Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble łazienkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 8 Sie 2019, 11:02    Temat postu: Meble łazienkowe Odpowiedz z cytatem

Kochani, w jakich sklepach kupujecie lub kupowaliście meble łazienkowe obecnie Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i właśnie szukam ładnych i nowoczesnych mebli tylko nie chciałabym, żeby były one białe No ale ostatecznie Jak nie znajdę nic fajnego to też mogą być w takim kolorze wstępnie Przejrzałam meble łazienkowe na Ceneo https://www.ceneo.pl/Lazienka i sama nie wiem, na które się zdecydować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie meble łazienkowe zamówiłam przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 10:14    Temat postu: Kabiny prysznicowe Kraków Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja ostatnio remontowałam łazienkę i użyłam kabiny prysznicowe kraków. Jako, że chcieliśmy z mężem uatrakcyjnić naszą łazienkę dodatkowo wybraliśmy druk na szkle kraków. Wygląda to prześlicznie i oryginalnie, polecam <3.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob 28 Lis 2020, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeśli nie chcesz białych to mam dla ciebie super propozycję! Mi bardzo spodobały się meble w stylu nowojorskim ze sklepu https://cudnalazienka.pl/ . Zobacz sobie! Są super! Mega nowoczesne, w kolorze czarnym z drewnem. Wyglądają meega fajnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślcie też o suszarce do łazienki. Ja ostatnio zdecydowałam się na suszarkę Electrolux Perfect Care i jestem mega zadowolona. Kiedyś miałam obawy ale ta suszarka w ogóle nie niszczy ubrań bo ma dużo niższą temperaturę niż inne tego typu suszarki do prania. Poczytajcie o niej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zdecydowałam się na zakup pralki Electrolux Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowe podmuchy pary powodują, że pranie nie jest takie pogniecione. To duża zaleta bo nie lubię prasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 25 Cze 2021, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęty a meble to dwie zupełnie rózne rzeczy. Meble łazienkowe można albo zamówić na wymiar albo pójść w sprawne rozwiązanie z Ikeą i zamówić u nich gotową kolekcję. Na stronie maja rozpisane wszystkie dostępne. Montażem standardowo zajmuje się ta firma https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ wystarczy podesłać do nich zapytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne meble łazienkowe znalazłam tu https://sklep.cerstyl.pl/93-meble-lazienkowe. Łazienka w jasnych czy ciemnych kolorach wszystko zależy od twojego gustu. A te meble są naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znaleźliście już fachowca, który podejmie się remontu i wykończenia Waszej łazienki? Jeśli nie to z pewnością pomoże Wam hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: https://rost.wroclaw.pl/ . Serdecznie polecam usługi tego fachowca z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group