Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna Iris30
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na Pagu dziś 21 st. C.....

Marga, marcyś, mi też brakowało piseczku pod stopami, ale stwierdziłam że nie ma ideałów na tym świecie. Poza tym woda dzięki temu była niesamowicie przejrzysta.

Do tej pory nie udało mi się być dalej niż w granicach Europy, więc nie widziałam jeszcze bajecznie kolorowych raf, ale wszystko przede mną uśmiech
W Chorwacji zakochałam się i na pewno tam wrócę, bo kawał kraju do zwiedzenia przede mną, ale chciałabym jeszcze zobaczyć Egipt, Turcję, Norwegię i Islandię.
Do tej pory zwiedziłam Francję, Włochy, Hiszpanię, Holandię i WB i szczerze polecam na wakacje Włochy i Hiszpanię uśmiech piękne i smaczne są uśmiech *(dla mnie jedzonko to podstawa)

PS Marcyś śliczne zdjęcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pięknie... buja w obłokach
cudowne wspomnienia i fantastyczna pamiątka w postaci zdjęć.
też się wybieramy tam z mężem od nie pamiętam już kiedy, ale zawsze coś innego w końcu wychodzi. W najbliższym czasie marzy mi się Toscania zakochany
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, dwa razy ten sam post..., przepraszam, że bałaganię...oczko.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Marga dnia Pią 11 Lis 2011, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy zwiedzili Split, Trogir i mieszkaliśmy na wyspie Slatine - też prześliczna, a Split wygąda prawie jak St. Tropez uśmiech. Jest tam również niesamowity zabytek, cały z marmuru Pałac Dioklecjana. Hiszpania jest cudowna o każdej porze roku, a odrobinę tańsza niż Włochy, co też nie jest bez znaczenia uśmiech. W każdym razie, zazdroszczę Ci trochę Iris tej szczególnej, bo poślubnej podróży... Jak zamykam oczy, mam przed oczami już tę naszą, na którą czekam niemalże z taką samą niecierpliwością, jak na samo wesele uśmiech. Metka, Toskanii mówimy si oczko, byłam tam baardzo dawno, na pewno kiedyś wrócę, żeby pokazać mojemu narzeczonemu... Najlepiej jechać tam we wrześniu, w okresie winobrania, kiedy winogrona są dojrzałe, a nie jest tak upalnie jak latem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga, już niedługo, zobaczysz jak Ci ten czas szybko minie. Ja bym chciała byc na twoim miejscu, bo to chyba jeden najpiękniejszych okresów dla każdej kobiety. Warto cieszyć się jego każdą chwilą uśmiech ja bym bardzo chciała go powtórzyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Metka, Toskanii mówimy si oczko, byłam tam baardzo dawno, na pewno kiedyś wrócę, żeby pokazać mojemu narzeczonemu... Najlepiej jechać tam we wrześniu, w okresie winobrania, kiedy winogrona są dojrzałe, a nie jest tak upalnie jak latem.


o tak, do Toscanii szczególnie we wrześniu uśmiech
mój znajomy znalazł fantastyczną miejscówkę. Muszę koniecznie odszukać link do niej. Cały kamienny domek tylko dla nas, duża kuchnia z wyjściem na taras...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, tam jest sporo takich domków przy winnicach do wynajęcia, czasem z basenem też... Na cztery osoby koszty są spoko. Iris, w moim przypadku to naprawdę najpiękniejszy okres życia, nie tylko z powodu tego radosnego oczekiwania uśmiech. Ale wiesz, jak to jest, człowiek się nie może doczekać, potem chciałby to znów przeżywać.. Taki paradoks naszej ludzkiej natury oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super tak powspominać, pomarzyć o wakacjach, ciepłej wodzie, słoneczku i wszystkich atrakcjach wczasowania tym bardziej że u nas pochmurno, szaro i buro no i najważniejsze około 5 stopni ehh
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tak szaro buro to nie jest uśmiech ja się właśnie na spacer z moim Miśkiem wybieram uśmiech

Polska jesień też piękna jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tu tak marznę. Też chce ciepło.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group