Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z rozszerzaniem diety malucha? Ja od czwartego miesiąca wdrożyłam więc jednoskładnikowe przeciery owocowe i warzywne marki HiPP. Polecam serię Pierwsza Łyżeczka, są to produkty ekologiczne z certyfikatem BIO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie mamy, gdzie zaopatrywałyście się w akcesoria dla kobiet w ciąży? Polecicie jakiś sprawdzony sklep online? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same akcesoria nie wystarczą. Warto rozważyć kupno witamin oraz kosmetyków, które pomogą w pielęgnacji dziecka, gdyż nasze pociechy są narażone na działanie wielu szkodliwych enzymów, więc warto zmniejszyć ich działania poprzez odpowiednią suplementację. Na stronie https://www.lab4baby.pl z całą pewnością można znaleźć w tym temacie coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jewel69
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, czy ktoś z Was borykał się z krwią w kale u dziecka? W sieci znalazłam porady na ten temat, które bardzo mi pomogły https://www.mamazone.pl/artykuly/starsze-dziecko/zdrowie/krew-w-kale-u-dziecka/. Krew w kale u dziecka to oznaka krwawienia z przewodu pokarmowego, najczęściej odcinka dolnego. Przyczyny kału z krwią są zróżnicowane. Problem może przyjmować obraz jawnego krwawienia z odbytu, nitek krwi widocznych na stolcu lub na papierze toaletowym bądź krwi utajonej w kale. Co może oznaczać krew w kale dziecka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Nie 9 Maj 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My borykaliśmy się z mega zaparciami, które pojawiły się gdy mała uczyła się korzystać z nocnika. Siku jak najbardziej natomiast kupa już wcale. Był płacz, bóle brzucha itp.
stosowałam wtedy czopki musujące - kilka razy je podałam. Są bardzo skuteczne i bezpieczne bo naturalnie i nie uzależniające.
Z zaparciami borykaliśmy się ok roku. Były oczywiście czasem przerwy dłuższe ale wracały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji mam do was pytanie, czy spotkałyście się z owsikami u swoich dzieci? Jeżeli tak, to co wówczas zastosowałyście? Niestety, ale u mojego synka takie pasożyty się pojawiły. Musiał gdzieś je złapać w przedszkolu. Podałam Pyrantelum i teraz zastanawiam się kiedy efekty. Może podawałyście go już swoim dzieciom? W tym https://www.bezowsikow.pl/pytania-i-odpowiedzi.html miejscu wyczytałam, że kurację trzeba po dwóch, trzech tygodniach powtórzyć. Jak to u was wyglądało? Dziękuję za informację!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że każda kobieta która zostanie mamą lub ma niemowlaka w domu to powinna przeczytać ten artykul tu https://www.bee.pl/kolka-u-niemowlat-5-latwych-sposobow-na-kolke-u-dzieci-a-1038.html Kolka to najczęściej występująca dolegliwość u małych dzieci. Warto wiedzieć jak w takich sytuacjach postepować by dziecku ulżyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mówią eksperci wynika, że przyczyny kolki są w dalszym ciągu nieznane, najprawdopodobniej wynikają z niedojrzałości układu pokarmowego noworodka i nie ma sposobów, które miałyby potwierdzone działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, od września moja córeczka ma iść do przedszkola. Miałam wielki dylemat czy zapisać ją do prywatnego czy państwowego przedszkola? Czytałam wiele for ale natrafiłam na http://rodzickontradziecko.pl/ I to właśnie ten blog pomógł mi w podjęciu decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 10 Cze 2021, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogie mamy, a sesje noworodkowe? jakieś za i przeciw? polecani fotografowie ze Śląska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 181 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group