Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja sali Okolice Wieliczki, Krakowa kogo polecacie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 21:38    Temat postu: Dekoracja sali Okolice Wieliczki, Krakowa kogo polecacie Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny
Szukam firmy dekoratorskiej z okolic Krakowa.
Interesuje mnie przystrojenie sali weselnej, kościoła, auta i wykonanie bukietów.
Zależy mi na kimś kreatywnym uśmiech no i cena oczywiście też gra role- żeby była rozsądna uśmiech

Jeśli znacie kogoś to podajcie namiary, stronkę- może być na pw uśmiech
Termin 14.07.2012
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna Dobrowolska
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 15:35    Temat postu: kwiaty na slub Odpowiedz z cytatem

czesc, nie wiem czy jeszcze szukasz, ale jak przeczytalam Twoj post to od razu mi przyszla do glowy Marta Gregorska z firmy groszkiiroze, wykonuje swietne dekoracje na sluby, robila dekoracje kosciola, auta, sali na slubie mojej siostry i wyszlo naprawde bardzo nietuzinkowo, ma wiele ciekawych pomyslow,ale tez nie robi po swojemu na sile, jest konkretna, rzetelna i naprawde fachowa jako osoba. ceny ma chyba tez przyzwoite. wszystko zalezy od tego z jakich kwiatow bedzie bukiet, ale mozna wszysttko z nia obgadac. mozesz podpatrzec jej strone internetowa, tam jest chyba kontakt na nia, a w razie czego mozesz pisac do mnie na priva,



[REKLAMA]

ja jesli bede brala slub w Krakowie, to sie napewno do niej zglosze, ale jeszcze nie wiemy z narzeczonym gdzie bedziemy organizowac:)pozdrawiam, Kasia
_________________
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra99
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, czytałam twój post i mogę polecić ci firmę Ślubna Bajka. Dekoracją zajmują się dwie młode dziewczyny, które naprawdę znają się na rzeczy. Niektórym mogłoby się wydawać ,że są zbyt młode i nie maja odpowiedniego doświadczenia, ale to może wprowadzić jedynie w błąd, gdyż dziewczyny maja wielki talent. Ubierały salę, kościół itd. na wesele mojej siostry i wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Cenę mają przyzwoitą, a jeśli zamówisz u nich "cały pakiet" to jest jeszcze taniej. Wklejam linka do ich profilu z ogłoszenia:


[REKLAMA]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group