Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niuśka ja bym ci proponowała przedstawić twojego dziecia w "naszych dzieciaczkach". I tam możemy poplotkować.... Bo w końcu to forum ślubne a nie dzieciowe lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie takiego plotkarskiego tematu dla mam nie ma , ale może przenieść ten temat do Strefy mamy? Co o tym myślicie?

Niuśka , a jak twoja niunia ma na imię
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te podfora są do siebie bardzo podobne.
Administratorzy mieli zrobić z tym porządek, ale do tej pory nic się nie zmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niuśka
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Kraina marzeń ;)

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po świątecznie u mnie święta koszmarne smutny smutny smutny smutny

TO GDZIE MOGĘ PISAĆ BO JUŻ NIE WIEM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz tutaj, tylko ja na razie go nie będę nigdzie przenosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 22 Sty 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny sorry, że się tutaj tak pojawiam nagle, ale nurtuje mnie jedna rzecz (z góry przepraszam za pewnie nieodpowiednie miejsce, ale przecież Wam tu nie będę nowego tematu zakładać z moim jednym pytaniem). Przejdę do rzeczy. Chodzi o dziecko koleżanki, jej nie zapytam bo może poczuje się urażona czy coś, ale powiedzcie mi, czy to możliwe (żeby nie pytać czy to normalne), że dziecko które ma 16 miesięcy nie chodzi? I nie próbuje chodzić? Tzn. podniesie się przy kanapie czy w łóżeczku, ale jak się go przytrzyma pod paszkami to nawet nie przebiera nogami - jakby nie wiedział o co chodzi. Dodam, że raczkując śmiga po całym domu aż trudno za nim nadążyć. Nie zapytam koleżanki wprost czy to nie dziwne, same rozumiecie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 22 Sty 2012, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to może i dziwne, bo jesteśmy przyzwyczajeni, że dzieci zaczynają chodzic koło roku. Ale tak na prawdę jest to całkiem normalne, bo każde dziecko rozwija się indywidualnie. Nasza pediatra opowiadała, że ma chłopca prawie 2 latka i nie chodzi, bo podczas prób upadł i strasznie się przestraszył i teraz staje koło mebli i przy nich się przemieszcza trochę, ale boi się "puścic". Może tu była podobna sytuacja, a może po prostu dziecko nie ejst jeszcze gotowe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 22 Sty 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest nie jest dziwne, mojej koleżanki synek też późno zaczął chodzić. Chociaż mama tego dziecka powinna się udać z tym do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Moja koleżanka tak zrobiła i dostałą skierowanie do neurologa. Na wizytę musiała czekać miesiąc, w końcu i tak chyba na nią nie poszła bo mały zaczął chodzić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny uśmiech ja jakaś może przewrażliwiona jestem, a może to dlatego, że pierwszy raz spotykam się z tym, że takie spore już dziecko nie chodzi. Głupio mi było pytać koleżankę bo mogła pomyśleć, że uważam, że z jej dzieckiem jest coś nie tak. A to bardzo fajny, zadowolony i uśmiechnięty chłopczyk, tyle, że nie chce chodzić (tak twierdzi koleżanka). A mały zostaje na całe dnie z opiekunką więc może ona po prostu mu nie pomaga w tej nauce chodzenia? Koleżanka twierdzi, że opiekunka sprawdzona i zaufana i mały ją bardzo lubi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niuśka
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Kraina marzeń ;)

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czy można tu pisać pytajnik Czy są jakieś pogaduszki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 185, 186, 187  Następny
Strona 2 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group