Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Święta, święta :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kosinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 36

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przyszły święta to przychodzi czas na rozmyślania o prezentach. Jednak prezent wcale nie musi być nowy. Przykładowo lutnik warszawa może pomóc odrestaurować stary instrument, który będzie idealnym prezentem dla muzyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi święta z lat młodości kojarzą się z choinką, prezentami ale także workiem słodyczy głównie czekolady która wtedy była deficytowa. Czekolada właściwości której uwielbiają dzieci kiedyś była dobrem wyższego rzędu. Na szczęście dziś wybór jest olbrzymi i każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o świętach, to myślę że warto już tak konkretnie pomyśleć o prezentach dla naszych bliskich. Nie zostało wiele czasu, więc jeżeli chcecie coś zamówić przez internet to warto to zrobić teraz. Ja już zamówiłam parę książek na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-na-dzien-babci-i-dziadka i nie mogę się doczekać, aż do mnie przyjdą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://home-you.com/pl/prezenty-boze-narodzenie . Znajdziecie tam bowiem w ofercie różnego typu prezenty świąteczne. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dopasowanych idealnie do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Można tam zrobić zakupy online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy bez problemu zrobimy w swoim ulubionym markecie. Szybko można znaleźć produkty, których potrzebujemy. Pomocna okaże się również Lewiatan gazetka, w której wcześniej można sprawdzić, co będzie w dobrej cenie i wtedy udać się do sklepu. Jedzenie na pewno lepiej wybierać w lokalnym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy gotowaliście w święta, czy raczej zdecydowaliście się na gotowe jedzenie z restauracji? My zamówiliśmy zestaw wigilijny ze strony https://delikatesy.ufukiera.pl/zestawy i przyznam, że smakował wyjątkowo. Zaoszczędziliśmy też sporo czasu, bo nie musieliśmy gotować.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Itewariap85
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że będzie świetna konwersacja na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WalczakAnia
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy też już nie możecie doczekać się kolejnych świąt, tak jak ja? Dla mnie to najlepszy okres w całym roku oczko Czytam sobie teraz tutaj http://k4design.pl/kolacja-wigilijna-jak-udekorowac-stol/ o udekorowaniu stołu na święta. Dla mnie każdy taki detal jest naprawdę ważny. Dbam by ten czas był dla wszystkich wyjątkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed nami Wielkanoc. Ja trafiłem na bardzo fajną propozycję na prezent tu https://smaczajama.pl/pl/p/Wodka-Debowa-Jajko-0%2C7l/7301 Jest to wódka Dębowa Polska - ale mniejsza o ten trunek. Popatrzcie jakie niespotykane opakownie. Tylko mam dylemat dla brat czy dla taty to ma być prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chciałabyś kupić do swojego domu porządne i ładne Krasnale świąteczne, to myślę że całkiem spory ich wybór bez problemu znajdziesz na stronie tego sklepu shoperly.pl. Asortyment mają tam naprawdę zróżnicowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś ciekawego dla ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group