Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 530, 531, 532  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przed ślubem święta spędzaliśmy razem, albo u moich rodziców albo u jego i nikt nie miał nic przeciwko, zawsze było rodzinnie. Smile
Dla nas i naszych rodzin było to naturalne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na razie nie mamy takich problemów na szczęście. Moi rodzice są rozwiedzeni i tata ma problem alkoholowy a mama jest za granicą więc nie bardzo nas stać jechać do niej na święta. Chociaż może kiedyś.. uśmiech Dlatego my spędzamy wigilię odkąd jesteśmy ze sobą u rodziców Ł. Poza tym bez sensu byłoby siedzieć nam w dwójkę język Ogólnie dla mnie święta to nic szczególnego odkąd mojej mamy nie ma z nami. Straciły cały urok i tyle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapuchło mi dziąsło smutny Jak się tego pozbyć?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można smarować Sacholem lub płukać szałwią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szałwię już włączyłam w użytek ale sacholu nie mam smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 8:36    Temat postu: ggg Odpowiedz z cytatem

my w zeszłym roku byliśmy na 2 Wigiliach, wcześniej każdy u siebie a w tym roku po ekscesach z teściami sam mój mąż zaproponował, że Wigilię spędzimy u moich rodziców Surprised , ja jestem zadowolona oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego narzeczony/narzeczona z wyznaczoną niedługą datą ślubu, wieloletni partner z którym się razem mieszka i wiadomo, że związek na zawsze a co innego chłopak od pół roku czy dziewczyna z którą się mieszka ale jakoś wciąż nie jest się pewnym czy na całe życie. A takie sytuacje typu - co święta to inny chłopak to już w ogóle poza wszelką krytyką.

Jeśli zapraszani i zapraszający to akceptują to ok ale jak rodzice się nie wyrywają to nie ma co ich zmuszać.

Poza tym na święta robi się rodzinne zdjęcia, nie chciałabym kiedyś oglądać zdjęć na których jest była kobieta mojego męża. A ja np. w rodzinnym archiwum mam zdjęcia byłych kobiet moich kuzynów. Nie wiem co na to ich żony Wink

Laura, łączę się z Tobą w bólu. Mnie też szlag trafia jak pomyślę co teściowa nawywijała. Ale myślę sobie, że tym gorzej dla niej, jej syn patrzy na to co robi i wyrabia sobie o niej zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To u nas co roku Wigilie są zawsze 4.
Najpierw z mężem jedziemy do moich rodziców, potem razem z rodzicami wychodzimy do babci (mamy mojej Mamy), kolejna jest u drugiej babci (mamy Taty), a na koniec jedziemy do Teściów. Z racji na dużo miejsc do odwiedzenia kolację zaczynamy o 16, u każdego siedzimy po 1-1,5h. Ale jest tak bardzo rodzinnie, w każdym domu zbierają się wszyscy, czuć taką aurę Świąt. Nie wyobrażam sobie, że przyjdzie taki dzień, że Święta będziemy spędzali tylko u rodziców i teściów smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w, a dacie radę cokolwiek zjesc na każdej Very Happy?
Justyna, w albumach można miec też zdjęcia ze świąt z byłymi małżonkami, mając obecnie inne żony, życie oczko

My w tym roku mamy pierwsze wspólne święta, ze względu na odległosc naszych domów rodzinnych wcześniej nie spędzaliśmy ich razem. Teraz wigilia z teściami i rodziną ze strony męża, a w święta jedziemy do moich rodziców. Nie wyobrażam sobie gonienia między dwoma czy więcej wigiliami, dlatego na spokojnie dzielimy ten świąteczny czas uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do moich rodziców mamy 3 km, do teściów kilometr, także bez problemu jesteśmy w stanie być na dwóch Wigiliach. W tym roku zaczniemy u moich rodziców, a później przeniesiemy się do teściów. Pierwszy dzień Świąt pewnie u moich, a drugi i teściów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 530, 531, 532  Następny
Strona 531 z 532

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group