Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślubu nie było. I powstała nowa historia ..
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 8:26    Temat postu: Ślubu nie było. I powstała nowa historia .. Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było uśmiech
Życie potoczyło się zupełnie inaczej niż jeszcze jakiś czas temu sobie to wyobrażałam ..

Te, które nie znają mojej historii opowiem w skrócie: byłam z A. od 27.01.2009, a 2.05.2010 oświadczył mi się. Bardzo na to czekałam, bo długo myślałam, że to właśnie TEN. Nie było między nami aż tak źle, ale on jakoś unikał tematu ślubu, za każdym razem ja go przyciskałam. Niestety w zeszłym roku w marcu zdradził mnie i rozstaliśmy się, ale po miesiącu postanowiliśmy zacząć jeszcze raz. Jednak ludzie się nie zmieniają - najpierw udawał faceta idealnego, żeby zdobyć mnie ponownie, a potem zaczął być taki sam jak zawsze. W maju wynajął mieszkanie i zamieszkał sam (30 lat!) i wszystkie jego zachowania wychodziły na jaw .. gdy przyjeżdżałam nie wiedziałam, czy usiądę na puszce czy brudnym widelcu, śmierdzące zgnilizną pranie wisiało na sznurach, kibelek pozostawiał WIELE do życzenia, w kuchni była sterta naczyń często żyjących już własnym życiem .. ciągle dawał mi ultimatum, że mam się wprowadzić (sprzątaczka? panna do łóżka? kucharka?), bo on to zrobił dla nas! W lipcu zaklepaliśmy datę ślubu po wielkiej awanturze na 29.12.2012 .. miałam jakieś klapki na oczach i chyba ktoś mi czegoś dosypywałwykrzyknik Shocked Niestety on we wrześniu wyprowadził się z mieszkania i wrócił do rodziców. Dla mnie była to "kropka nad i" ..

W między czasie poznałam M., pracowałam w przedszkolu jako nauczyciel, a on z przyjacielem ma firmę remontową i odnawiali budynek obok nas. Musieli niestety przechodzić często przez nasz plac zabaw oczko więc od słowa do słowa .. przyznam, że na początku mnie denerwował, bo zostawiali otwartą (zamek) furtkę, a moje dzieci sięgały już do klamki. Skusiłam się na spotkanie - byliśmy w parku na soku, a potem na lodach oczko I tak się zaczęło .. 9.09.2012 ..

19.09.2012 widziałam A. po raz ostatni .. podjął decyzję SAM, że wyjeżdża do Anglii i wraca .. najprędzej w styczniu!! (patrzcie na niby datę ślubu). Wtedy widziałam go po raz ostatni. I postanowiłam zacząć coś nowego z M.

A.oczywiście robił nam pod górkę nawet z Anglii - wypisywał głupoty do mnie i do M., ale nie daliśmy się. Teraz po 4 miesiącach jestem szczęśliwa. W końcu czuję się tak jak powinnam w związku. M. jest ode mnie starszy o 12 lat, ale nie przeszkadza mi to (A.był o 8 widać to za mało). Mam nadzieję wielką, że nam się uda, cieszę się z obrotu spraw, bo teraz widzę jak wiele traciłam .. M.tylko nade mną skacze, zabiera w różne miejsca, gotuje mi, troszczy się no jest wspaniały.

Ślub musiałam odwoływać ja, z A. nie mam żadnego kontaktu od 2 miesięcy, ale wiem (bo pisała mi jego siostra), że on nadal coś do mnie czuje, ale jest zdenerwowany (czym niby?!) i siedzi jeszcze w Anglii. Niestety z tej mąki chleba nie będzie, mogę mówić mu cześć na ulicy, ale nic więcej. Był częścią mojego życia, ale zawiódł na całej linii, jest egoistą i tego już nie da się zmienić ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jeden strony Ci wspolczuje, bo jednak wiazalas nadzieje z A. i myslalas o nim jako malzonku. W milosci bywa tak, ze rzeczywiscie klapki nie raz przyslaniaja nam oczy i nie widzimy tego co powinnismy. Osoba,ktora zdradza jest jednak dla mnie przekreslona. Nie ma, ze alkohol, nie wiedzial co robil i inne wymowki, bla bla. Zdradzil, to koniec.
Fajnie, ze udalo Ci sie znalezc nowego partnera, w dodatku jak napisalas wspanialego uśmiech Zycze Wam szczescia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narazie jest wspaniały zobaczymy jak nasze życie się potoczy oczko
mam nadzieję, że tak zostanie!

M. mnie zaskoczył od razu .. bo można powiedzieć gdzieś 2 tygodnie byłam zawieszona pomiędzy jednym, a drugim, a on starał się zostać ..
miałam urodziny, niestety jeszcze musiałam spędzić je z rodziną A. (wszystko zaplanowane) i M. ciągle tylko dzwonił kiedy będę w domu, kiedy może wpaść, a może przyjedzie po mnie ..
zbywałam go, bo co miałam zrobić .. kombinowałam, że nie mam czasu itp. ..
i wróciłam do domu i jego głos w telefonie był taki smutny .. i o 22 przejechał 30 km, by dać mi bukiet kwiatów i prezent .. tak mi było głupio!wykrzyknik!

Lubi zaskakiwać - nie żałuję wyborów uśmiech

Nasza przygoda się dopiero zaczyna, ale może kiedyś doczekam się pierścionka i będę mogła się pochwalić tutaj hihi lol
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Twoim przypadku - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Szkoda że musiałaś tyle przejść, ale mam nadzieję że w końcu się Tobie poukłada i będziesz szczęśliwa naprawdę u boku M. najważniejsze że niczego nie żałujesz.
Powodzenia. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
W Twoim przypadku - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Dokładnie uśmiech

Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa, czujesz, że jesteś z odpowiednią osobą, w odpowiednim momencie i miejscu.
Może coś takiego musiało się stać, żebyś odnalazła swoje szczęście i spokój uśmiech Życzę Wam dużo szczęścia i miłości wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli właściwie po tym czasie, okazuje się, że Twoja mama miała sporo racji, będąc przeciwna pomysłowi ślubu i ogólnie, mając sporo przeciwko A.
Cieszę, się, że po tylu perypetiach, w końcu wyklarowało się nowe rozwiązanie. Szczęśliwości i powodzenia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ona to już zachwycona rozwojem sytuacji chociaż w każdym facecie coś jej będzie nie pasować język
tak miała sporo racji, że to nie facet dla mnie, rzecz w tym, że ja po czasie miałam podobne zdanie, ale ciężko było się do tego przyznać ..

jak widać zaręczyny jeszcze nic nie oznaczają dla niektórych język z oczkiem
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, że teraz jesteś szczęśliwa z M. Życzę, aby wszystko się Wam układało jak najlepiej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej był płacz żal i narzekanie no i niepewność co narzeczony tak na prawdę sobie umyślił, teraz zapowiada się happy end.

Ja na Twoim miejscu szalałabym ze szczęścia,że nie zdążyłam wyjść za mąż uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wszystko ułożyło się pomyślnie... uśmiech
Cieszę się, ze znalazłaś M. i że nie wyszłaś za mąż za A, bo teraz najprawdopodobniej byś tego żałowała.

Z Twoich postów bije radość, trzymam kciuki, żeby się utrzymała już zawsze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group