Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja woskiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukrecja
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 19

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

depilowanie się samodzielnie w domu nie jest chyba dobrym rozwiązaniem tuż przed ślubem język co innego jak się ma już w tym wprawę, ale ja preferuję jednak tutaj profesjonalistę uśmiech
_________________
www.forum-slubne.com.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam wczoraj na depilacji woskiem - faktycznie, miło nie było, ale przeżyłam, ufff. Słuchajcie, z każdym następnym razem włosy się osłabiają i mniej boli, to prawda;)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, ja nawet chciałam kiedyś spróboawć w domu takiej depilacji- ale po zupełnie niedziałających kremach jakoś nie mam serca. Stara dobra maszynka- 3 minuty i po krzyku....... no owszem, odrastają Cool , ale ze względu na łatwość i szybkość tej metody- dla mnie nie istnieje żadna inna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Boże, ja nawet chciałam kiedyś spróboawć w domu takiej depilacji- ale po zupełnie niedziałających kremach jakoś nie mam serca.

Dla mnie kremy do depilacji są super akurat uśmiech Ale tylko te veet bo inne nie usuwają wszystkich włosków. Kremu stosuję nawet do depilacji strefy bikini i nigdy nie narzekałam, więc dziwi mnie że u ciebie nie działały. A wosku w plasterkach używam do twarzy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

używałam na nogi- już kliku firm, po pierwszych porażkach potrafiłam trzymać je nawet 20-30 minut.
Usuwały może 1/3, w najlepszym wypadku 50% włosków..... po prostu zupełny bezsens. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
Kremu stosuję nawet do depilacji strefy bikini i nigdy nie narzekałam, więc dziwi mnie że u ciebie nie działały.


Ja kremu używam tylko do bikini. Wpadłam na to ostatnio, bo miałam już dość podrażnień po depilacji maszynką Rolling Eyes Szkoda, że tak późno oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem w szoku dziewczyny, że dajecie radę kremami. Mi one rozpuszczały może 10% włosów.
Dlatego walczę laserem, chociaż efekty cudowne nie są, ale i tak niezłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w 100% ale daje rade, wolę z kremem się pomęczyć niż później cierpieć oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory zawsze maszynką (kilka razy próbowałam kremem, ale jakoś mnie nie powaliło; veet był dobry, ale wszystko wydepilować, to trochę drogo wychodziło, a efekty nie były na długo) Stąd decyzja o wosku;) no i nie żałuję. uśmiech Wczoraj się cała naoliwkowałam, dziś zaczerwienienie zeszło i jestem gładka, że hej:P Mam nadzieję, że po kolejnych woskach będzie lepiej. uśmiech Kosmetyczka mówiła, że będzie mniej bolało i na coraz dłużej starczy. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 7 Lut 2012, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałam dać szansę veetowi, ale nie jestem w stanie znieść jego zapachu. Trzymam się golarki i w sumie nie narzekam:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group