Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

grupery i grupony - problem ;/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle uważam,że te grupony to jest jedno wielkie oszustwo uśmiech
Przykładowo : Na gruponie jakis czas temu było o szczepieniu dla psów w pakiecie szczepienie,badanie oczu i uszu i coś tam jeszcze za 60zł (niby ze 120 zniżka) Idę powiedzieć P mamie jako że Lima akurat była przed szczepieniem,a ona mówi mi że właśnie u tego weta płaci 60zł normalnie za taki sam pakiet. I gdzie tu ta zniżka na podstawie której jest grupon? Evil or Very Mad
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy oszukują.. Szwagierka miała tak z fryzjerem. Dlatego warto wcześniej sprawdzić. Jeśli chodzi o restauracje zazwyczaj jest jakaś kwota na wykorzystanie z menu, więc wtedy widać ile rzecz kosztowała przedtem, a ile się za kupon płaci. W kosmetycznych zawsze sprawdzam cenniki na stronach. W sklepach internetowych też wszystko widać - czy np. nie ma podobnej promocji, a zniżkę liczy się od ceny pierwotnej itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o fryzjerow- jest sens z kuponem do dobrego znanego salonu .

ale uśmiech ja bylam 1 raz i w ofercie byla " porada stylisty , badanie struktury wlosow, sciecie, modelowanie , odzywka- ta ampulka " itd

a kobieta " to jak scinamy " ? nalozyla ampulke

podciela konce, wysuszyla- i taki to byl modeling
nie oczekiwalam porad ale przynajmniej ladnego ulozenia uśmiech

a ze tak nie mila byla, ze wolalam sie nie klocic tylko uciekac czym predzej

i co do np zegarkow , upatrzylam fajna oferte , ale cos mnie tknelo , poszukalam na allegro i na allegro zegarek 3x tanszy , tej samej firmy niz z tym kuponem ...


i moj hit - peeling kawitacyjny

gdzie maseczke wliczona w cene mialam nalozona- leze 2 minuty i przychodzi kosmetyczka z pytaniem czyu moge na plastikowym krzeselku posiedziec bo maja niewyrobke i cos tam, mysle no dobra, dostalam gazete, przetrwalam, spa na takim krzeselku jak 150 . ale spodziewalam sie ze przeprosi , i normalnie juz mi zmyje to na lezaco, albo w jakis warunkach normalnych, a laska cap i przykucnela zmyla, zabrala gazete, nawet dowidzenia nie powiedziala uśmiech

takze wiecej "uslug" nie kupuje
Aczkolwiek bylam na mikrodermabrazji w lepszym salonie- drozszym, i tam obsluga byla na poziomie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
ewelinka89 - jestem bardzo pyskata i roszczeniowa, wiec od razu wywalilam meila ze czuje sie oszukana, oczekuje wyjasnien i terminu kiedy pojawia sie te kosmetyki .

w odpowiedzi napisali ze do konca rokuna ina poczatku roku nie beda mieli napewno juz dostawy.

Widocznie tusze 'schowali' dla klientek, które kupią za 100% ceny. Na Twoim miejscu zgłosiłabym sprawę grouponowi czy innemu portalowi, z którego korzystałaś, szczególnie, że sklep sam się przyznał, iż wycofał produkt, bo było dużo klientek z kuponem. Oni mogą sklep 'postraszyć' konsekwencjami finansowymi za 'oszukiwanie' klientek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka razy skorzystałam już z grupona i byłam zadowolona.
Aczkolwiek z usług kosmetycznych, fryzjerskich nie skorzystałabym... Wolę korzystać ze sprawdzonych usług oczko
Na wszystkim się można przejechać, wszędzie oszukują jak się da, więc i z tymi gruponami i innymi też się może zdarzyć. Współczuć tylko tym na których akurat trafiło Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiecie co? To idiotyzm, co robią Ci oszukujący.. Przecież to świetny sposób na reklamę.. A reklama kosztuje. Tu reklamują się wykonując usługę. Fakt, za grosze, ale np. za materiały, czy jakąś część się zwraca. Jakby chcieli jakieś bilboardy, ulotki musieliby płacić za coś, co może nie przynieść efektu. A mając w rękach takie narzędzie psują sobie renomę. Wystarczy wypuścić zadowolone klientki z salonu - raz, że wrócą, dwa polecą innym.

Byłam u takiej babki na regulacji brwi i hennie. Salonik na początku mnie przeraził - taki bardzo przeciętny, w pierwszym momencie bałam się, że wyjdę z czarnymi 'zdziwionymi' paseczkami nad okiem. Kobieta okazała się mega sympatyczna i rozmowna. Więc przy okazji wyciągnęłam od niej kilka informacji na temat grupera (bo chyba tam był kupon). Mówiła, że wróciło do niej dużo więcej osób, niż 'obiecywali' ludzie z grupera i jest pozytywnie zaskoczona. Sama wróciłam, zrobiła mi drugi raz brwi. Wyszłam zadowolona i już jednej osobie ją poleciłam. Niewielkim kosztem, staraniem można sporo zyskać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka89 w marketingu właśnie najgorsze co może firme spotkać to - negatywne polecenie, jak raz sie ktos zrazi to powie o tym znajomym, klepnie to gdzies na forum , ludzie szukajac info to znajda i raczej beda celowac w wyborze na kogos bez watpliwych opinii.

co do moich gruperow- reklamacja uznana,czekam na zwrot srodkow.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie.. I nie trzeba być specjalistą od marketingu, żeby to zauważyć. Szczególnie w naszych czasach, kiedy mamy miliony stron dotyczących opinii, for, stron tematycznych.. Tak naprawdę google wystarcza do zweryfikowania większości firm.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
No właśnie.. I nie trzeba być specjalistą od marketingu, żeby to zauważyć. Szczególnie w naszych czasach, kiedy mamy miliony stron dotyczących opinii, for, stron tematycznych.. Tak naprawdę google wystarcza do zweryfikowania większości firm.


Jako specjalista ds. marketingu powiem tylko, że większość polskich firm zatrzymała się na etapie drukowania ulotek i wciskania ich przechodniom. Teraz dopiero odkryli internet i myślą, że są tacy mądrzy, bo wpadli na pomysł pisania pozytywnych opinii psuedo klientów. Tylko nie sprawdzili, że inni też tak robią.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 2 kupony na wykonanie kalendarzy ze zdjęciami. No i stworzyłam kalendarze, wrzuciłam do koszyka i problem zaczyna się w tym, ze mogę wpisać tylko 1 kupon :/ Nie byłoby większego problemu, mogłabym zamówić je oddzielnie, ale do każdej przesyłki automatycznie naliczają 11 zł za przesyłkę. Jak to teraz obejść? Bez sensu jest płacenie 2 razy za przesyłkę. Miała któraś z Was do czynienia z czymś takim? Napisałam do nich maila, zobaczymy co odpiszą. Muszę się streszczać, bo ważność kuponów mija za 3 dni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group