Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

17latkowíe,a zaproszenia ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko jedną kuzynkę w tym wieku i ona dostanie zaproszenie z osobą towarzyszącą. Sama zdecyduje czy przyjdzie z kimś czy sama. Jak bym miała więcej młodzieży w tym wieku to pewnie głębiej bym się nad tym zastanawiała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam sama w takiej sytuacji parę lat temu, kiedy mając 17 lat dostałam zaproszenie razem z rodzicami i szczerze mówiąc niewiele brakło, a wcale bym nie poszła, bo co robić osobie w takim wieku samej? (Akurat wtedy poznałam mojego przyszłego męża, to nie narzekam język ale przed weselem marudziłam)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, szczerze, to ja też bym nie poszła.
Zwłaszcza że mając niecałe 17lat byłam już z M i co ja bym miała robić na takim weselu sama? Sobie nawet tego nie wyobrażam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 16 r.ż dostawałam zaproszenia z osobą towarzyszącą.
I takich też będziemy zapraszać. Gdybym miała jakąś 15latkę w rodzinie, o której wiedziałabym, że ma sympatię również dostałaby zaproszenie z tą osobą.
Bez sensu tak, nie być już dzieckiem, a siedzieć samemu na weselu, obok rodziców, gapić się, jak się bawią goście i samemu nudzić się jak mops. Trochę kichę można zapamiętać, a nie fajne wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zapraszamy od 16 r.ż. wszystkich gości z os. tow. Doskonale pamiętam ten wiek i wiem, jak ważne było dla mnie, kiedy mnie zapraszano właśnie w ten sposób. Czułam się wyróżniona i taka "dorosła". Często szłam potem sama na wesele, ale bardzo mi było miło otrzymać takie zaproszenie, a nie, jak od niektórych "dla Państwa XY z dziećmi"... czyli mną i niewiele młodszym bratem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 21:50    Temat postu: Re: 17latkowíe,a zaproszenia ? Odpowiedz z cytatem

Ness21 napisał:
W rodzinie mamy sporo 16-stek ,które w przyszłym roku będą mieć 17lat. Mój Luby uważa,że powinni oni dostać osobne zaproszenia z osobami towarzyszącymi. Moim zdaniem powinni dostać zaproszenia osobno osoby,które mają 18lat,a nie 17. . . Ja chyba po prostu dorosłych,którzy mają 17letnie dzieci zaproszę na jednym zaproszeniu wraz z dziećmi. A Wy jak robicie? Bo mój się strasznie obraził,że ja jestem taka staroświecka i zachowuje się jakbym nigdy nie miała 17lat. . .


Wydaje mi się, że powinno być oddzielne zaproszenie dla osoby która ma już 16 czy 17 lat. Ta osoba będzie się czuła doceniona jako dorosły, bo tak prawie jest uśmiech
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzizasss absolutnie nie z rodzicami, takie jest moje zdanie, aj bym się obrazila śmiertelnie- podobnie jak dziewczyny język
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group