Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szycie sukni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej iść obczaić jakiej jakości są te suknie
u mnie szyją za 800 zł na wypożyczenie- cokolwiek się chce w normalnym salonie sukien, jakość super uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkcaffe84
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 35
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 27 Gru 2012, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może polecić NAPRAWDĘ DOBRĄ krawcową w okolicach Gliwic, Częstochowy, Zawiercia, Myszkowa (ogólnie woj. śląskie) ? uśmiech Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Evena
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Czy zna moze ktos dobra krawcowa w Warszawie? Mam nietypowa figure. I tak bede musialam oddac suknie z salonu do poprawek. Taka jaka chce kosztuje od 2500 i w gore. Wiec wole nie przeplacac i miec taka suknie, ktora mi dobrze pasuje uśmiech

Pozdrawiam,
Ula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w sprawie wyboru krawcowej nie pomogę. Bliżej Śląska mogłabym pomóc z poprawkami. Bądź co bądź ostatnio rozkochałam się w szyciu i mam nadzieję , że tkanina lniana pomoże mi stworzyć parę fajnych kreacji, a kto wie, może nawet całą kolekcję świetnych, naturalnych ubrańuśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a jakie polecicie tkaniny któr sie nie gniotą i daja sie zaprasować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci tutaj o szycie sukienki? Spódnicy? Można zrobić nawet z szyfonu. Najlepiej zaprasowują się materiały sztuczne, które się nie gniotą. Całkiem dobrze sprawdza się również tkanina barbie marchiano - plusem tutaj na pewno jest jej niska cena.

Jak również spory wybór wzorów - o ile oczywiscie kupujesz w sklepach internetowych, bo w sklepach stacjonarnych bywa ograniczony wybór kolorystyki materiału.

Bardzo ładnie wyglada ten wzór:
https://www.pinsola.pl/images/items/4645/tkanina-barbie-kolorowe-kwiaty-jabloni-1_big.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 17 Paź 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to, planuje odwiedzić sobie najróżniejsze salony sukni ślubnych warszawa i sprawdzić co jest dostępne. Co do szycia suknie - to nie jestem za bardzo za tym... Jakoś miałabym obawy, że sukienka źle będzie na mnie leżeć lub, że coś wyjdzie nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaudiapiechocka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że szycie sukni jest bardzo opłacalne. Nie dość, że masz swoja wymarzoną suknię, to jest ona idealnie dopasowana do Ciebie. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze suknie wymyślone będą pasować do naszej figury. Dobre doradztwo i pomoc znajdziemy w profesjonalnej szwalni. http://www.szwalniaaxel.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sami szyjecie, to może zainteresuje was ta oferta tu https://tkaniny24.pl/Orlando-c156 To bardzo dobry materiał min na sukienki. Nie gniecie się, jest elastyczny, przewiewny. Propozycja jest spora, różnych kolorów. A ceny bardzo niskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz szyć suknię i inne ubrania, to przede wszystkim należy zainwestować w porządną maszynę do szycia. I tutaj polecam sprawdzić: najlepsze maszyny do szycia Nie wiem jak wy, ale ja od zawsze korzystam z takich rankingów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group