Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z prezentem na imieniny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Sty 2018, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakiś fajny zegarek ? Przykładowo zegarki citizen https://wkruk.pl/zegarki/citizen sa bardzo dobrej jakości i przede wszystkim nie są jakoś specjalnie drogie uśmiech Ja taki raz kupiłam mojej przyjaciółce na imieniny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś praktycznego do domu? Na przykład nowy serwis obiadowy uśmiech Ja bym się z pewnością ucieszyła z takiego prezentu. W tym celu polecam zajrzeć na stronę https://bokono.pl/pl/c/Serwisy-obiadowe/75. Tam znajdziecie wiele ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kobiety bez wątpienia świetnym prezentem będzie bielizna. Na https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny zobacz jaki jest wybór ogromny! uśmiech super rozwiązanie nie tylko na imieniny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate444
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 25
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na każda okazję, dobrym prezentem będą oczywiście pieniądze. Ale może kupisz album na zdjęcia? Wg mnie super pamiątka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sro 7 Paź 2020, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli koleżanka jest fanką dobrej muzyki albo lubi sobie głośniej obejrzeć jakiś fajny film to może sprezentuj jej soundbar? To taki "lepszy" głośnik. Myślę, że w kwocie, o której wspominasz (do 150 zł) udałoby Ci się kupić dobrej jakości sprzęt. Sprawdź tutaj https://rankiner.pl/ranking-soundbarow/ czy coś nie wpadnie Ci w oko. Powodzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji warto poszukać jakiegoś Voucheru i jechać po prostu pociągiem lub autobusem. GoldenGift ma zróżnicowaną ilość ofert, a ceny są dosyć atrakcyjne, więc nie będzie problemu z wyborem prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odessa.kunde
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 23 Sty 2021, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze sprawdzają się różne prezenty personalizowane, warto o tym pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo eleganckim prezentem imieninowym dla każdej kobiety będzie ten zegarek tu https://protime24.pl/product-aar-62430-Zegarek-Bering-16831-334-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Zegarek markowy, z wysadzaną kryształkami kopertą i pozłacaną siateczkową bransoletką. Taki zegarek będzie ozdobą kazdej damskiej stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 1 Mar 2021, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie biżuteria to bardzo dobry pomysł na prezent , chociaż nie zawsze wiadomo jaki doskładnie model wybrać i na czym najlepiej się skupić. Dlatego przyda się poradnik, jaką biżuterię wybrać na prezent . Wtedy taki zakup bedzie dużo łatwiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na imieniny sobie sama sobie kupiłam lokówkę curl styler od Babyliss, lubię jej uzywać nawet na co dzien, bo daje bardzo naturalny efekt, jestem z niej zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group