Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rasowy?Rodowodowy?Czyli na co mi papier
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karcia17
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jestem szczęśliwą posiadaczką buldożka francuskiego i uważam,że to najcudowniejsza rasa na świecie.Miałam kontakt z wieloma pieskami ale żaden nie był takim przytulasem jak ten.Nadaje się do bloków bo nie szczególnie lubi długie spacery,mój piesio nawet teraz gdy temp. jeszcze nie spadła poniżej zera nie chce rano i wieczorem dłużej być na dworze jak tylko na czas załatwienia się.Przed jego kupnem poczytaliśmy o hodowli,byliśmy zobaczyć w jakich warunkach jest prowadzona,jak wygląda matka i ojciec no i mamy nadzieję,że wybraliśmy dobrze...bynajmniej na razie na szczęście nic nie wskazuje na to by było inaczej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kota i choć podobają mi się brytki to postawiłam na zwykłego dachowca - potrzebował mojej opieki, a nie zależy mi na kocim rodowodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hitynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 11

PostWysłany: Sro 3 Cze 2015, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rodowod nie ma znaczenia. Bardziej zalezy mnie na charakterze zwierzaka
_________________
Miłość jest mgłą, która wyt­warza się w głowie. Jeśli owa mgła opa­da na dół - na ser­ce - następu­je po­goda życia; jeśli po­zos­ta­je w głowie - pa­da deszcz łez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamillec41
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się zastanawiam nad takim pieskiem, uśmiech
_________________
szkolenia HR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodowy czy nie, każde zwierzątko do kochania.
Ja mam york'a bez rodowodu, zasadzie mama jego to york, ale jak to ujęła jej właścicielka "puściła" się jak uciekła i teraz musi się POZBYĆ szczeniaków więc sprzedawała je po400zł i każdy brał, jednak mój został jej długo, są ze stycznia a ja wzięłam go z końcem kwietnia. Widać, po nim, że mieszany ma duże nietoperzowe uszy, dłuższy pyszczek itd.
Jest kochany, przywiązał się szybko, chodzi za mną jak cień uśmiech
od razu po ślubie natomiast kupiliśmy dwa chomiki - potem okazało się że kilka mieliśmy jeszcze w pakiecie, odhodowaliśmy 14 sztuk i oddaliśmy je do sklepu zoologicznego - teraz jest jeden uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moona
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 22

PostWysłany: Pią 31 Lip 2015, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój psiak pochodzi z zarejestrowanej hodowli, jest po rodzicach czempionach, ale rodowodu nie posiada. Mąż mu nie wyrobił (bo wtedy się jeszcze nie znaliśmy i to on brał psa), bo uznał, że skoro pies nie będzie wystawowy ani reprodukcyjny, to rodowód nie jest potrzebny. "Jedynie" zależało mu na zdrowym, rasowym psiaku, dlatego więc wziął go z takiej hodowli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balun
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 5 Sie 2015, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moona napisał:
Mój psiak pochodzi z zarejestrowanej hodowli, jest po rodzicach czempionach, ale rodowodu nie posiada. Mąż mu nie wyrobił (bo wtedy się jeszcze nie znaliśmy i to on brał psa), bo uznał, że skoro pies nie będzie wystawowy ani reprodukcyjny, to rodowód nie jest potrzebny. "Jedynie" zależało mu na zdrowym, rasowym psiaku, dlatego więc wziął go z takiej hodowli.

z tego co kojarze cały czas możecie wyrobić rodowód oczko nie ma chyba ograniczenia czasowego - wystarczy metryka która na pewno macie jeżeli piesek był brany z hodowli.
_________________
bluzka nietoperz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moona
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 22

PostWysłany: Sro 5 Sie 2015, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balun napisał:
Moona napisał:
Mój psiak pochodzi z zarejestrowanej hodowli, jest po rodzicach czempionach, ale rodowodu nie posiada. Mąż mu nie wyrobił (bo wtedy się jeszcze nie znaliśmy i to on brał psa), bo uznał, że skoro pies nie będzie wystawowy ani reprodukcyjny, to rodowód nie jest potrzebny. "Jedynie" zależało mu na zdrowym, rasowym psiaku, dlatego więc wziął go z takiej hodowli.

z tego co kojarze cały czas możecie wyrobić rodowód oczko nie ma chyba ograniczenia czasowego - wystarczy metryka która na pewno macie jeżeli piesek był brany z hodowli.

No ale kiedy nam rodowód nie jest do niczego potrzebny, napisałam to w poprzednim poście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2016, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie mam jakiegoś rasowca, nie mam tych specjalnych papierów, ale jesteśmy do siebie tak przyzwyczajeni, że juz nasza rodzina nie wyobraz sobie żeby go nie było. Nawet ostatnio zarejestrowaliśmy go w bazie zwierząt CBDZOE żeby zwiększyć jego bezpieczeństwo na naszych zagranicznych wakacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jusbus
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak dobrze byłoby zapytać o to jakiegoś speca?
_________________
Ja lubię niebezpieczeństwo, zwłaszcza gdy już minęło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group