Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybieramy szpital. Porady, opinie.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 11:47    Temat postu: Wybieramy szpital. Porady, opinie. Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę temat o szpitalach. Radzimy, wymieniamy się opiniami. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w mieście wielkiego wyboru nie ma, są aż dwa, z tego jeden średni a drugi beznadziejny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tu napiszę:

paula_139 napisał:
Domyślam się że albo Praski albo Czerniakowski język


Bródnowski uśmiech - to rzeźnia jest a nie szpital.
Czerniakowski też ma kiepską opinię, natomiast jeśli chodzi o Praski, to warunki nie są najlepsze (wszystko trzeba mieć własne, no i trochę obskurny jest) ale podobno opieka jest na bardzo wysokim poziomie - tak przed, jak i po porodzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wykrzyknik Zapomniałam o Bródnowskim. Aczkolwiek moja koleżanka dwa razy tam rodziła (miała cc) i super zadowolona była.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że temat powstał. Brakowało mi go. uśmiech
Wiem, że jest mało ciężarówek i mam ze Sląska, ale może macie jakieś wiadomości na temat Śląskich szpitali?

Początkowo chciałam rodzić w Tychach, byleby nie u mnie w mieście, ale tam mielibyśmy trochę daleko. W końcu wybraliśmy dwa Katowickie szpitale - na Ligocie (Matki i Dziecka) i Szpital Zakonu Bonifratrów, poleca moja ginka, znajoma i nawet moja mama namawiała mnie na ten szpital. Finalnie chyba wybierzemy Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach. Z wszystkich Katowickich ma najlepsze opinie, no i jest też wanna do rodzenia. lol
Jest też tam szkoła rodzenia i chyba się do niej zapiszemy. uśmiech

Zapoznałam się z opłatami i nie wiem o co chodzi w "indywidualna opieka położnej" (czy jakoś tak) - 1000 zł. O co tu chodzi pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę żadnej z Was straszyć ale moja znajoma tam rodziła i więcej dzieci nie chce mieć. Prawie ją tam zabili. Najpierw, mimo uwag ginekologa, że nie urodzi naturalnie bo dziecko za duże, zmuszali ją przez długie godziny do porodu naturalnego a jak już zrobili cesarkę (bo w końcu wody okazały się zielone), to nie dali nic na obkurczenie macicy i jeszcze trochę a dziewczyna by się wykrwawiła. Do tego wszyscy mieli pretensję, że zakrwawia pościel, jak wstawała to się z niej lało i tylko dziewczyny, które z nią leżały pomagały jej ogarnąć to wszystko, bo sama nie była w stanie. Jak przyszedł lekarz na obchód i dotknął jej brzucha, to zemdlała i tylko to jej pomogło - powiedział, że jeszcze parę godzin i by się wykrwawiła. Jak jej tam zdejmowali szwy, to wdało się zakażenie i przez długi czas nie była w stanie nawet zająć się dzieckiem, bo nie mogła się schylić.
Wszyscy jej doradzali pisać skargę ale ona nie chce. Powiedziała, że nie chce mieć z nimi już nic do czynienia.

lauraire napisał:
Zapoznałam się z opłatami i nie wiem o co chodzi w "indywidualna opieka położnej" (czy jakoś tak) - 1000 zł. O co tu chodzi pytajnik


Dokładnie to, co jest napisane uśmiech Taka prywatna położna, która jest cały czas na każde Twoje zawołanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże.. straszna historia... Shocked

Ja w sumie biorę pod uwagę tylko dwa szpitale w Warszawie - na Madalińskiego i św. Zofii na Żelaznej. Ten na Żelaznej ma chyba najlepsze opinie, ale z drugiej strony na Madalińskiego mam najbliżej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, faktycznie opieka pierwsza klasa :/

U mnie jest tylko jeden szpital. Mamy dużo nowych, młodych lekarzy i to jest plus. Są bardzo ambitni. Do tego sale dwu i jednoosobowe. Pokoje z łazienkami. Wszystko czyste. Niedawno dobudowali nam oddział ginekologiczny, dlatego wszystko jest cacy. Obecnie chyba nie ma na co narzekać. Pielęgniarki i położne są miłe, natomiast tylko dwie baby od noworodków wyprowadzały mnie z równowagi. Tak więc zapraszam do Bochni Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:

lauraire napisał:
Zapoznałam się z opłatami i nie wiem o co chodzi w "indywidualna opieka położnej" (czy jakoś tak) - 1000 zł. O co tu chodzi pytajnik


Dokładnie to, co jest napisane uśmiech Taka prywatna położna, która jest cały czas na każde Twoje zawołanie.

Czy któraś z Was tego korzystała? Czy warto? I czy cena jest dobra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za nic nie płaciłam, a i tak na każde żądanie położna/pielęgniarka przychodziła. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group