Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmowy puszystych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to u mnie jest problem z jedzeniem, mam tak że w jeden dzień pracuję po 10-12 godzin a następny mam wolny, naprawdę próbowałam jeść regularnie przy takim trybie pracy ale powiedzmy zostając na zmianie 5-6 godzin sama gdzie wszystko muszę ogarnąć, czasem nie mam jak skorzystać z WC o jedzeniu nie mówiąc... Co do gimnastyki, jak ćwiczyłam sama w domu wytrzymałam około 1,5 miesiąca potem coś wypadło, zaczęłam odkładać i nie robiłam nic przez kolejne 2 miesiące. O zumbie myślałam już kiedyś ale blisko mnie nie ma czegoś takiego, jest w budynku w którym pracuję 3 razy w tygodniu, ale tak jak mówię po całym dniu jestem tak padnięta że sobie tego nie wyobrażam a w inne dni nie opłaca mi się dojeżdżać. Nie wiem co zrobić ale coś wymyślić muszę. Dzięki za rady oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga88 napisał:
Ja też muszę koniecznie zabrać się za siebie. Tak źle jak teraz nie było jeszcze nigdy. A tu ślub za rok i wiadomo chciałabym wyglądać świetnie w sukience.
Przy wzroście 172 cm nosze rozmiar 42, waga niekontrolowana żeby się nie dołować ale będzie się wahała w okolicy 80 kg.
U mnie wszelkiego rodzaju diety nie wchodzą w grę. Nie mam czasu żeby stać przy garach i przygotowywać dla siebie oddzielne posiłki.
Lubię ćwiczyć tylko zapału i motywacji zawsze starcza mi na około 1 miesiąc później kiedy są już widoczne pierwsze efekty odpuszczam bo zaczyna mnie to nudzić.
Od tego tygodnia próbuje znowu. Odstawiłam słodycze bo to mnie najbardziej gubi no i wczoraj na początek lekki fitness.
Nie mam wielkich oczekiwań jeżeli spadnę i utrzymam przez pewien czas 40 to będzie mnie cieszyło.


Jako że mamy prawie identyczny wzrost, to przy tym wzroście już z doświadczenia pamiętam, że nawet w 72 kg człowiek już wygląda przyzwoicie oczko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podziałał jeden jedyny sposób....liczenie kalorii. Na telefon są różna programy, jedne lepsze drugie gorsze, mają jakąś bazę danych i dość fajnie się ich używa. Wiesz na bieżąco ile zjadłaś i ile jeszcze możesz zjeść. Poza tym dochodzi taka świadomość, że ten cukierek który zjesz jakoś specjalnie nie zaszkodzi, ale już 10 cukierków to solidny obiad i po prostu ograniczasz kaloryczność. Ja przestałam smażyć na tłuszczu, więcej piekłam albo na patelnie bez tłuszczu wrzucałam. Zaczęłam więcej kasz jeść...i w ciągu pół roku 10kg schudłam lol razem z mężem....a potem zaszłam w ciążę i oboje przytyliśmy. Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrr, mój mąz nic nie tyje. Największa waga jaką osiągnął, to 78 kg przy 180 cm. A i tak każdy mu dawał maks 74. Więc przy takim mężu muszę się odchudzić, bo wstyd. Chłop ładny, szczupły- a obok idzie kierda Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też muszę się wziąć za siebie. Mój mąż basen raz w tygodniu treningi - wycisk 4 razy w tygodniu. A ja mam brzuszek. Przy nim jestem okrągła. Kiedyś byłam szczupła aż biodra mi sterczały a teraz nie ma śladu po tamtej dzieczynie.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domciu, ja idąc na studia ważyłam 57 kg, wygladałam jak chuda wysoka dżdżownica i nosiłam rozmiar spódnicy 34/36.

Jejku, a to wcale nie tak dawno temu było.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wiem co czujesz Very Happy ja byłam w gimnazjum miałam na wadze 47 kilo teraz 4 rok studiów a ja ważę 72 kilo. I nie byłam w ciąży. Jak pokazałam zdjęcie koleżance to mnie nie poznała. Zupełnie inna babka.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że do tej wagi nie wrócę, bo już wtedy musiałam głodować żeby ją utrzymać. Jak ktoś ogląda moje zdjęcia w wieku 13 lat, gdzie miałam 164 cm i 42 kg wagi, patrzy jakbym jakąś fałszywkę mu pod nos podsuwała język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mój ma 185 cm wzrostu, przytyło mu się troszkę po ślubie waży 95 ale naprawdę nie widać dużej różnicy tyle że troszkę tłuszczyku na boczkach mu przybyło uśmiech no a ze mnie się kulka robi... Poćwiczyłam pół godziny i wyglądam jak zdechlak aż się ze mnie leje...Myślę że sama długo tak nie pociągnę, więc jednak zaczynam się rozglądać po stronach klubów fitness może jakoś coś ciekawego wypatrzę i się zmotywuję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet to też typ sportowca ale nawet podczas kontuzji kiedy jest uziemiony na kilka miesięcy to nie widać po nim żadnych zapasów a mi wystarczy 2 dni jakiegoś luzu z jedzeniem od razu brzuch ogromny i wystające boczki.
Tych boczków chciałabym pozbyć się najbardziej.
W barkach całe szczęście nic mi się nie odkłada i nawet jak przytyję to nie wyglądam jak Terminator oczko . Mam problem z dolnymi partiami. Kiedy pozbywam się boczków od razu cała sylwetka wygląda lepiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group