Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjazd Pana Młodego po Panią Młodą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy razem, ale eby tradycji stało się zadość (szczególnie dla dziadków) to ja pojadę pewnie jeszcze w piątek wieczorem do domu rodziców i tam przyjedzie po mnie Połówek.
Możliwe jednak, że ze względów logistycznych (zamknięte pół Warszawy Very Happy ) wyjdzie tak, że będziemy przygotowywać się razem u nas. To żaden problem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mieszkamy razem, ale myślę, że przygotowywać się będę u rodziców. Moi rodzice mieszkają 5min spacerkiem od nas, więc problemu nie ma. Później D. przyjdzie ze swoją rodziną na błogosławieństwo. Taki jest nasz plan, zobaczymy co z tego wyjdzie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to nie wiem o co chodzi z tymi zabawami w przyjeżdżanie pana młodego po narzeczoną gdy para mieszka razem. Takie udawanie, że niby nie mieszkają razem, tylko po co? Przecież to nie jest związane z żadną symboliką. Kiedyś ludzie nie mieszkali razem przed ślubem i wtedy to było zrozumiałe np. moi rodzice mieszkali przed ślubem razem i ubierali się razem w tym samym domu.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym, żeby D. zobaczył mnie całą gotową, w sukni, ze zrobionym makijażem, włosami. A nie pomagał mi się wciskać w suknię. Zresztą on myśli podobnie. Nie chce nic wiedzieć o sukni jaką wybiorę, chce ją zobaczyć dopiero na mnie w dniu ślubu. Dlatego ubierać będę się u rodziców, gdzie mama i siostry będą mogły mi pomóc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy od 1,5 roku razem we wspólnym mieszkaniu, ale oboje będziemy miel wyjazd z domów rodzinnych. Nie każdy z rodziny wie, gdzie mieszkamy, a domy rodzinne wszyscy znają. Po drugie będzie to miało trochę taki symboliczny charakter "wydawania dzieci z domu". Rodzice P. mieszkają kilometr od naszego mieszkania, a moi jakieś 3 km, więc dystans do pokonania w 5 min samochodem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelina85 napisał:
Ja chciałabym, żeby D. zobaczył mnie całą gotową, w sukni, ze zrobionym makijażem, włosami. A nie pomagał mi się wciskać w suknię. Zresztą on myśli podobnie. Nie chce nic wiedzieć o sukni jaką wybiorę, chce ją zobaczyć dopiero na mnie w dniu ślubu. Dlatego ubierać będę się u rodziców, gdzie mama i siostry będą mogły mi pomóc.


Twój D. nie widział jeszcze Twojej sukni? Nie korci go żeby wiedzieć jak będziesz wyglądać? ( no i tu mi brakuje odpowiedniego emotka, takiego zielonego uśmiechniętego ciekawskiego)
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie wybrałam, ale mam jedno zdjecie na telefonie w przymierzanej sukni. Ale on nie chce nic wiedzieć, nawet zdjęcia nie mnie a katalogowego. Chce mieć niespodziankę. Niestety tym samym uważa, że ja też powinnam mieć niespodziankę i nie powinnam widzieć jego ganituru do ślubu. A mnie ciekawość chyba zje oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o udawanie innego stanu rzeczy niż jest.
My też mieszkamy razem, ale będziemy wychodzić z domów rodzinnych, bo to jest bardzo symboliczne, wymowne i nie wyobrażam sobie wychodzić razem lol
Poza tym, teraz mieszkamy 'niepełnoprawnie' język Very Happy A jak "wyjdziemy" każde ze swojego domu, to już było nie było, na amen uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nheledore przeczytałam "niepełnosprawnie" ha ha i zastanawiam się jak? Dwa razy czytałam, aż się dobrze doczytałam. Co nie zmienia faktu, że Pralinka nadal dziwi się światu. Może Bazyl i ja już jesteśmy taki dwugłowy potwór i dlatego to wychodzenie z domów w których sie juz nie mieszka wydaje mi sie dziwne i nie naturalne. W końcu tu gdzie mieszkam, to jest mój dom, wspólny z Bazylem, a dom rodziców to dom rodziców nie mój.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radosny
No, jakby się głębiej zastanowić, to choć na ogół zgodni jesteśmy jak jeden mąż i współpracujemy tak, że aż jestem dumna, to nie zawsze nam wszystko wychodzi tak sprawnie, jakbym tego chciała lol

Więc w sumie, można powiedzieć, że mieszkamy trochę niepełnosprawnie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group