Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Święta, święta :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 15:42    Temat postu: Święta, święta :) Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że święta, które uwielbiam zbliżają się dużymi krokami może czas się do nich przygotować uśmiech Tzn. ja uwielbiam dekorować dom, stroić choinkę, robić ozdoby, piec pierniczki, wbijać goździki w pomarańcze uśmiech Kocham całą tą atmosfereę Świąt. Tak więc zachęcam do wrzucania inspiracji, pomysłów, może robicie same/i jakieś ozdoby.

A to narazie ode mnie uśmiech :













_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeju do świąt jeszcze tyle czasu !
ja również uwielbiam przygotowania do świąt... ale u mnie w domu jakiegoś większego szału nie ma ... nie gotuje się góry jedzenia bo potem nie ma kto tego jeść... nie te czasy jak kiedyś, że w sklepach niczego nie było i na święta wszystko się zostawiało.. teraz wszystko jest i ta otoczka komercyjna mi przeszkadza... najbardziej uwielbiam jednak zapach choinki i śpiewanie kolęd z karaoke po angielsku- moi rodzice wymiatają - nie znają angielskiego i śpiewają jak jest napisane a wszyscy wokoło umierają ze śmiechu !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
jeju do świąt jeszcze tyle czasu !



Dokładnie! Szerze, denerwuje mnie atakowanie "świętami" w październiku/listopadzie.. Przez to w święta mam już ich serdecznie dosyć..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też nie dzieję się nie wiadomo co. Lubię dekorować dom, lubię tą zbliżającą się atmosferę świąt. Wiele ozdób robię sama dlatego przygotowuje je wcześniej. Nie podoba mi się jak w sklepie obok zniczy lezą mikołaje ;/
To sa tylko inspiracje na kiedyś uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie znoszę świąt! Owykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zawsze lubiłąm święta, ale przedwczesne reklamy w marketach, leżące mikołaje z czekolady od października coraz bardziej mnie negatywnie nastawiają...brrrr
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię Wigilię i Święta Bożego Narodzenia . A choinkę uwielbiam ubierać, w tamtym roku mieliśmy z miśkiem naszą pierwszą choinkę buja w obłokach uśmiechnięty Cudne, nasze, pierwsze, prawdziwe, świecące, piękne drzewko uśmiech Ah....
Nie wiem jak Wy, ale ja za małolata to tak przeżywałam Wigilię i te prezenty lol To poza moimi urodzinami było moje ulubione święto Very Happy I te śledzie, pierogi, rybka, barszczyk z uszkami ah Cool lol Rozmarzyłam się.

A co do przedwczesnych reklam, ostatnio kupiliśmy Coca Colę ze św. Mikołajem oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
A ja lubię Wigilię i Święta Bożego Narodzenia . A choinkę uwielbiam ubierać, w tamtym roku mieliśmy z miśkiem naszą pierwszą choinkę buja w obłokach uśmiechnięty Cudne, nasze, pierwsze, prawdziwe, świecące, piękne drzewko uśmiech Ah....

U nas to samo uśmiech Rok temu pierwsze własne święta, pierwsza wspólna choinka, do tego zaręczyny buja w obłokach

Ale jednak najładniejsza choinka zawsze będzie dla mnie w domu u rodziców i to dzięki nim w sumie święta są cudne. Przyjeżdża brat z żoną, jesteśmy wszyscy razem i jest cudownie, ciepło, rodzinnie. Chcialabym, żeby było tak jak najdlużej. Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie świąt, gdy nie byłoby rodziców ;( Choć ma już swoje lata, rodzina jest dla mnie najwazniejsza. I właśnie w święta odczuwam tą więź najbardziej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy byłam dzieckiem kochałam święta,potem nastał czas kiedy z wielu względów były one nieznośne. Odkąd nie mieszkam z rodziną zaczęłam kochać je ponowienie.Głównie za aurę,za czas spędzony z bliskimi. Mimo,że u siebie też mieliśmy maleńką choinkę to jednak ta w rodzinnym domu najcudowniejsza. lol

O prezentach już zaczęłam myśleć,ponieważ lubię kiedy są one przemyślane. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group