Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie przedszkole dla malucha
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 16 Lip 2014, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach też jest ciężko z przedszkolami ..
ja pracuję w prywatnym i widzę ile osób jest chętnych, a nasze przedszkole też nie jest z gumy smutny
ostatnio dzieci dopiero urodzone są zapisywane już na listę Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 16 Lip 2014, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jak to - do PRZEDSZKOLA pytajnik?

U nas jak się orientuję- jedyne, o którego się Agatka rzaczej dostanie- to 10 km stąd, w takiej wiosce, ale niedrogie. Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 16 Lip 2014, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Poznaniu zasady są takie, że dziecko musi mieszkać na terenie gminy. Dostaje dodatkowe punkty jak rodzice rozliczają się w US w Poznaniu, rodzeństwo chodzi do tego żłobka/przedszkola, jedno z rodziców pracuje w rejonie przedszkola/żłobka, no i samotne matki/ojcowie mają też dodatkowe punkty.

Pamiętam, że syna do żłobka zapisywałam będąc w ciąży i co więcej nawet nie wiedziałam jeszcze jaka płeć będzie - wpisałam, że Karol i potem nie musiałam zmieniać.
Teraz zasady się zmieniły i nie można zapisać dziecka do publicznej placówki przed rekrutacją na dany rok szkolny. Very Happy Może i lepiej - skończyły się kolejki, zeszyty itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 17 Lip 2014, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Teraz zasady się zmieniły i nie można zapisać dziecka do publicznej placówki przed rekrutacją na dany rok szkolny. Very Happy Może i lepiej - skończyły się kolejki, zeszyty itp.

W ogole czy tylko w Poznaniu? Kazde miasto chyba samo sobie reguluje?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko możecie sobie pozwolić na wysłanie dziecka do prywatnej placówki to gorąco polecam. Moja pociecha chodzi do Tequesty - przedszkola językowego jak na razie jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni - małe grupy fajni nauczyciele, ciekawa oferta zajęć dodatkowych...
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również wybraliśmy przedszkole prywatne Tequestę i jesteśmy bardzo zadowoleni - dziecko uczy się w dwóch językach, uczęszcza na dodatkowe zajęcia karate, a o nauczycielach nie bd się rozpisywać bo w dzisiejszych czasach spotkać ludzi z takim zamiłowaniem do wykonywanej pracy to rzadkość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inso
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać przedszkole, które korzysta z unowocześnień. Słyszeliście o aplikacji i programie dla przedszkoli Inso? Stworzyliśmy go po to by ułatwił sprawy związane z płatnością, czy edytowaniem menu dziecka online. Sami przeczytajcie więcej na naszej stronie https://inso.pl!
_________________
Program dla przedszkoli Inso.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ortlangr
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wziąć pod uwagę to przedszkole w jozefowie https://malyswiat.pl/ jeśli i tak dojeżdżasz do Warszawy. Super zespół i masa zajęć dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mogę polecić Tequestę. To nowoczesne dwujęzyczne przedszkole z bogatą ofertą zajęć dodatkowych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zauważyłam, że w niektórych miastach jest ciężko z przedszkolami czy żłobkami. Przez co nie każda mama może pozwolić sobie na powrót do pracy. A przecież bardzo ważna jest aktywizacja zawodowa matek. Mimo, że bardzo kochamy nasze dzieci ale zawodowo także chcemy się rozwijać. Znalazłam taką stronkę https://bebabyzlobek.pl/program-aktywizacji-rodzicow/ dzięki której bez problemu znalazłam żłobek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group