Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chorwacja, Francja- na własną rękę, czy z biurem podróży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim terminie planujecie jechać? Bo jeżeli w lato,to już teraz warto zamówić konkretną ofertę i zaklepać sobie miejsce. Wychodzi taniej. ja proponowałbym biuro podróży: powód jest prosty,nie musicie wtedy niczym się martwić i wszystko macie załatwione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jedziecie do Chorwacji pierwszy raz i zawsze podróżujecie z biurem, to w tym wypadku też polecam z biurem podróży. Na pierwszy raz taka opcja jest wygodna. Później można samochodem ( jeśli jest dwóch kierowców), ale polecam samolot. Trzeba tylko zarezerwować sobie noclegi i trochę "liznąć" chorwackiego uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegle wakacje byłam "na własną rękę" w Chorwacji, wszystko wyniosło jakieś śmieszne pieniądze, a naprawdę nie oszczędzałam, czas spedzałam bardzo aktywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te kierunki, zdecydowanie polecam na własną rękę uśmiech Zaoszczędzicie sporo pieniędzy i nie będziecie uwiązani biurem i jego warunkami.
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraki napisał:
Te kierunki, zdecydowanie polecam na własną rękę uśmiech Zaoszczędzicie sporo pieniędzy i nie będziecie uwiązani biurem i jego warunkami.


Jak najbardziej! Wolność i spontaniczność w tym wypadku to duży plus oczko. Wszystko można samemu załatwić (jest ciekawiej, i nie ma tego zaplanowanego rytmu). Ja zawsze tak robię. Z usług biura podróży nigdy nie korzystałam język z oczkiem i na razie tego się trzymam lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołączę i również polecę raz jeszcze na własną rękę- od tamtego czasu jak byłam z rodzicami, minęło parę lat, ale ceny nie wzrosły jakoś dwukrotnie czy coś- płacili wtedy za apartament ( tzn mała sypialnia, wiielki salon łączony z kuchnią, duża łazienka)- wszystko czyste, nowoczesne- 25 euro za dobe wykrzyknikwykrzyknik!
Przecież to żadne pieniądze są za 4 osoby wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 ale paliwo przez ten czas wzrosło i to znacząco
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, na 4 osoby to się nawet bardzo opłaca jechać na południe Europy samemu... ale we dwójkę rzeczywiście trzeba się mocno zastanowić i policzyć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
choco83
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 42
Skąd: Ciechanów, Płock

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 17:11    Temat postu: Re: Chorwacja, Francja- na własną rękę, czy z biurem podróży Odpowiedz z cytatem

veritas napisał:
Moje drogie potrzebuję rady. W sierpniu bierzemy ślub. Marzy mi się podróż poslubna- wyjątkowa, romantyczna, ale w przystępnej cenie (chcielibyśmy się zmieścić w 4 tysiącach na 2 os). Nigdy nie jeździłam na zagraniczne wczasy. Byłam wierna polskiemu morzu i naszym wspaniałym górom. Teraz chcielibyśmy zobaczyć coś innego. Myśleliśmy o Chorwacji. Tylko pytanie: jak się zabrać za organizacje - samochodem, autokarem, z biurem podrózy, na własną rękę. Jestem zielona, kompletnie wiem co bardziej się opłaca... Kiedy powinniśmy zacząć planować, lub zamówić wczasy? Ostatnio pomyśleliśmy też o Francji. Taka wycieczka objazdowa albo kubić bilet autokarowy i reszte samemu załatwić. Co o tym myślicie? Poradźcie mi coś, bo kompletnie nie wiem od czego mam zacząć i co wybrać? Chcemy żeby było ciekawie: chcemy poleniuchować ale też pozwiedzaćuśmiech

Mój znajomy często jeździ do Chorwacji własnym autem. Jedzie rzecz jasna w 4 osoby, aby zmniejszyć koszty paliwa. Podstawa jeśli chodzi o jazdę swoim autem to sprawny samochód i assistance na Europę. Inny mój znajomy kiedyś wybrał się na Chorwacje, miał pecha, kuna czy inne zwierze pogryzła mu przewody w aucie, gdyby nie assistance, dużo by zapłacił uśmiech Ale i tak wczasy średnio się udały, bo kilka dni stracili. Jadąc autokarem czy samolotem o nic takiego się nie musisz martwić. Od siebie z Tomaszowa będziesz mieć z 1200km do Chorwacji zależy gdzie pojedziesz, więc w obie strony 2400km + jeszcze dolicz ze 300km na miejscu, 2700km, jeśli masz auto na gaz wydasz z 850zł na same paliwo, jak masz na benzynę x2 prawie, jeśli pojedziecie w dwie osoby koszt robi się spory. Ponadto lepiej jechać w 4 osoby nawet z racji tego, że łątwiej wynająć cały apartament czy domek w więcej osób i taniej. Tylko pytanie czy nie chcecie być wtedy tylko we dwoje uśmiech Kwaterę w Chorwacji znajomy łatwi sobie przez internet, nawet w sezonie płaci 45-50zł (tylko oni jadą na dwa auta, 8 osób, biorą cały domek więc ceny też inne. Kwestia jedzenia: trochę bierze ze sobą, trochę kupuje na miejscu. Jak mi mówił kiedyś o kosztach wczasy 14 dni wychodzą na osobę około 1500-1600zł. Pamiętajcie o jeszcze jednej rzeczy, na raz baaardzo ciężko tam dojechać bez noclegu, dobrze mieć dwóch kierowców, bo jeden to się baaardzo zmęczy. Ponieważ chcecie zwiedzać i wypoczywać auto jest dobrym pomysłem, gdzie chcecie to i pojedziecie uśmiech Są jednak wczasy w Chorwacji z biur podróży 7+7 (tydzień zwiedzania, tydzień wypoczynku). Poza tym jak jedziecie pierwszy raz to wszystko samemu trzeba planować, itp, szukać, z biurem podróży nic Cie nie obchodzi, masz przewodnika polskiego, przy zwiedzaniu to ważne, bynajmniej dla mnie, można się dużo dowiedzieć ciekawych rzeczy. W kwocie jaką macie 2000zł na osobę spokojnie starczy Wam na wczasy z biurem podróży na 10-14 dni. Moim zdaniem w 2 osoby wolałbym jechać z biurem uśmiech szczególnie w podróż poślubną. W razie pytań służę pomocą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ramonna
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chorwacja to piękny kraj do którego wszyscy jeżdżą autem na własną rękę, nigdy bym tam nie pojechała z biurem. A mając auto możecie sobie fajną objazdówką zrobić

________________
agat przewozy autokarowe sprawdź ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group