Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Euro-Cart Flex do wyprawki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Sro 14 Lut 2024, 21:57    Temat postu: Euro-Cart Flex do wyprawki Odpowiedz z cytatem

Chcę kupić wózek Euro-Cart Flex fo wyprawki. Myślicie, że to dobry wybór? Jakie macie doświadczenia z tym wózkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Sro 28 Lut 2024, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że wózek jest wręcz fenomenalny. Jestem całkiem dobrze zapoznana z tematem, bo też chcę go kupić Very Happy jak masz jakieś pytania, to śmiało pytaj Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Czw 29 Lut 2024, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wózek faktycznie nadaje się na całe wózkowanie już od pierwszych dni życia malucha? I jak z trudniejszymi terenami? Pokona je bez problemu czy będę musiała się natrudzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Pią 1 Mar 2024, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wózek na spokojnie sprawdzi się w każdym terenie i będzie też dobry do końca wózkowania. Jeśli mówimy o tym czy będzie dobry od pierwszych dni życia, to tak - o ile będziesz mieć wkładkę dla niemowląt uśmiech Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pią 1 Mar 2024, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję w takim razie za wszystkie odpowiedzi. Wygląda na to, że niepotrzebnie się tak stresowałam. Wózek zapowiada się naprawdę okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalie321
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2024
Posty: 1

PostWysłany: Sro 13 Mar 2024, 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek Euro-Cart Flex to rzeczywiście dobry wybór na wyprawkę. Mam pozytywne doświadczenia z tym wózkiem, uważam, że jest solidny, łatwy w manewrowaniu i wyposażony w wygodne funkcje. build now gg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw 14 Mar 2024, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Euro-Cart Flex. Wygodny, solidny, całkiem zgrabny. Ma spory kosz zakupowy, z łatwym dostępem do niego. Na pewno też dzięki udźwigowi i rozmiarom wózka będzie dobry przez całe wózkowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Wto 26 Mar 2024, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu produktów dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej polecam zajrzeć do ofert sklepu https://caretero.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 31 Mar 2024, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flex jest modelem, który na maksa mnie zainteresował. Lekki, zgrabny, terenowy, do tego nowoczesny. Super że nadaje się na każdy teren i do końca wózkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Nie 14 Kwi 2024, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten wózek jest fajny. I taki lekki, a koła ma spore, więc będzie się fajnie prowadzić, a nierówności nie będą tak odczuwalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group