Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwszy taniec II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Nie 8 Sty 2012, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiezahanoi napisał:
delikatna0 napisał:
my wybraliśmy już piosenkę: najprawdopodobniej będzie Kings of leon "use somebody", rockowo i troche nostalgicznie...piękna piosenka:)

Wow, świetny pomysł! Szukam swojego numeru jeden właśnie w takim kierunku - nie cierpię przesłodzonych, romantycznych piosenek o miłości, które w niemal 99% przypadków są wybierane, chcę czegoś energiczniejszego, radośniejszego, najlepiej rockowego - jak "Use somebody" właśnie!


ja właśnie też chciałam, żeby było to coś "innego", a jednocześnie równie "miłosnego" uśmiech pochwal się później "swoją" piosenkąuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiezahanoi
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: z nienacka ;) Poznań + Luboń

PostWysłany: Nie 8 Sty 2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ślubu daleko, więc poszukiwania mogą potrwać i te półtora roku oczko Ale jak już coś postanowimy, to się na pewno pochwalę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
novaszkolatanca
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 17:36    Temat postu: Pierwszy Taniec - tylko w NOVEJ SZKOLE TAŃCA Odpowiedz z cytatem

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!!

Program zajęć opracowano z myślą o osobach, które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas zbliżających się wyjątkowo ważnych wydarzeń w ich życiu.

W trakcie kursu nauczymy Was podstaw tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków: tradycyjnego walca, cha-cha, "2 na 1" jak również jive'a ,a rezultatem tych kilku spotkań będą umiejętności pozwalające swobodnie przetańczyć każdą wyjątkową noc.

Polecamy także pomoc naszych instruktorów w przygotowaniu pierwszego tańca młodych małżonków, którym zaskoczą oni swoich gości. W trakcie indywidualnych spotkań nasi profesjonalni tancerze pomogą wybrać odpowiedni taniec, dopasują muzykę, jak również ułożą choreografię. Możecie pod okiem nauczyciela przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć wszystkim Waszym bliskim.

Jesteśmy pełni pomysłów, ale to, czego pragniecie jest dla nas najważniejsze, skoro to Wasza najważniejsza, jakże wyjątkowa chwila w życiu. Zapraszamy!!


Proponujemy również LEKCJE INDYWIDUALNE na których można przygotować dowolną choreografię na pierwszy taniec oraz przygotować się do zabawy tanecznej podczas wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 10 Sty 2012, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My widzieliśmy od razu co chcemy mieć na pierwszy taniec Jednogłośnie wybraliśmy naszą piosenkę Dżemu ''Chce Ci coś powiedzieć'' była z Nami ważnych momentach naszego związku więc nie mogło jej zabraknąć i teraz
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z Połówkiem wybraliśmy piosenkę, a raczej mnie się spodobała i Go namówiłam, oczywiście się zgodził bo jakby mógł mi odmówić oczko Ale do rzeczy, oto ona oczko

http://www.youtube.com/watch?v=dEMSaR7XYTM

Zespół ten miał grać u Nas na weselu, ale niestety mają zajęte terminy już na 2013 tez smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam wogóle pomysłu na pierwszy taniec. Mój K będzie w mundurze więc odpadają wszyskie typu dico polo czy jakieś śmieszne. To by było poprostu niepoważne... Myślałam może o walcu, ale jak ktoś nie umie tańczyć (jak ja na przykład lol ) to może wypaść strasznie sztucznie. No i jestem w kropce. Nie wiem wogóle nic i już mnie to zaczyna drażnić :/ Może coś podpowiecie dziewczyny?

Swoją drogą to jest piękna piosenka na pierwszy taniec:
Leonard Cohen - Dance Me to the End Of Love
Ale to jest piosenka moich rodziców i tak myślałam zeby im to później puścić. A dla siebie nie mam pomysły żadnego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój P. też będzie w mundurze, ale po obiedzie szybko się przebierze w garnitur oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam w planach, że wybierzemy sie na kurs tańca, ale z czasem to sie zmieniło. Pobujamy się tak jak umiemy i już. Nie chce mieć większego strasu przed tańcem niz przed ślubem, czy aby nie pomylę kroków. Nie ucząc się nic nam się nie pomyli, bo wszystko bedzie na spontanie uśmiech Mam nadzieję, że moja suknia tak olśni gości, że zwrócą na nią uwagę a nie na taniec ;p;p;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny:) Moj Narzeczony też właśnie wybrał piosenke "Use somebody" na pierwszy taniec (chcialam zeby tez wykazal troche inicjatywy:P), mi sie ona strasznie podoba, ale nie wiem czy nadaje sie do tanczenia. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandra1988 napisał:
Hej Dziewczyny:) Moj Narzeczony też właśnie wybrał piosenke "Use somebody" na pierwszy taniec (chcialam zeby tez wykazal troche inicjatywy:P), mi sie ona strasznie podoba, ale nie wiem czy nadaje sie do tanczenia. Co myślicie?


Uwazam ze piosenka jest swietna, ale aby zatanczyc do niej pierwszy taniec jest ciezko, tzn mozna zatanczyc ale trzeba nauczyc sie aby rytm tanca byl zgodny z tempem piosenki. Na youtubie jest pelno takich wlasnie kawalkow ze dobieraja ludzie piosenke, moze byc ladna ale uklad tanca zupelnie nie trafiony. Smile bynajmniej mi sie tak wydaje.
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
Strona 2 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group