Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy zmieniłabyś/zmieniłbyś coś w swojej drugiej połówce?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 15:27    Temat postu: Czy zmieniłabyś/zmieniłbyś coś w swojej drugiej połówce? Odpowiedz z cytatem

Temat zainspirowany gadką mojej serdecznej koleżanki, która wiecznie opowiada na prawo i lewo co by zmieniła, w swoim ukochanym. Wg mnie miłość polega na tym, żeby zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy, bez żadnych zmian, bo wiadomo, że jesteśmy tylko ludźmi, no i nie ma człowieka bez wad. A przecież miłość to jest właśnie akceptowanie przede wszystkim tych złych cech, bo komu przeszkadzają zalety drugiego człowieka? No ale może się mylę? uśmiech

Ja w swoim PM na pewno nic bym nie chciała zmieniać, uwielbiam go takim jaki jest i mam do Niego słabość uśmiech

A Wy jak kochani forumowicze? Co sądzicie na ten temat?

P.S. Jeśli już gdzieś był to bardzo przepraszam, ale musiał mi gdzieś umknąć, bo od paru dni robiłam rozeznanie i nic podobnego nie znalazłam. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje, że jednak są pewne sprawy które chcielibyśmy zmienić w swojej połówce. A przynajmniej tak mie się wydaje język
Jasne, że kocham go pomimo wszystko, z jego wadami i zaletami, przecież nikt nie jest idealny.
On zapewne też chciałby żebym w pewnych kwestiach była inna, ale akceptuje każdą moją wadę, bo w końcu kochamy nie tylko w chwilach dobrych, ale również w tych kiedy ujawniają się nasze najgorsze cechy oczko

Zatem ja bym chciała żeby mój Pituś przestał być taki dokuczliwy, czasami musze kilkanaście razy powtórzyć zeby np przestał mnie drapać po plecach, drapnie jeszcze z pięć razy i przestanie. Próbowałam go zmienic pod tym względem ale jak grochem o ścianę oczko Chciałaby to zmienić, ale jeśli nigdy się tak nie stanie to przeciez nie umrę z tego powodu - no chyba że mnie zadrapie na śmierc oczko Twisted Evil
Są to drobnostki, choć czasami potrafią nieźle człowieka wyprowadzić z równowagi uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi mój potrafi zadać pytanie na które jakby głębiej się zastanowił to by sam stwierdził że nie znam odpowiedzi. może to głupie bo przecież wystarczyłoby jakbym odpowiedziała, że nie wiem, ale po prostu zaczęło mnie to irytować.
;p Jakby pomyślał przed zadaniem pytania to sam by na nie odpowiedział ;p

hehe jak to teraz czytam co napisałam, to stwierdzam że to niezła głupota ;p

I tak kocham mojego misiaczka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadam tak i gadam a kocham go najbardziej na świecie. uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Maja_82 dnia Sro 2 Maj 2012, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też ma na wszystko czas i wiele rzeczy robi na ostatnią chwilę co mnie, człowieka zorganizowanego doprowadza do szewskiej pasji :/

A pozostale rzeczy to drobnostki oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałabym jedynie tego by mój K. uważniej mnie słuchał, a nie powtarzał "przecież nic mi takiego nie mówiłaś" Very Happy

poza tym jest wymarzonym facetem serduszka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
ja chciałabym jedynie tego by mój K. uważniej mnie słuchał, a nie powtarzał "przecież nic mi takiego nie mówiłaś" Very Happy

poza tym jest wymarzonym facetem serduszka




Podpisuję się obiema łapki. Mój jeszcze potem strzela mi focha
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój się śmieje,że sobie zmyślam język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Moim rozwinęłabym trochę zdolności językowe ... Może to głupie, ale denerwuje mnie jak coś przekręca np. powie w sposób, który w jego rodzinnych stronach "uchodzi" za normalny, a dla mnie brzmi to jak efekt niedouczenia po prostu smutny. Oratorem to on nigdy nie będzie ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybuchowość.. ale to w nas obojgu. Chociaż.. Może gdyby któreś było spokojniejsze już byłaby różnica? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group