Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochód retro! Co o tym myślicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elwirag napisał:
Z samochodami retro jest ten problem że są bardzo awaryjne i mogą na przykład nie zapalić. Mojej koleżance się tak stało.

Zależy kto i jak dba o te auta. Nowe też może nawalić.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Jeśli się nie dba o samochód, to nie ważne jaki rocznik, może się zepsuć. Ja jechałam retro samochodem i nie czułam dyskomfortu. Wyglądał i jeździł jak nowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia31 napisał:
Z moim połówkiem marzymy o takim aucie do ślubu.
Niestety taki model auta najbliżej naszej naszej miejscowości znajduje się oddalony o jakies 60 kilometrów dodać dojazd na sale robi się 80 w jedną stronę beczący


Nie rozumiem...co to za problem...czy auta retro mają tak mały bak że im na powrót nie starczy?!

To będzie cię kosztowało pare trzy ale dla chcącego...nic trudnego...trzeba głębiej sięgnąć do kieszeni that's all oczko
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lululu
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob 15 Sie 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie tylko stylowy kabriolet Very Happy taki z duszą, latem nie ma innej opcji Razz taki retro https://www.facebook.com/stylowaBRYKA/photos/pb.1640000456281602.-2207520000.1439629444./1643402675941380/?type=3&theater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o starej, dobrej Syrence? Wpatrzeliśmy z moim ukochanym syrenę na sprzedajemy oraz na otomoto i zastanawiamy się nad jej kupnem i remontem. Na Sprzedajemy jest więcej ofert, więc umówimy się chyba z ogłoszeniodawcami z tego portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2015, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej byłabym za wynajmem takiego zabytkowego samochodu niż za kupnem. Może porównaj ceny, ile Was kosztuje zakup syrenki i remont? My za wynajem Corvetty retro płaciliśmy ok. 1000 zł. Myślę, że Wasz pomysł wyniesie więcej. Czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyremontowanie starego samochodu to musi być dopiero przeżycie! ale faktycznie, dużo będzie kosztować i potem zostanie na lata nieużywany, bo mały i nieporęczny jak na dzisiejsze czasy. A tą Corvettę to gdzie znaleźliście? Oferta brzmi znajomo bo sama do ślubu pojadę takim kabrioletem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiunia, samochód wynajęliśmy z sali weselnej. Były do dyspozycji dwa auta, Corvetta i Buick. Nam od razu spodobał się ten pierwszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Sro 21 Paź 2015, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh, też braliście ślub w Brzezinie? Miło słyszeć pozytywne opinie od forumowiczów o miejscu które samemu się wybiera na najważniejszy dzień w życiu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się takie stare samochody. Mąż początkowo chciał nowoczesne auto ale uświadomiła mu,że nawet najdroższy samochód po kilku latach na zdjeciach ślubnych będzie wyglądał średnio za to stary samochód zawsze będzie prezentował się dobrze tak więc zdecydowaliśmy się na starodawne auto. Konkretnie ten samochód:


Z wyglądu moim zdaniem bomba. W środku również bardzo dużo miejsca tak więc wszyscy się spokojnie zmieścili. Bardzo jestem zadowolona,że się na niego zdecydowałam. Mąż obecnie również.
Wypożyczaliśmy w tej wypożyczalni w Warszawie: http://www.auta-slubne.waw.pl - obecnie mają tam sporo takich retro samochodów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group