Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmowy puszystych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo tak Myszko,dzieci pod tym względem są okropne.. Ja zawsze byłam chudzinka do tej pory mam kilku kilową niedowagę,ale za to moja mama jest niska i do tego dość grubiutka no i niestety dzieci nie dawały mi o tym zapomnieć..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie , wiem jakie są dzieci ja nie chce żeby dzieci dokuczały Patrycji, wiem jak dzieciaki w szkole traktują moją bratanicę , której matka ją zostawiła,I ciągle ktoś jej gada że nawet matka jej nie chciała, A przecież to nie jej wina.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie..dzieci w tych sprawach są okrutne i nie mają litości.. Nie wiem czy to wina złego wychowania czy chęci brylowania wśród rówieśników..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl ja zawsze byłam wysokim patyczakiem, w szkole mi dokuczali, że jestem kościotrup, później wyglądałam ładnie, a później obrosłam sadłem.

Mi się wydaje, że takie rzeczy jak dokuczanie wynosi się z domu. Wydaje mi się, że małym dzieciom nie robi różnicy czy ktoś jest gruby, czy chudy, wysoki czy niski, ale jak usłyszą, że dorośli wyśmiewają się z "inności" to biorą to za objaw dorosłości, pewnego rodzaju szpan... I chcą w ten sposób zaszpanować, dokuczając innym, bo skoro mama tak robi to przecież nie może być złe...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Ja noszę 40-42 i nie czuję się puszysta ani gruba... mam wszystko proporcjonalne do siebie i źle nie wyglądam uśmiech

Grube to są osoby właśnie ok rozmiaru 50, więc nie gadajcie głupot bo pewnie większość z Was nie jest ani puszysta, ani gruba język



Dokładnie dziewczyny, mylicie trochę pojęcia. 42 to NIE jest grubość wykrzyknik grubość to jest, jak sie dąży do 42 język

jak na studiach nosiłam 40, to się uważałam za niezłą laskę język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczę na początku ominęłam temat dla puszystych bo stweirdziłam, że puszytsta nie jestem język a tu widzę, że chyba jednak powinnam sie tu zpaisać...

Spodnie to jakbym w rozmiarze 40 kupiła to bym się baaardzo cieszyła, teraz jest chyba coś pomiędzy 42 a 44 (ale nie czuję się jakoś bardzo otyła lol ) góra to pewnie teraz 40 z powodu biustu który urosnął Razz a tak to było 38 czasem w jakieś duże 36 weszłam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co ja mam powiedzieć, jak noszę rozmiar 46. Mój biust to miseczka H. Ja to jestem puszysta.
Więc proszę mi tu nie narzekać.

Jestem wysoka i gdzieś ta moja puszystość się rozchodzi.
Dobieram ubrania bardziej przy ciele, podkreślam swoje wcięcie , bo mam figurę klepsydry.
Mam długie nogi, i chodzę w długich kozakach. Spódniczki dobieram do kolan, wydłuża mi to optyczne nogi.

Suknie ślubną też wybrałam drapowaną do biodra co zakryje mi brzuch i optyczne zmniejszy mi biust.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, ja na wesele siostry musiałam parę miesięcy temu kupić rozmiar 48 . MYślałam,że się przewrócę......Ale wiem,że dziewczyny uważają że już 40 to "dużo"........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja absolutnie nie uważam, że 40 to dużo...
Jak już wspomniałam podoba mi się np. M. Gessler.
Tu chodzi o to co ja miałam w głowie jak z chudziny w ciągu roku obrosłam tłuszczem... Może i nie byłam gruba (małż mi ostatnio powiedział, że jemu nie robiło różnicy jak przed ślubem ważyłam prawie 80, a po ślubie ponad 60 kg), ale w głowie coś mi się działo, że patrząc w lustro widziałam kogoś innego, kogoś kogo nie lubiłam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group