Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stolik Kawowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Oj tak jajka od 'wolnej' kury to po pierwsze inaczej wyglądają a po drugie smakują Very Happy



Zdecydowanie.. Pierwsza reakcja: "co jest nie tak z tym jajkiem, takie dziwnie żółte" ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
shadow's wife napisał:
Oj tak jajka od 'wolnej' kury to po pierwsze inaczej wyglądają a po drugie smakują Very Happy



Zdecydowanie.. Pierwsza reakcja: "co jest nie tak z tym jajkiem, takie dziwnie żółte" ;p


Moja mamusia zamawia jajka u takiego Pana, który ma swoją fermę. Zawsze jak jadę do domu to zabieram trochę. Są pyszne, nie śmierdzą (tak jak niektóre ze sklepu).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 13:59    Temat postu: Re: Stolik Kawowy Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
Zawsze na weselach denerwowało mnie, że nie można doprosić się o herbatę w trakcie wesela, albo kelnerka zapomni, albo przyniesie po pół godzinie jak ja akurat tańczę, albo mocną jak siekiera itd...

A ostatnio moi rodzice byli na weselu i mówili, że mieli stolik kawowy: kilka dużych termosów z wrzątkiem , a obok filiżanki i różne rodzaje herbat i kaw- przez całe wesele kiedy tylko chcesz-idziesz i robisz sobie sam. Dla mnie to super rozwiązanie- chyba też zaproponuję coś takiego w mojej restauracji.
A wy co o tym myślicie?


U mnie na weselu był taki stolik kawowy, czyli kawa, herbata, a nawet softy - cola fanta itp. Każdy mógł sam się obsłużyć kiedy miał ochotę się czegoś napić. Uważam że to dobry pomysł i polecam takie rozwiązanie.
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie chyba ustawię dwa stoliki- jeden właśnie kawa, herbata, jakieś dodatkowe napoje.
Drugi z alkoholami domowymi, różnymi rodzajami piwa i wina. Chciałam też wrzucić kiełbasy, wędliny żeby zrobić stolik wiejski, ale na zwykłym stole będzie niesamowicie tandetnie wyglądało, a nie będę zamawiać stołu wiejskiego z tą nadstawką........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli razem chcesz zrobić 3 stoły? Jeden kawowo-herbaciany,drugi alkoholowy i trzeci wiejski z wędlinami? Spore wyzwanie i zarazem rozrzutność,ale to już kompleksowe wesele z wszelkimi udogodnieniami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, co w tym rozrzutnego- ustawić stół nic nie kosztuje, postawić na nim alkohol "domowy" do którego mamy darmowy dostęp. Kawa i herbata też mnie nie będzie wiele kosztować, a w miejscu, które wynajmujemy na wesele- mają wyposażenie pod postacią różnych termosów ... więc tak naprawdę kasa będzie za to jakaś zupełnie symboliczna.........na pewno nie zamawiałabym od żadnej firmy "stolika wiejskiego", bo to już byłyby rzeczywiście bardzo duże koszty.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karola, wcale to nie musi być stół z daszkiem, mozesz na zwykły stół poukładać tak jak tu



i tylko dodać jakieś elementy czyli tak jak tu na deskach poukładać wędliny, czy zrobic drabinke uśmiech
mozesz tez połozyć jakąś skrzynkę jako podwyższenie i ozdobić ją" wiejsko " na niej poukładać zwisające wędliny oczko tez to fajnie wygląda uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przenieśmy dyskusję na temat stołu wiejskiego do odpowiedniego tematu:

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2724

Też bym parę pomysłów wtedy dorzuciła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie bardzo fajny pomysł,czemu nie. Co prawda nie byłem jeszcze na weselu gdzie byłby stolik kawowy,alkoholowy oraz wiejski,ale to może zdać egzamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba stolik kawowy. Na moim weselu tez taki będzie. Taki kawowo- słodkościowy. Nie będzie za to wiejskiego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group