Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga gości w Kościele?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 13:00    Temat postu: Księga gości w Kościele? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie przyszłe i obecne Panny Młode uśmiech
Za wiele na forum się nie udzielam wiecej podczytuje bo jak to mój M. twierdzi jeszcze jest tyyyyle czasu i nie ma sensu za wcześnie sobie problemów robic ale jak to facet dla niego może być wszystko na ostatnią chwilę.

Wracając do tematu jak to baba swoje w głowie już układam stąd moja prośba abyście się kochane wypowiedziały.

Zawsze chcialam mieć Księgę Gości zeby kazdy cos od siebie naskrobał jednak, że nie robimy wesela tylko skromny obiad i troszke jest mi smutno, że nie mogę zaprosić więcej osób, tak dla uwiecznienia (poza kartkami, zyczeniami i zdjeciami) chciałabym taką Księge Gości zaostawić do wpisu w Kościele. Jako, ze będziemy mieli jako pierwsi ślub w tym dniu kazdy kto by wcześniej przyszedł mogłby coś od siebie napisać a jako strazniczke i osobe zachecajaca do wpisów postawiłabym swoją siotrę i tez by sie czula wazna w tym dniu (bedzie miala 11lat w przyszlym roku to juz taka mala panna:P)

Tylko czy wypada coś takiego zrobic?
Ze strony 'starszych' gości nie wiem jak to bedzie wygladac czy zechca sie wpisac i jeszcze na koniec zyczenia skladać? Znajomi raczej sie wpisza bo wiedza jaka jest sytuacja a dla nich planujemy zrobic grilla na dzialce ale to narazie plany:P

Byłabym bardzo wdzieczna za Wasze opinie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że ta księga gości to jest akurat w Twoim przypadku to bardzo trafiony pomysł uśmiech!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam ze to dobry pomysł uśmiech
Poza tym nie ma co kierowac się opinią innych osób czy to starszych czy młodszych. To Wasz ślub i ma być tak jak Wam się podoba,a nie komuś innemu Evil or Very Mad
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo uważam, że to fajny pomysł uśmiech
Nie rozumiem argumentu o wpisywaniu się i składaniu życzeń - na weselu robi się dokładnie to samo, tyle że w innej kolejności język W księdze jest zawsze co innego niż podczas życzeń - jest więcej czasu na wpisanie się.
A jeśli ktoś będzie miał jakieś 'ale' i się nie wpisze - to jego strata uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie podniosłyście mnie trochę na duchu bo już się martwiłam, że może trochę wyskoczę i na głupią wyjdę ale z drugiej strony to by było coś czego jeszcze wśród swoich znajomych nie spotkałam nawet jak robili skromne przyjęcia.

Różnica jest taka, ze na weselu jest więcej czasu i wiadomo jak się goście rozkręca to dopiero coś wpisują.
Jako, że byłoby to coś 'nowego' myślałam jakąś małą wzmiankę w zaproszeniach zrobić o tym w miejscu gdzie dla najblizszych będzie zaproszenie na obiad wiadomo najbliższe osoby tj. dziadki, świadki i mamuśki nie będą się przecież w kościele wpisywać tylko na spokojnie mogą sobie już w restauracji.

Jeszcze trochę czasu mam to może coś wymyśle żeby goście wiedzieli już wcześniej o takiej możliwości.

Dziękuję ślicznie:* wrazie pomysłów i sugestii piszcie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulek86
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 51
Skąd: Rokietnica

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietny pomysl! nie masz w ogole czym sie przejmowac wesoły to w koncu dla Was pamiatka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goście napewno przystaną na ten pomysł,a pamiątka będzie dla Was na całe życie więc moim zdaniem jak najbardziej warto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny pomysł. Mała moze tez stać za wami przy składaniu zyczeń i "łapac" gości do wpisów po mszy
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Sob 19 Lis 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młoda się już zapowiedziała, że może robić wszystko co potrzeba ale najbardziej by chciała iść z obrączkami podejrzewam, że jej się odwidzi do przyszłego roku ale kto wie może i nie uśmiech

Mam prośbę jakby miał ktoś akurat natchnienie i wpadł jak można napisać taka informację o Księdze Gosci do wpisów w zaproszeniu.
Chciałabym taki tekst wstawić w miejscu gdzie będzie info o miejscu obiadu w zaproszeniu. Wypełniłaby się luka a i osoby zapraszane miałyby tez czas na zorientowanie się co to za księga i co do niej wpisać.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Serdecznie pozdrawiam! :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Goście,

W kościle będzie dostępna księga, która została stworzona po to, aby dać trwałą pamiątkę tego wyjątkowego dla nas i dla naszych Bliskich dnia ...
Chcielibyśmy zachować jak najwięcej żywych wspomnień ze ślubu i wesela, dlatego prosimy Was, abyście dopisywali się do niej razem z nami tworząc radosną opowieść...
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group