają rabat na kod WIOSNA2019
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie poza zakupami oczywiście, najlepszy relaks w domowym zaciszu z kubkiem kava kava. Nie ma lepszego naparu na ukojenie nerwów i stresu. Należy pamiętać, że tylko szlachetne odmiany z certyfikowanych źródeł mają dobre właściwości dla naszego organizmu, ja zaopatruje się na www.kavasklep.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o swoje ciało to na pewno też wybór dobrych kosmetyków. Nie da się zadbać o skórę bez odpowiednich kosmetyków. Sprawdzałam różnych i wybrałam dobre dla swojej skóry. Nawilżam ją balsamem do ciała Hildegard Braukmann z avokado. Ładnie pachnie, ale też w końcu mam zdrową skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeronikaJ932
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 12:01    Temat postu: Genialne serum Odpowiedz z cytatem

To ja się podzielę, kupiłam serum z https://www.unicornlab.pl/ i jest po prostu genialne. Już dawno nie miałam kosmetyku w tak świetnej proporcji jakości do ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy już kwiecień, a ja nadal nie wzięłam się za aktywność fizyczną. Może dzięki zakupowi stroju fitness https://sklep.lorin.eu/ nabiorę więcej chęci do ćwiczeń. Zawsze to jakiś dodatkowy bodziec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniakiko
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu przyszłemu mężowi ostatnio zrobiłam prezent, takie fajne bokserki mają w Cornette
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Welonka222
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relaks dla ciała to zdecydowanie sauna. Idealny sposób nie tylko na odprężenie, ale też poprawę zdrowia. Bo właśnie można używać różnych zapachów, które pobudzą zmysły albo kosmetyków. Lubię markę Rento - kosmetyki nie tylko świetnie pachną, ale też w połączeniu z sauną dają niesamowite efekty dla mojej skóry.
_________________
Saunowanie dla zdrowia i urody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Sob 25 Wrz 2021, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zainteresuje was ta oferta tu https://4szpaki.pl/naturalne-swiece-sojowe Macie tu naturalne świece sojowe o rozmaitych zapachach. Ładny zapach w pomieszczeniu domowym też potrafi wpływać na nasz nastrój. Mi najbardziej odpowiada zapach cytrynowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygładziłam zmarszczki, byłam w końcu w klinice Dermed w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej. Kuzynka mi poleciła. Efekt świetny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 143, 144, 145  Następny
Strona 144 z 145

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group