Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna Iris30
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 21:07    Temat postu: Podróż poślubna Iris30 Odpowiedz z cytatem

nigdzie nie mogłam znaleźć wątku z relacjami (może ja jakaś roztargniona jestem), więc otwieram własny

W podróż poślubną wyjechaliśmy w piątek, prawie tydzień po weselu. Postanowiliśmy pojechać do Chorwacji. Hotel znaleźliśmy poprzez jeden z portali grupowych zakupów i postanowiliśmy zaryzykować uśmiech.
Wybraliśmy się do Luna Hotel, który znajduje się na wyspie Pag, ok 40 km od samego Pagu, prawie na samym końcu wyspy. Wyspa Pag jest ostatnią z wysp pasma wewnętrznego Archipelagu Kvarnerskiego o długości 60 km. Od lądu oddzielona jest Velebitską cieśniną a od wyspy Rab cieśniną (w czasie sezonu turystycznego można z Lun dopłynąć na Rab). Wyspa ma śródmorski klimat.





Podróż samochodem zajęła nam ok 15-16 h.
Hotel w którym się zatrzymaliśmy jest godny polecenia. Pokoje całkiem dobrze urządzone, restauracja też ok. Sniadania w formie szweckiego bufetu, kolacje również. Jedzenie świeże i smaczne, duży wybór ryb, dań z kuchni włoskiej, wędlin, owoców, ciast itd (szczerze polecam).
My mieliśmy pokój z balkonem i widokiem na morze. Hotel jest usytuowany przy plaży, posiada własne 2 baseny (kryty i zewnętrzny) oraz bardzo dobrze wyposażone SPA.
Sama wyspa moim zdaniem przepiękna, trochę dzika i bezludna ale to jeszcze dodawało jej uroku. Większość swej powierzchni tworzą gołe skały, nie ma tutaj żadnych rzek i potoków. Klimat iście księżycowy.
Codziennie rano spędzaliśmy czas na hotelowej plaży a po południu zwiedzaliśmy wyspę. Polecam wycieczkę do Zadaru (piękne stare miasto w Chorwacji) oraz zwiedzanie pobliskich miasteczek (Novalja, Lun itd).




Charakterystyczne dla Chorwacji długie kamienne murki, również nadają krajobrazowi niespotykany, intrygujący klimat.
Zachody słońca, najpiękniejsze jakie do tej pory widziałam uśmiech



Zakochałam się w Chorwacji kompletnie. Uważam, że jest idealna na podróż poślubnąuśmiech

Istnieje legenda, na temat jej powstania, która mówi, że kiedy Pan Bóg stworzył świat i zaczął przydzielać poszczególne tereny różnym narodowościom to, zapomniał o Chorwatach. Zatem oddał im kawałek ziemi u wybrzeża Adriatyku, którą zostawił dla siebie. I tym to sposobem Chorwaci stali się właścicielami jednego z najładniejszych skrawków na ziemi. Ale na tym nie koniec. Kiedy Pan Bóg spojrzał z góry na świat, jaki stworzył to ze szczęścia się rozpłakał a łzy wpadając do Adriatyku utworzyły piękne wyspy, które dzisiaj są ozdobą chorwackiego wybrzeża.

I wiecie co? ja jestem w stanie uwierzyć w tą legendę, gdyż kraj ten jest tak piękny, że aż "boski".


Pozdrawiam i zachędzam do zwiedzania Chorwacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaaaaacie, ale mi dałaś powód do marzeń uśmiech
W dzisiejszy chłodny, listopadowy dzień Twoje zdjęcia są lepsze niż koc i herbata z żurawiną język uśmiech
Ostatnie zdjęcie- rewelacja uśmiech Piękna kobieta z Ciebie Irysku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
O jaaaaacie, ale mi dałaś powód do marzeń uśmiech
W dzisiejszy chłodny, listopadowy dzień Twoje zdjęcia są lepsze niż koc i herbata z żurawiną język uśmiech
Ostatnie zdjęcie- rewelacja uśmiech Piękna kobieta z Ciebie Irysku!
o tak!wykrzyknik! nic tylko pozazdrościć - choć to nieładna cecha język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buja w obłokach
ja cieeee Rolling Eyes pozazdrościć... oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że kolejna zakochana w Chorwacji uśmiech Piękna podróż poślubna. Już nie moge sie doczekać jak za 8 miesiecy i my odwiedzimy nasza Makarską. Może uda nam się już znaleźć domek. Duży domek, bo parę forumek zgłosiło chęć odwiedzin moich włości oczko
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne zdjęcia uśmiech ale ci zazdroszczę
moja kochanie chce właśnie kiedyś pojechać do Chorwacji i powiem ci że po twojej relacji nie dam mu się namawiać na taką wycieczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze iris że również pokochałam ten kraj, byliśmy co prawda na podrózy przed slubnej ale nie miałam ochoty stamtąd wracac, jak tylko przyszedł dzień wyjazdu płakałam jakbym zostawiała kraj w którym tak naprawdę odnalazłam siebie, powiem Was nawet że z męzem pytaliśmy sie jak wygląda życie w Chorwacji, no i akurat trafiliśmy na polke która była z chorwatem i powiedzieli że żyje sie podobie jak w Polsce, zarobki określil na 500 euro tak przeciętnie.
Spędzilam tak niezapomniane chwile, jedno mnie denerwowało i jakoś nie mogłam sie przekonać... kamienie na plaży :/ brakowało i ciepłego piaseczku żeby połozyc się i beztrosko poleżeć smutny



Uploaded with ImageShack.us

Niezapomniany widok który utkwił mi w pamięci uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniałe zdjęcia i opis, Iris, ja też zachwycona jestem Chorwacją, spędziłam tam fajny urlop. Jednak do błogiego lenistwa zdecydowanie potrzebuję jeszcze ciepłego piaseczku pod stopami oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauroczyłaś mnie swoją opowieścią-uwielbiam marzyć,a dzięki takim ludziom jak ty są do tego powody uśmiech Pięknie opisane, bardzo zachęcająco uśmiech Mam nadzieję,że kiedyś uda mi się zwiedzać świat i tak piękne miejsca uśmiech Dziękuję Ci :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bosko uśmiech rozmarzyłam się... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group