Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmowy puszystych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984, to może weźmiemy się razem, co? Nie wiem ile masz wzrostu, ale widzę wagę podobną....
Spasłam się okropnie! Siedzący tryb pracy mi nie służy w ogóle :/
Przez pierwsze 2miesiące pracy schudłam 6kg, a teraz znowu je złapałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekajcie na mnie lol za niedługo do Was dołączę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak Ulcia za 5 tygodni schudniesz i będziesz laska.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam serdecznie.

Mam 173 cm wzrostu i wyglądam jak wielka trzęsąca się galareta. No już dosłownie, jak spojrzałam na swoje nogi, to nie do wiary że ludzkie nogi mogą mieć taki kształt Evil or Very Mad

Ja sobie daję 10 miesięcy na dobicie do 64 kg (pomyśleć, że tu koleżankę powyżej mąż przy tej wadze od kluseczek przezywa Shocked ).


Tylko jakoś sama nie wiem, jak zacząć
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 18 Lis 2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina ale Ty jesteś po ciąży a ja jeszcze przed a naprawdę nieciekawie już wyglądam... Chętnie bym coś zrobiła, ale nie wiem co, w pracy cały czas się ruszam i to dość intensywnie, ale niestety nie jem regularnie i to jest największy problem smutny Nie wiem już co robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Lis 2014, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie panikuj stara oczko . Pomyśl, ze nie masz do zrzutu 25 lg, więc nie może być źle. A to, że po ciąży, to mnie nie usprawiedliwia Wink

Ja na razie daję sobie 4 dni na osiągnięcie jednego celu- jedzenie do 19 i ani trochę później wykrzyknik Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 18 Lis 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj się załamałam...Byłam w pracy, zaczął się nowy turnus jak co 2 tygodnie. Widziałam się z pacjentką, której nie spotkałam przez pół roku, włączam jej zabieg a ona mi gratuluje i pyta czy mogę pracować Shocked Ja zszokowana po kilku sekundach załapałam o co jej chodzi... Było mi głupio, zaczęłam się śmiać że chociaż bardzo bym chciała nie jestem w ciąży, tylko po prostu trochę mi się przytyło... Zrobiło jej się głupio i zaczęła mnie przepraszać, no a ja obróciłam to w żart bo co miałam zrobić...

Masakra jakaś Evil or Very Mad Dziewczyny pomóżcie, podpowiedzcie coś bo nie wiem jak się za siebie zabrać... Niby głupio się wykręcam, że na razie nie ma co bo od nowego roku chcemy starać się o dziecko i tak przytyję itp, ale z drugiej chciała bym bardzo schudnąć, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać beczący

Może jakby się udało schudnąć przed dzieckiem, to łatwiej by mi było zrzucić po ciąży zbędne kilogramy pytajnik No ale skoro mam problem teraz przed to potem może być tylko gorzej...

Nie przestawię się nagle na super zdrowe jedzenie, dalej ciężko będzie jeść regularnie, nie zerwę nagle ze słodyczami a co do ruchu też mam średni zapał... Totalna załamka smutny Zastanawiam się tylko jak to możliwe że doprowadziłam się do takiego stanu i nawet nie zauważyłam kiedy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 18 Lis 2014, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja jeżeli zamierzacie starać się o dziecko niebawem, to bardziej niż jakas drakońska dieta przydadzą Ci się ćwiczenia. Ćwiczenia dobrze wpłyną na sylwetkę, pozwolą Ci nabrać kondycji, wzmocnić mięśnie brzucha - to wszystko przydatne przed ciążą. No i wiadomo, przy okazji parę kg zleci.
Zapisz się na zumbę - wpływa dobrze na samopoczucie i figurę. Jak zaczniesz się ruszać to i jeść będziesz mniej, zobaczysz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Lis 2014, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Nie przestawię się nagle na super zdrowe jedzenie, dalej ciężko będzie jeść regularnie, nie zerwę nagle ze słodyczami a co do ruchu też mam średni zapał... Totalna załamka smutny Zastanawiam się tylko jak to możliwe że doprowadziłam się do takiego stanu i nawet nie zauważyłam kiedy...


Puszysta nie jestem, ale podczytuję... uśmiech

Dlaczego nie? Skoro zależy Ci na zrzuceniu kilku kg to powinna być to motywacja żeby zmienić coś w swoim życiu.
Jak to mówi Ewa Chodakowska 'Nic się samo nie wydarzy' oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też muszę koniecznie zabrać się za siebie. Tak źle jak teraz nie było jeszcze nigdy. A tu ślub za rok i wiadomo chciałabym wyglądać świetnie w sukience.
Przy wzroście 172 cm nosze rozmiar 42, waga niekontrolowana żeby się nie dołować ale będzie się wahała w okolicy 80 kg.
U mnie wszelkiego rodzaju diety nie wchodzą w grę. Nie mam czasu żeby stać przy garach i przygotowywać dla siebie oddzielne posiłki.
Lubię ćwiczyć tylko zapału i motywacji zawsze starcza mi na około 1 miesiąc później kiedy są już widoczne pierwsze efekty odpuszczam bo zaczyna mnie to nudzić.
Od tego tygodnia próbuje znowu. Odstawiłam słodycze bo to mnie najbardziej gubi no i wczoraj na początek lekki fitness.
Nie mam wielkich oczekiwań jeżeli spadnę i utrzymam przez pewien czas 40 to będzie mnie cieszyło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group