Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2012, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja by swojej córce uszu nie przebiła (choć sama kolczyków w sumie wszystkich mam 7 i planuję kolekcję rozszerzać) z prostej przyczyny chciałabym aby sama podjęła tą decyzję świadomie. Łańcuszków bym się bała, właśnie ze względu na uduszenie tudzież inne wypadki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu!wreszcie ktoś ma podejście jak ja Smile ostatnio wszystkie znajome przebijają uszy kilku miesięcznym córeczką.. Ja miałam przebite uszy w 2 klasie podstawówki, sama chciałam, nie bałam się i nikt mnie nie zmuszał Wink moja przyjaciółka w liceum i też żyje Razz a łańcuszki dla rocznego dziecka to pomyłka Rolling Eyes ostatniń widziałam, że moja znajoma zakłada 6miesięcznej córce korale Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dla mnie przebijanie uszu dzieciaczkom takim małym to totalna pomyłka jest! Córeczce przebiję uszy jak będzie rozumiała co to jest i dlaczego to się nosi. Będzie chcieć to uszy jej przebiję, nie to zrobi to sama wtedy jak ją najdzie. Mam we wsi taką jedną dziewuchę, która przebiła uszy córeczce mającej wtedy 3 m-ce... Laska jest młodsza ode mnie o dwa lata, ale żyje chyba w innym świecie. Ja w każdym bądź razie dziecku współczuję tak głupiej matki :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfuś- zastanów się plizzzz....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u rodziców wybłagałam przekłucie uszu jak miałam 15 lat. I zdążę się jeszcze kolczykami nacieszyć przez całe życie język. Nie przekłułabym takiemu maluszkowi uszu, bo w ogóle wydaje mi się to przynależne jednak dorosłym - tak jak makijaż, tatuaże, itp. Dzieciaczek sam w sobie ma tyle uroku, że nie rozumiem, po co takie maleństwo dodatkowo "upiększać".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Ja u rodziców wybłagałam przekłucie uszu jak miałam 15 lat. I zdążę się jeszcze kolczykami nacieszyć przez całe życie język. Nie przekłułabym takiemu maluszkowi uszu, bo w ogóle wydaje mi się to przynależne jednak dorosłym - tak jak makijaż, tatuaże, itp. Dzieciaczek sam w sobie ma tyle uroku, że nie rozumiem, po co takie maleństwo dodatkowo "upiększać".


O to to to !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm no i zaczęłam się zastanawiać język może się wstrzymam aż sama będzie chciała Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa, mówiłam ci że cie lowju? lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co piszecie wynika że jestem głupią matką skoro Patrycja ma przekłute uszy.
3 miesięczne dziecko przekłute uszy ? No ciekawe co za idiotka to zrobiła , dzieciom można przekłuć w gabinecie kosmetycznym takim z prawdziwego zdarzenia a nie byle gdzie.
Mnie przynajmniej pytali jakie szczepienia miała zrobione
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myszka, ale nie denerwuj się. Patrycja to Twoja córka i Ty decydujesz co z nią robisz.
Mnie uważają za nieodpowiedzialna matkę, bo nie zaszczepiłam Diany, ale mi to wisi i powiewa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 4 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group