Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Święta, święta :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Czw 13 Gru 2012, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam za 350 zł, ale teraz jest promocja świąteczna i -50 zł.
Na grouponie też widziałam niedawno jakiś za 250 chyba, albo też za 350.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie baby rodzinne już obkupiłam.
Jak zawsze- problem został w płcią męską Mad Nie mam pojęcia, co kupić mężowi siostry, własnemu ojcu - czy własnemu mężowi , który "nie chce nic". Więc jednego roku- nie dostał nic od nikogo, to się obraził Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, ja bujam się jeszcze z prezentem dla brata i bratowej oraz dla taty. Czekam na jakąś ofertę na grouponie, ale nie ma nic ciekawego związanego z jedzeniem Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Sro 23 Wrz 2015, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekorowanie domu w świątecznym, zimowym klimacie to sama przyjemność. Czuję się wtedy ducha nadchodzących świąt. Ręcznie wykonane dekoracje mogą być dobrym świątecznym prezentem. Jest to ciekawy i niebanalny prezent.
Powrót do góry
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. Mój mąż, który też 'nigdy nic nie chce' został wyręczony przez firmę Multi Projekt www.odsniezaniewarszawa24.pl i nie musiał martwić się odśnieżaniem. Z prezentu był bardzo zadowolony!
Powrót do góry
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pią 2 Paź 2015, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amanda12 napisał:
Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów.


Dokładnie, ja już od 2 lat dopytuje co kto chciałby dostać i co komu najbardziej potrzebne. W tym roku rodzice przebąkują coś o ciśnieniomierzu. Więc chyba kupię im taki naramienny model Easy Med od Geratherm. No a bratu który jest molem książkowym ze 2 kryminały uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez jestem zdania,że lepiej jest kupić coś praktycznego niż jakąś głupotę, która będzie tylko stała na półce i się kurzyła. Ja również lubię dostawać praktyczne prezenty. Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla kobiety jest depilator a dla mężczyzny maszynka.
Poszukiwania proponuje zacząć od sklepu rtv Euro agd - bo mają tam ten sprzęt w dobrych cenach oraz każdy możecie kupic w ratach 0% tak wiec nie musicie wykładać wszystkich pieniędzy od razu. Możecie sobie spokojnie spłacac to przez rok.


Ostatnio zmieniony przez marta_a dnia Pon 9 Lis 2015, 16:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie tak reklamować, ludzie szanujcie regulamin... to jest irytujące!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku natomiast postawiłam na praktyczne prezenty. Jestem zdania,ze takie praktyczne bibeloty o wiele bardziej ciesza niż jakieś głupoty, które bedą jedynie kurzyły sie na półkach ( figurki i takie tam...).

Dla męża kupiłam taką koszulkę:
http://www.brandsplanet.pl/koszulki/1047-t-shirt-dickies-almena-dark-navy.html

Tania nie byla bo musiałam za nia dać prawie 100 zł ale za to jest bardo dobrze wykonana, świetny materiał tak wiec będzie dobrze się nosiła.
Powrót do góry
TadeuszAdamczyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na ostatnie święta mojej córeczce zakupiłem wisiorek serce była bardzo z niego zadowolona z tego co pamiętam kupiłem go na artyferia.pl Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 35 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group