Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

M J i kropek
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 17:21    Temat postu: M J i kropek Odpowiedz z cytatem

Przyszła kryska na matyska!
Staraliśmy się o naszego kropka (kę) od lipca. Był to baaardzo przyjemny czas, aczkolwiek czasem pojawiały się wątpliwości, czy to w ogóle się uda. Jednak gdy zobaczyliśmy, te dwie kreski to oboje byliśmy bardzo szczęśliwi. Ja się poryczałam ze szczęścia, strachu i nie wiem czego jeszcze. Mój mąż mnie przytulił i powiedział, że powinnam się cieszyć, a nie płakać, a ja wtedy rozryczałam się jeszcze bardziej. Później to już były tylko łzy szczęścia u rodziców, mojej siostry, babci. Ogólnie trochę mokro było.
Od kwietnia biorę folik, od wczoraj falvit mama.
Dziś umówiłam się na wizytę na 12.12.2011r. u mojego lekarza w prywatnym gabinecie. Wcześniej byłam umówiona na fundusz na 20.12. Chciałam iść zrobić cytologię, ponieważ na ostatniej wizycie w sierpniu, mój Pan Doktor powiedział, że nie ma sensu na razie jej pobierać bo na początku ciąży i tak będzie musiał mi ja zrobić. Ja sobie ostatnio pomyślałam, że jak ja dalej będę tak w tą ciążę zachodziła jak do tej pory, to rok minie a ja zostanę bez badań. I proszę wystarczy odpuścić, zająć myśli czym innym i cyk!
Dzisiaj też zrobiłam betę w laboratorium, wynik będzie jutro o 15.00, więc mniej więcej będziemy wiedzieli, który to tydzień.
Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do empiku i kupiliśmy książkę o ciąży. Mój mąż jak wybierałam, to kazał mi samej zdecydować, bo on się nie zna. Jak wróciliśmy do domu, to w ogóle nie pozwolił mi jej czytać, tylko się do nie dopadł i co chwila mówił "a wiesz, że dziecko to już to, a wiesz, że już tamto, a wiesz co to ciemiączko i pielęgnacja pępka, a wiesz, że ono już po nas wszystko odziedziczyło? Już!"
A dziś jak do niego dzwoniłam to zakończył rozmowę "trzymajcie się", aż mi słów zabrakło.
W mojej pracy ogólna radość, moja Pani Dyrektor, wyściskała mnie i wycałowała, dziewczyny też. Moja przyjaciółka, przyszła mnie zmienić w pracy z herbatką dla kobiet w ciąży.
Czasem muszę się uszczypnąć, żeby uwierzyć, że to jednak prawda.
Kochamy to nasze dziecko najbardziej na świecie. Choć porodu się boję jak jasna cholera.
A oto mały dowód na jego istnienie:


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko jak już mówiłam wspaniałe wieści i ogromne gratulacje!
Moja mama jest z 12.12 i po cichu śmiejemy się, że nasz Junior może zrobi jej prezent urodzinowy lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super super wykrzyknik Monia szczerze gratuluję ( i po cichu troszkę zazdroszczę język )
Spokojnej ciąży uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje Moniko, wiedziałam że cierpliwość w staraniach w końcu popłaci:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ranyyyyy Very Happy Ale lubię takie posty Very Happy Ja chcę więcej! To napisz jutro który tydzień i ile żyłaś w nieświadomości, że mała kropeczka sobie rośnie uśmiech

Serdecznie Wam gratuluję! I też po cichu zazdroszczę Cool Już się nie mogę doczekać swoich dni wyczekiwania Wink
Życzę Wam dużo zdrówka i spokoju wykrzyknik Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melduję się w wąteczku, zaznaczam niczym kot i będę zaglądać regularnie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze raz gratuluję! uśmiech i bacznie będę śledzić język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie Twoja ciąża uśmiech Miałaś zdrowe podejście i proszę są dwie kreseczki uśmiech

Cytat:
A dziś jak do niego dzwoniłam to zakończył rozmowę "trzymajcie się", aż mi słów zabrakło.


cudownie coś takiego usłyszeć prawda? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszymy się, cieszymy i dużo zdrowia Wam życzymy oczko
super, gratulacje raz jeszcze i niech teraz wszystko dobrze i spokojnie się toczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejciu, Twojego pierwszego posta w tym nowiutkim wątku przeczytałam ze łzami w oczach... Cudownie, jeszcze raz gratuluję - i dzidziusia, i tego, że masz tak dużo fajnych ludzi wokół Ciebie. Życzę dużo spokoju i miłego przeżywania tego wyjątkowego czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 1 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group