Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja woskiem
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 14:58    Temat postu: Depilacja woskiem Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie dziewczynki, mam pytanko do tych z Was, które korzystają z takiego rodzaju depilacji: czy naprawdę jest skuteczny, czy boli tak, jak mówią plotki:)? Myślę, żeby się wybrać, ale nie wiem gdzie. Może znacie coś w Wawie, gdzie są dobre ceny i nie umrę z bólu;)? Dzięki za pomoc!uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam raz na jakiś czas. zazwyczaj co miesiąc lub półtora. Chodze do mojej sprawdzonej kosmetyczki. Myślałaś nad time for wax? Tam z tego co wiem nie trzeba się umawiać wcześniej, moja koleżanka była; ale nie wiem czy ceny by Ci pasowały.
Które partie ciała chcesz depilować? Bo może bardziej opłacało by się kupić sobie zestaw do woskowania i samej w domu robić? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już Ci mówię uśmiech
korzystam z depilacji woskiem zarówno przy bikini, jak i przy regulacji brwi.

jeśli chodzi o bikini - za pierwszym razem boli. Może nie koszmarnie i łzy mi nie leciały Wink ale osoba nieprzyzwyczajona do tego typu "zabawy', zwłaszcza w tak delikatnym miejscu, może poczuć się mało komfortowo. Zapewniam jednak, że z upływem czasu jest coraz lepiej, chociaż ból jako taki zawsze towrzyszy ale też wydłuża się czas umawiania na kolejną wizytę. Grunt, to trafić na kosmetyczkę, która wie jak najdelikatniej to robić i jak złagodzić uczucie 'po'.

jeśli chodzi o regulacje brwi - rewelacja.
Szybko, sprawnie. Zaledwie delikatnie poprawki pęsetą i już. Oby tylko kosmetyczka wiedziała co i jak, bo jak pojedzie woskiem za bardzo, to przekichane. Słyszałam różne historie z tym związane Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metka, kosmetyczka mojej siostry ostrzegała, żeby nie robić brwi woskiem, bo potem szybko powieki się marszczą, opadają i na starość paskudnie to wygląda..

Dziewczyny, a jaka jest różnica w efekcie między woskiem u kosmetyczki, a depilatorem w domu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Metka, kosmetyczka mojej siostry ostrzegała, żeby nie robić brwi woskiem, bo potem szybko powieki się marszczą, opadają i na starość paskudnie to wygląda..


tego jeszcze nie słyszałam.
skonsultuję to moją kosmetyczką, a nawet dwiema i zobaczę, co mi powiedzą w tym temacie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego w domu wosku też nigdy nie używałam. Jakoś bałam się...dlatego poszłabym do kosmetyczki, ale chciałabym jakąś z polecenia, tym bardziej, że to pierwszy raz...uśmiech depilator miałam brauna kiedyś, ale to nie dla mnie, bolało, potem powiedzmy się przyzwyczaiłam do tego bólu, ale moim zdaniem wcale mi nie usuwało wszystkich włosów i się wkurzałam, bo jeździłam i jeździłam i nici....chyba, że coś nie tak robiłam. Poza tym miałam wszędzie czerwone kropki i uznałam, że jednak najlepiej w świecie maszynkąuśmiech chodzi mi o depilację całych nóg+ewentualnie bikini, choć to zależy od bólu:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłam bikini- brazylijskie , czyli prawie wszystko - takie glebokie

łzy w oczach ,że tak powiem, wiadomo wrażliwe miejsce

trzeba to zrobic 2-3 dni wczesniej np przed slubem Wink jesli chodzi o slub, bo miejsce jest podraznione i zaczerwienione i nie wyglada zachecajaco

ale pozniej efekt jest fajny gladko slicznie
ale czy na dlugo ? srednio, wymaga to regularnych zabiegow , a ja w koncu zrezygnowalam bo zawsze miesiaczka sie trafila czy cos i tak nie wczas.. a w miedzy czasie nie wskazana jest inna depilacja ( tak mi powiedziano )

no i drugi minus jesli chodzi o ta okolice : a mianowicie, nie usuna dokladnie wszystkiego , moga zostac pojdyncze woski i proponuja usuwac to penseta - i znowu lzy w oczach

wiec dla mnie bez sensu , i ta glebokosc nie wychwyca wszystkiego, bo grzebac nie beda wiadomo ...

takze mam taka opinie i tak i nie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bikini to się nie wypowiem, ale ta moja znajoma robiła nogi kilka razy u kosmetyczki, później zrezygnowała i kupiła sobie sama cały sprzęt do depilacji woskiem i robi sama w domu. Trochę czasu minęło póki się nauczyła, ale jest zadowolona-efekt taki sam a zaoszczędziła do tej pory trochę kasy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
ewelinka89 napisał:
Metka, kosmetyczka mojej siostry ostrzegała, żeby nie robić brwi woskiem, bo potem szybko powieki się marszczą, opadają i na starość paskudnie to wygląda..


tego jeszcze nie słyszałam.
skonsultuję to moją kosmetyczką, a nawet dwiema i zobaczę, co mi powiedzą w tym temacie.



Popytaj. To mama jej przyjaciółki, więc nie mówiła tego, żeby ją na coś naciągnąć/polecić.. Lepiej nie ryzykować;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O marszczeniu powiek nie słyszałam, ale mnie moja kosmetyczka powiedziała, że depilację woskiem brwi mi odradza, ze względu na to, że naczynka szybko pękają w tym miejscu. Aczkolwiek u mnie jest to pewnie spowodowane tym, że mam naczynkową cerę na policzkach i muszę uważać.

metka, podziwiam Cię za depilację okolic bikini woskiem. Mnie by usłyszało całe miasto podczas takiego zabiegu. Do bikini tylko krem do depilacji, bo inaczej wyję.
Ja latem robię woskiem nogi i ręce. Na inne pory roku mam depilator, ale wosk na moje włoski działa najlepiej i najdłuższy efekt osiągam za jego pomocą. Ktoś tu słusznie napisał, że zależy co chce się zrobić woskiem. Na mnie działa i ja polecam, ale co człowiek to opinia. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group