Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stolik Kawowy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:39    Temat postu: Stolik Kawowy Odpowiedz z cytatem

Zawsze na weselach denerwowało mnie, że nie można doprosić się o herbatę w trakcie wesela, albo kelnerka zapomni, albo przyniesie po pół godzinie jak ja akurat tańczę, albo mocną jak siekiera itd...

A ostatnio moi rodzice byli na weselu i mówili, że mieli stolik kawowy: kilka dużych termosów z wrzątkiem , a obok filiżanki i różne rodzaje herbat i kaw- przez całe wesele kiedy tylko chcesz-idziesz i robisz sobie sam. Dla mnie to super rozwiązanie- chyba też zaproponuję coś takiego w mojej restauracji.
A wy co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siostra też takie coś urządziła.
Mam zamiar to skopiować u siebie na weselu- raz,że oszczędza pracy kelnerkom- a u mnie będą tylko 2 dziewczyny do roznoszenia, dwa-możesz się napisć kawy/herbaty kiedy masz ochotę, a nie się prosić kogoś.........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na weselu gdzie takie cos było i obok tego stało ciasto i owowce. Powiem, że to rewelacyjne rozwiązanie. Szłam sobie po kawkę i ciasteczko kiedy chciałam. Nie musiałam prosić i czekać. Sama będę miała coś takiego u siebie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też takie coś będzie uśmiech Różne rodzaje kaw i herbat,gorąca woda i obok ciasta i owoce uśmiech
To rozwiązanie jest najwygodniejsze uśmiech Każdy robi sobie kawe/herbate jaką lubi a i obsługa ma czas na robienie innych rzeczy uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jest standard na weselach? Z boku stoi słodki bufet z ciastami, kawą w termosie ciśnieniowym, wrzątkiem do herbaty + skrzyneczka z różnymi rodzajami herbat. Jeśli masz przyjęcie w restauracji, to powinni mieć taki bufet
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na weselu we wrześniu i takiego czegoś nie było i trzeba było się prosić o kawę ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
U nas też takie coś będzie uśmiech Różne rodzaje kaw i herbat,gorąca woda i obok ciasta i owoce uśmiech
To rozwiązanie jest najwygodniejsze uśmiech Każdy robi sobie kawe/herbate jaką lubi a i obsługa ma czas na robienie innych rzeczy uśmiech


u nas było dokładnie tak samo...tylko, że my jeszcze fontanne czekoladową mieliśmu Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
To chyba jest standard na weselach? Z boku stoi słodki bufet z ciastami, kawą w termosie ciśnieniowym, wrzątkiem do herbaty + skrzyneczka z różnymi rodzajami herbat. Jeśli masz przyjęcie w restauracji, to powinni mieć taki bufet


Ja też myślałam, że to standard... My specjalnie na ten stolik domawiamy dodatkowe ciasta u pana, który robi dla nas tort.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group