Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

17latkowíe,a zaproszenia ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:05    Temat postu: 17latkowíe,a zaproszenia ? Odpowiedz z cytatem

W rodzinie mamy sporo 16-stek ,które w przyszłym roku będą mieć 17lat. Mój Luby uważa,że powinni oni dostać osobne zaproszenia z osobami towarzyszącymi. Moim zdaniem powinni dostać zaproszenia osobno osoby,które mają 18lat,a nie 17. . . Ja chyba po prostu dorosłych,którzy mają 17letnie dzieci zaproszę na jednym zaproszeniu wraz z dziećmi. A Wy jak robicie? Bo mój się strasznie obraził,że ja jestem taka staroświecka i zachowuje się jakbym nigdy nie miała 17lat. . .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie mamy dużo osób w tym przedziale wiekowym, ale siostra cioteczna mojego D dla przykładu ma osobne zaproszenie wraz z osobą towarzyszącą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że młodzież wieku licealnego, czyli od 16rż, powinna dostać osobne zaproszenie z osobą towarzyszącą i niech sama zdecyduje czy chce przyjść sama czy z kimś. U nas była dziewczyna, która dostała osobne zaproszenie ale przyszła sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to zależy od Twoich możliwości i chęci.. Jeżeli robisz małe wesele to wiadomo, że trudno zapraszać wszystkich z osobami towarzyszącymi. Jak duże i te kilka osób dodatkowych nie robi problemu, to szczerze mówiąc byłabym za zapraszaniem osób np. mających partnera z os. towarzyszącą. Granica 18 lat jest chyba trochę zbyt sztywna - bo jak ktoś za miesiąc ma 18 to ma przyjść sam, a jak miesiąc po 18 to już z osobą towarzyszącą? My robiliśmy małe przyjęcie, zapraszaliśmy bliskie osoby i nawet w przypadku osób dorosłych wybraliśmy opcję bez osób towarzyszących..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np mój kuzyn 4 Grudnia 2012 bedział miał 18lat i zostaje zaproszony z osoba towarzysząca. Ale reszta,która nie osiągnie w najbliższym czasie 18lat wydaje mi się że nie dostanie. Na początku miało to być przyjęcie dla rodziców,chrzestnych i dziadków. Teraz jednak będzie to wesele dla najbliższej rodziny,ale nie miało być to duże wesele. Sale wynajęlismy w której mieści się max 120. W tej chwili jest 90 dorosłych (co chwilą ktoś dochodzi,więc się już gubie :\) i 35 dzieci. Czyli 125 osób.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Ness21 dnia Wto 6 Gru 2011, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

125 osób małe wesele? A dużo Ci tych towarzyszących wyjdzie? Bo wiesz, zawsze trochę osób odmawia, więc aż tak nie ma co się przejmować.. U nas proporcje były całkiem inne, bo mieli być naprawdę bliscy, a gdybyśmy zdecydowali się na osoby towarzyszące u niektórych, to na niecałe 50 bliskich osób byłoby ok. 15 obcych osób, więc sporo..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I oczywiście wesele robimy sami. Rodzice dokładają to na co mają ochotę ,jeśli wgl mają. Kilka dni temu mój kochany mnie uświadomił,żeod stycznia otwiera firmę. Z tymże sam prezes u którego teraz pracuje powiedział,że na początku firma przynosi straty nie zyski. Nie mam zielonego pojęcia jak poradzimy sobie z kosztami wesela i firmy. Ciągle tylko słyszę,że da radę,bo to nic strasznego. Ja mam taki stres i tak się martwię,że najchętniej odwołałabym wszystko i wzięła tylko ślub z małym przyjęciem. Eh.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie przy zbiorze osób najbliższych i osób które musi mój ukochany zaprosić (nawet panią która nam powiedziała,gdzie załatwić tanio salę) wyszła taka ilość osób . Tych osób towarzyszących 17latków wyjdzie z 10-12. Ale z tego co wiem jego mama zaprasza swoich znajomych to łącznie z tymi osobami towarzyszącymi 17latków wyjdzie kolejne 20 osób. . . Będę tańczyć po suficie he he
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że już 16-latków wypada zaproszić z osobami towarzyszącmi i my tak robiliśmy. A co do małego wesele, to my mieliśmy małe - na 50 osób język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że powinniście zaprosić 17 latków na osobnych zaproszeniach z osobami towarzyszącymi bo jakby nie patrzeć to już nie są małe dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group